Elektra Kup 3 Grubu Ticari Espresso Makinesi
Elektra Kup 3 Grubu Ticari Espresso Makinesi
Elektra Kup 3 Grubu Ticari Espresso Makinesi
Elektra Kup 3 Grubu Ticari Espresso Makinesi

Elektra Kup 3 Grubu Ticari Espresso Makinesi (Elektra KUP 3-2)

İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺164.085,25  + KDV
İndirimli : ₺90.246,89  + KDV
KDV Dahil : ₺106.491,33

ELEKTRA ESPRESSO MAKİNESİ İLE GERÇEK KAHVENİN TADINA VARIN

Espresso, koyu kavrulmuş ve oldukça ince çekilmiş İtalya'ya özgü olan kahve türüdür. Günümüzde kahve kültürü oldukça genişlemiş ve yeni lezzetlerin buluşma noktası olmuştur. Hemen hemen her ülkeye ve bölgeye özgü kahveler vardır. Ülkemizde Espresso artık türk kahvesi gibi kafe restaurant ev gibi yerlerde çok fazla tüketilir hale gelmiştir bu yüzden Elektra üstün özellikler ile donattığı çeşitli kahve çeşitlerinin yapıldığı ticari espresso makinesini tasarlamıştır. Electra ticari espresso makinesi programlanabilir özelliği ile gece boyu enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz. Büyük ölçekli kurumlar için üretilen bu makine ile aynı anda birçok kahveyi hazırlayabilirsiniz, kahvelerin hepsi birbirinden lezzetli  olacaktır. Metal gövdesi ile kolay silinebilir gövde özelliğine ve dayanaklı bir gövdeye sahiptir. Tüm espresso makinelerinde karşılaşılmayan fincan ısıtma fonksiyonu ile diğer benzerlerinden ayrılır, fincanı kahve yapma esnasında ve sonrasında hep sıcak tutarak kahvenin soğumamasını ve aromasının kaybolmamasını sağlar. Mükemmel kokusuyla müşterilerinize diğerlerinden farklı bir espresso deneyimi yaşatmak istiyorsanız Elektra ticari espresso makinesini tercih edebilirsiniz.

ELEKTRA TİCARİ ESPRESSO MAKİNESİ FİYATI İLE PİYASANIN GÖZDESİ

Elektra ticari espresso makinesi sizi yarı yolda bırakmaz ve müşterilerinize unutulmaz bir kahve deneyimi sunar. Sık kullanım ve 16 litrelik kapasite ile tasarlanmış ergonomik yapısıyla uzun yıllar size eşlik eder. Elektra kahvenizi yumuşak ya da sert içim olarak hazırlama tercihini size bırakır. Tüketim ve kullanım verilerinin entegre edilmesi yönetimiyle kaliteyi bir ayrım işareti olarak değerlendirenler için vazgeçilmezdir. Elektra ticari espresso makinesi mutfakyeri.com müşterilerine özel indirimli fiyatıyla sitemizde bulunmaktadır. Siz de şimdi sipariş vererek ticari bir espresso makinesine sahip olabilirsiniz.

ELEKTRA KUP 3 ESPRESSO MAKİNESİ NASIL ÇALIŞIR?

Çekilmiş kahveyi espresso makinesinin önünde yer alan ve kaşık adı verilen aynı zamanda portafiltre denilen kahve haznesinin içine yavaş bir şekilde sıkıştırarak koyuyoruz ve kaşığı tekrar espresso makinesine takıyoruz. Kaşık aynı zamanda filtre yerine de geçmektedir. İstediğimiz shot miktarını 5 doz düğmesinden seçerek düğmeye bastıktan sonra kahve bardağa dökülmeye başlar. Bu sırada makinenin diğer tarafında sütü köpürtebilirsiniz. Espresso makinesinin içindeki suyun sıcaklık ölçüsü 95 derecedir çünkü 100 derece kaynama noktası olduğu için kahve yanar. Bu yüzden kaynama noktasına ulaşmadan kahve 95 derecede suyun sıcaklığı korunur. Aynı zamanda kazan sıcaklığını istediğiniz sıcaklık derecesinde ayarlayabilirsiniz.

MFS PATENTLİ KÖPÜK SİSTEMİ İLE KAHVE HAZZI YAŞATIN

Mfs patentli otomatik köpük sistemi Elektra ticari espresso makinesini diğerlerinden ayıran diğer en önemli fonksiyonlarından. Köpük sistemi ile müşterilerinizin merak ettiği kabarık köpüklü ve eşsiz kahve aromalarının sırrı sizde olacak. Sütün sıcaklığını da ayarlama özelliği sayesinde espressonun kıvamını ve tadını isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Kahvenin tadı kadar dış görünüşü de oldukça önemlidir. Lezzetli ve dikkat çekici görünmelidir, bu da kabarık bir köpükle mümkün olabilir. Bol köpüklü hazırladığınız Latte Art kahveler işletmenizin gözde kahveleri olacaktır. Electra espresso makinesi ile sütün köpük miktarını istediğiniz oranda ekleyebilirsiniz ya da isterseniz köpük miktarıyla kahvenizi latteye de çevirebilirsiniz. Oto temizleme sistemi sayesinde süt köpürtürken oluşabilecek lekeleri otomatik olarak temizler.

ELEKTRA KUP 3 TİCARİ ESPRESSO MAKİNESİ DİĞER ÖZELLİKLERİ

Ayarlanabilir gece modu sayesinde tasarruf seçeneği.

Siyah ve beyaz renk seçeneği.

Demleme sıcaklık kontrol ve ayarı ile isteğinize uygun ve baristaların yaratıcılığına kalmış çeşitli kahveler yapılabilir.

12 ve 16 ons bardaklara uygun grup yüksekliği özelliği ile bardağınızı makinenize uydurmaya çalışmak zorunda kalmazsınız.

Otomatik 5 doz fonksiyonu 5 shot özelliği düğmesi sayesinde farklı kahve miktarları ile fark yaratan kahveler yapabilirsiniz.

CHS bardak ısıtıcı sayesinde kahvenizi keyifle ve özenerek yapabilirsiniz, kahveyi sıcak tutacak fincan ısıtma sistemi vardır.

BLS gövde aydınlatma sistemi ile yan paneldeki zevkinize ve mutfağınıza uygun led ışıklardan birini seçebilirsiniz.

MFS patentli süt köpük sisteminden yardım alarak her çeşit kahveyi profesyonellikle ve istenilen oranda köpük miktarı ile hazırlayabilirsiniz.

WTS PATENTLİ SU ARITMA SİSTEMİ İLE EN HİJYENİK KAHVELER SİZDE

WTS suyu otomatik temizle ve arıtma sayesinde suyu kirli bileşenlerden ayırıp kahvenin hijyenik biçimde pişmesini sağlar. Espresso ve diğer kahve yapımlarında en önemli noktalardan biri suyun temizliğidir. WTS sistemi sayesinde kahvenizin aroması ve tadı en ince kahve taneciklerine kadar suya aktarılır. Kahve kaynağını durdurmadan magnezyum ve kalsiyum (kireç taşı) eliminasyonunu sizin ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmadan sistemli olarak yönetir. Sudaki kloru ayrıştırır ve kahveye mükemmel lezzet verir. Kahve lezzetini üst seviyeye taşımakla birlikte sağlığınız için de tehdit oluşturmaz ve arıtma sisteminin başarısı patent ile onaylanmıştır.

BİR İLK BLS GÖVDE AYDINLATMA SİSTEMİ

BLS aydınlatma sistemi makinenin yan taraflarında bulunan renkli led ışıklardır. Electra kup 3 espresso makinesine uygun tasarlanmış bu ışıklar sıradan ışıklar değildir. Mutfağı hoş ve dikkat çekici olarak yansıtacak biçimde dizayn edilmiştir. Kahve makinelerinin işlevi kadar görünüşü de önemlidir. Işıklar arasından istediğiniz rengi seçip ayarlayabilirsiniz. Bu ışıklar hem mutfağınıza uygun renk tonunu seçip hava katacak hem de etrafı aydınlatmaya yarayacaktır. Siyah ve beyaz renk seçeneği ile sitemizden şu an sipariş verebilirsiniz.

METAL GÖVDESİ İLE UZUN YILLAR KAHVE KEYFİ SİZİNLE

Tamamı metal ve paslanmaz olarak üretilen Electra ticari espresso makinesi işletmenizin, endüstriyel mutfağınızın demirbaşı olacaktır. Sağlam ve sık kullanıma uygun yapılmış otomatik düğmeleri dilediğiniz gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sağlam metal gövdesi ile hasarlara karşı dayanıklı ve ergonomiktir, portafiltre koruyucusu vardır. Portafiltre kaşık dediğimiz öğütülmüş kahve konulan yerdir, bu ince düşünülmüş sağlam yapılı özellik her kahve makinesinde bulunmamaktadır. Güçlü ayakları sayesinde darbeye ve ağırlığa dayanaklı olarak üretilmiştir, çekinmeden kullanılabilir. Hem uzun vadeli kullanmak hem de karlı bir yatırım yapmak istiyorsanız mutfakyeri.com güvencesiyle Electra kup 3 ticari espresso makinesi sizlerle.

TAM OTOMATİK 5 DOZ ÖZELLİĞİ İÇİN DÜĞMEYE YUMUŞAK BİR DOKUNUŞ YETERLİ

Elektra kup 3 espresso makinesi diğer benzerlerinden ayrılan özelliklerinden en göze çarpan özelliğinden birisi 5 doz shot özelliği olması. Bu özellik sayesinde kahvenizin oranını değiştirebilir süt ve su miktarını aynı zamanda köpük miktarını isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Electra’nın makineye ilave ettiği bu özellik endüstriyel mutfaklar ve baristalar açısından büyük ilgi görmüştür. Birçok özelliği bir arada bulundurduğu için baristaların vazgeçilmez espresso makinesi olmuştur ve baristaların performansını ve kahve yapmadaki tecrübesini arttırıp yaratıcılıklarına da katkı sağlamıştır. Basma düğmesine yumuşak dokunuş yapmanız yeterlidir, dokunduğunuz anda dozların dağıtılmasına izin verir. Manuel ve otomatik modu bulunur. Programlama özelliği sayesinde her grup için doz miktarları farklıdır. Electra ticari espresso makinesi 5 doz shot özelliği ile işletmenizi bir adım öne taşıyın. Kahve artık her alanda bulunan genel bir içecek olduğu için farklılaştırmak ve lezzet katmak sizin elinizde.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ölçüler: yükseklik 54 cm, genişlik 103 cm, derinlik 50 cm

Ağırlık: 67 kilogram

Nakliye ağırlığı: 90 kilogram

Güç: 6000 watt, 230-400 volt, 50/60 hertz.

Kazan kapasitesi: 4.23 galon (16 litre).

 

CE Standartlarına uygundur.

 

Benzer Ürünler