Elektra Kup 2 Grubu Ticari Espresso Makinesi
Elektra Kup 2 Grubu Ticari Espresso Makinesi
Elektra Kup 2 Grubu Ticari Espresso Makinesi

Elektra Kup 2 Grubu Ticari Espresso Makinesi (Elektra KUP 2-2)

İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺61.881,70  + KDV
İndirimli : ₺30.940,85  + KDV
KDV Dahil : ₺36.510,20

Elektra Kup 2 Grubu Ticari Espresso Makinesi Mutfakyeri.com 'da!

Elektra Kup 2 Grubu Ticari Espresso Makinesi sanayi tipi profesyonel bir makine olup kafe, restoran ve işyerlerinizde kullanabileceğiniz, kahve çekirdeklerinin gerçek tadını ve aromasını koruyan ve gerçek İtalyan mühendisliği kalitesini bardağınıza getiren şık görünümlü bir kahve manikasıdır. Paslanmaz çelikten üretilmiş iskeleti ile seneler boyunca sağlam kalıp bozulmadan kahve yapabilmek için tasarlanmıştır. Aynı şekilde yüksek ısıya karşı olan direnci sayesinde kahvelerinizi istediğiniz sıcaklıkta hazırlayabilirsiniz.  Kahve dükkanınızda tüm müşterilerinizi memnun edecek kalitede espresso hazırlayan Elektra Kup 2 Grubu Ticari Espresso Makinesi fiyatıyla da piyasadaki en avantajlı ürünlerden bir tanesi olduğunu göstermektedir. Piyasadaki diğer espresso makinelerinden daha dayanıklı ve teknolojik olarak gelişmiş olması sayesinde size istediğiniz kaliteyi, verimi ve uzun ömürlülüğü sunarken hiçbir sorun yaşatmayacaktır. Gelişmiş teknolojisi ve kendine ait patentli parçalar sayesinde yüksek inovasyonu ile piyasa standartlarını belirlen hale gelmiş olan Elektra Kup 2 Grubu Ticari Espresso Makinesi, tüm bardaklardaki içilen her yudumda zengin bir aroma sağlayacaktır ve kahvenin gerçek lezzeti ortaya çıkacaktır. Sunduğu teknolojik imkanlar arasında isteğe bağlı olarak CHS bardak ısıtıcı, BLS gövde aydınlatıcı ve MFS süt köpürtücü teknolojileri vardır. Mutfağınıza şık bir şekilde yakışacak, profesyonel havasını da yanında getirecektir. Profesyonel ve gelişmiş mutfağınız sayesinde gerçek kahveci statüsüne ulaşabilirsiniz ve insanların sizin kahvecinize gelme isteğini arttırırsınız. Hayalinizdeki mutfağa erişmek için bir adım daha atmış olursunuz. Yüksek kalite, güçlü metaller ve İtalyan tecrübesinin birleşmesinden ortaya çıkan bu espresso makinesi, performansı ve verimliliği sayesinde hem müşterilerinizi hem de sizi menün edecektir.

SAĞLAM YAPISI VE ÇELİĞİYLE SENELER BOYUNCA AYAKTA KAHVE MAKİNASI

Kaliteli bir kahve içebilmek için kahve demlemeyi bilmenin yanında kaliteli ekipmanlara da ihtiyacımız vardır. Ekipmanlarımız yeterince kaliteli değilse kahveyi demlemek zorlaşır, tadı güzel gelmeyebilir, hatta bazen yapamayız ya da makinemiz bozulur. Bu yüzden alacağımız kahve makinasının istediğimiz özelliklere sahip olması çok önemli. Yanlış makine bizi kahveden mahrum eder. Alacağınız makinenin size hitap etmesi ve istediğiniz özelliklere sahip olması önemli bir konu.

Bu yüzden alacağınız makinanın her özelliğini bilmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli özelliklerden birisi dirençtir. Elektra Kup 2 Grubu Ticari Espresso Makinesi çelikten iskeleti sayesinde hem uzun yıllar boyunca sağlam durabilir hem de yüksek sıcaklıklara karşı etkili şekilde çalışmaya devam edebilir. Bu sayede yıllar boyunca kaliteli kahve demlemeye devam edebilir. Sağlam yapısının yanında parçaları ekstra döndürmeye karşı korumalıdır. Portafilter ile uğraşırken fazladan ya da ters tarafa döndürme gibi durumlarda grup başlığına zarar vermezsiniz. Ekstra koruması sayesinde ufak kazalar ya da dalgınlıkları elemiş olursunuz. Bükülmeden, kırılmadan seneler boyu kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz bir diğer özellik ise ısıtıcıdır. Bakır kazanı sayesinde hızlıca istediğiniz sıcaklığa ulaşan ve hassas ölçüm yapması sayesinde 1 derecelik bile hataya yer bırakmayan Elektra Kup 2 Grubu Ticari Espresso Makinesi istediğiniz performansın ötesinde bir dünya sunar.

Elektra Kup 2 Grubu İnci Siyahı Ticari Espresso Makinesi Özellikleri Nelerdir?

 • Gelişmiş teknoloji ve inovasyonlar sayesinde uzun ömürlüdür.
 • Paslanmaz çelikten üretilmiştir. Böylece uzun yıllar dayanacak kadar sağlamdır ve de şık bir görünüme sahiptir.
 • Kasası sökülebilmektedir. Bu da kolay temizlik imkânı sağlar.
 • Yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır ve parçaları sökülmeye ve yanlış çevrilmeye karşı ekstra güçlendirilmiştir.
 • Gerçek İtalyan kalitesi ve zengin kahve aromasını her bardakta hissedebilirsiniz. Öğüttüğünüz çekirdeklerin tadını ve hissiyatını her yudumda hissedebilirsiniz.
 • Grup başlığı 12 ons ve 16 ons bardaklara uyumludur. Böylece istediğiniz boyutta bardak kullanmanıza olanak sağlar.
 • Üzerindeki bardaklık sayesinde pratiklik kazanırken aynı zamanda hoş bir görünüm elde edersiniz.
 • İsteğe bağlı olarak bardak ısıtıcısı, gövde aydınlatıcısı ve patentli süt köpürtücü vardır.
 • Basitçe dokunarak kullanabileceğiniz 5 farklı doz ayarı tuşuna sahiptir. Bu sayede müşterilerinizin isteklerini hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kullanımı pratik ve oldukça basittir. Baristalarınız işlerini kolayca gerçekleştirebilirler ve bu sayede müşterileriniz de bu zengin kahve deneyimini yaşayabilecekler.
 • Dijital ekranı üzerinden tüm ayarlarını yapabilir ve istediğiniz bilgiye erişebilirsiniz.
 • Isıtıcı ayarı yüksek hassaslık ve doğrulukla çalışmaktadır. İstediğiniz sıcaklığı tam olarak elde edersiniz.
 • 2 gruplu olduğu için aynı anda 2 baristanın çalışmasına izin verir. Sağ tarafı kahve hazırlamak için kullanılırken sol tarafı su buharı için kullanılabilir.
 • Gövde kapağı sökülebildiği için temizliği oldukça basittir.
 • Gece modu sayesinde düşük enerji tasarrufu yapar ve daha az elektrik harcar.
 • Ergonomik tutacaklar sayesinde rahat kullanım sağlar.
 • Manuel ya da otomatik püskürtme programları sayesinde tam hakimiyet sağlarsınız.
 • Yüksekliği ayarlanabilen, kaymayan ayaklara sahiptir.

İNOVASYON VE İLERLEMİŞ TEKNOLOJİ İTALYAN KALİTESİYLE YANYANA

Espresso ve cappuccino makineleri üreten Elektra SRL, her zaman daha iyiyi hedefleyip, daha kaliteli makineler üretmiştir. Sadece İtalya’nın değil aynı zamanda Avrupa’nın da en iyi firmalarından biri olan Elektra SRL kahve severlerin damak tadı ile yola çıkıp, her içenin gerçek kahve tadını alabilmesi için 45 senedir çalışmaktadır. Ürettikleri her makinede tüm tüketicilere hitap edip, herkesin iyi bir kahve deneyimi yaşamasını hedefleyerek, kahve demlemenin hızlı ve basitçe olması için seneler boyunca değişik buluşlara imza atmışlardır. Gerçek İtalyan mühendisliğinin kaliteli eseri olan Elektra Kup 2 Grubu İnci Siyahı Ticari Espresso Makinesi fiyatı ile de oldukça avantajlı bir ürün olup, farkını ortaya koymaktadır. Gelişmiş teknoloji sayesinde her kahve çekirdeğinin içindeki gerçek tat ve aromayı bardağınıza taşırken, bu işlemin kolay olması için yapılan inovasyonlar size gerçek kahve deneyimini yaşatacaktır. Tüm parçalarının paslanmaz çelikten olması sayesinde dayanıklı bir iskelete sahip olması, uzun seneler boyunca yıpranmadan durabilmesi ve yüksek sıcaklıklar içinde çalışırken bir an bile performansta geri düşmemesi sayesinde Elektra Kup 2 Grubu İnci Siyahı Ticari Espresso Makinesi seneler boyunca kullanabileceğiniz bir espresso makinesi olarak kendini kanıtlamaktadır. İsteğinize bağlı olarak BLS gövde ışıklandırma, MFS süt püskürtme sistemi ve CHS bardak ısıtma gibi diğer teknolojiler de sunulmaktadır. Bardık ısıtma işlemi düşük güçlü çalışır ve müşterilerinizin deneyimini güzelleştirir. Gövde aydınlatma sistemi sayesinde makinenizi her koşulda kullanabilirsiniz. Süt püskürtme sistemi ile su buharı dışında ayrıca süt püskürtme olanağınız vardır. Sizi daha fazla uğraştırmadan süt hazırlayan kahve makinesi sayesinde latte gibi diğer kahvelerinizi de hazırlayabilirsiniz.

ELEKTRA SRL FİRMASI HAKKINDA

Elektra SRL 45 yıldan beri espresso ve kapuçino kahve makineleri üreten, üretim konusunda kullanıcıya kolaylık ve pratiklik sağlayıp basitçe kahve içmelerine olana sağlamayı felsefesi kabul bir İtalyan firmasıdır. Kendilerine has tasarımı ve inovatif açıları diğer firmaların önüne geçmesini sağlamaktadır. 1947 yılında Umberto Fregnan tarafından kurulmuştur ve hala Fregnan ailesi yönetmektedir. Üretim ideolojisi olarak daima inovatif buluşlar yapan Elektra SRL birçok patente de ev sahipliği yapmaktadır. 1950'de ilk otomatik hidroliğe sahip kahve makinasını ve ilk su seviyesi kontrol sistemini, 1968 yılında ilk elektrikli vanayı ve 1978 yılında 5 farklı doz seçeneğini elektronik olarak vermeyi icat etmiştir. Üretilen makineler, günümüze kadar kullanılabilirlik uzun ömür hedeflenerek üretilmeye devam etmiştir.

HIZLI, BASİT VE PRATİK KAHVE HER ZAMAN HAZIR

Güzel bir kahve içmek bazı günlerin sonunda ya da başında istediğimiz tek şeydir. Güzel bir kahve için kahve bilgisinin yanında kaliteli kahve ekipmanları da lazımdır. Kaliteli ekipmanlarımız yoksa yapacağımız kahve kötü olabilir ya da yaparken bizi çok uğraştırabilir. Bu yüzden pratik ve kolay kullanımlı bir kahve makinasına ihtiyacımız vardır: İşte tam bu noktada Elektra Kup 2 Grubu İnci Siyahı Ticari Espresso Makinesi sayesinde hiç yorulmadan ve uğraşmadan, basitçe kahve yapabilmenin önemi kendini ön plana çıkarıyor. Sizi hiç zorlamadan uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu espresso makinesi aynı zamanda yüksek gücü sayesinde en ince öğütülmüş çekirdeklerden en zengin aromaya sahip kahveyi de önünüze sunacaktır. Tüm bu özelliklerin yanında Elektra Kup 2 Grubu İnci Siyahı Ticari Espresso Makinesi fiyatıyla da sizi mutlu edecektir.

Teknik Özellikler

Üniteler: 2

Kazan Kapasitesi: 12 L

Voltaj: 230-400 V

Frekans: 50/60 Hz

Güç: 3900 W

Yükseklik: 54 cm

Genişlik: 81 cm

Derinlik: 50 cm

Ağırlık: 55 kg

Paket Ağırlığı: 76 kg

Malzeme: Inox Paslanmaz Çelik

Renk: Matt Black

Benzer Ürünler