Gi Metal Pizza Küreği 33*33 Delikli
Gi Metal Pizza Küreği 33*33 Delikli

Gi Metal Pizza Küreği 33x33 Delikli (A-32RF/120)

İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺2.607,77  + KDV
İndirimli : ₺1.434,27  + KDV
KDV Dahil : ₺1.692,44

Gİ Metal Pizza Küreği Delikli Ne İşe Yarar?

Endüstriyel mutfaklarda pişirilen bütün yemekler profesyonel şekilde yapılmaktadır. Pizzaların hazırlanması kadar pişirilme işlemi ve sunumu da oldukça önemlidir. Pizzaların şeklinin bozulmadan servis edilmesi için ihtiyaç duyulan mutfak aleti ise profesyonel pizza küreğidir. Bu uzun pizza küreği sayesinde pizza ve pide hamurlarınızın şekli bozulmadan fırına sürebilir ve aynı şeklini koruyarak fırından çıkarabilirsiniz. Bazı pişirme işlemlerinde pidenin ya da pizzanın çevrilmesi gerektiğinde de pizza küreği en büyük yardımcıdır. Endüstriyel mutfaklarda pizza ve pide pişirilmesi için pizza küreği gereklidir. Gi metal pizza küreği delikli ile pizzalarınızın şeklini bozmadan rahatlıkla servis edebilirsiniz. Eğer dayanıklı ve ergonomik bir pizza küreği arıyorsanız Gi metal pizza küreği delikliyi tercih etmelisiniz. Profesyonel kullanımlar için ideal Gi metal pizza küreği 33x33 delikli modelini en ucuz fiyatlarla Mutfakyeri.com’dan satın alabilirsiniz.

Gİ Metal Pizza Küreği Delikleri İle Daha Lezzetli Pizza Pişirimini Sağlayın

Delikli pizza küreği ile pizza pişiriminde birçok avantaj sağlanmaktadır. Delikli model ile birlikte daha hafif ve daha esnek pizza kürekleri üretilmektedir. Gi metal delikli pizza küreklerinin üretimini gerçekleştiren ilk şirkettir. Pizza pişirimlerin de oluşan sorunlardan biri pizza hamurunun altına sıkışmış fazlalık unlardır ve bu unlar fırının içinde yanarak pizzaya kötü bir tat verir. Gi metal pizza küreği delikli sayesinde pizzayı fırına atmadan önce hamurun altındaki fazlalık un dökülür. Bu pizza küreğinin delikli yapısı ile dökülen unlar sayesinde daha az unla bir pişirme işlemi yapılır ve pizzadaki yanık acı tatlar kaybolur. Delikli pizza küreği daha az malzemeye sahip olduğu için daha hafiftir ve daha kolay kullanılabilir. Ayrıca Gi metal pizza küreği delikli mutfak aleti fırına dökülen un miktarını minumuma indirdiği için fırın temizliğinin bile kolaylaşmasını sağlamaktadır.

Gİ Metal Pizza Küreği Dikdörtgen Şekli İle Orta Boy Pizzalar Hazırlayın

Gi metal pizza küreği şekli dikdörtgendir. Dikdörtgen küreği ile geleneksel bir seçimdir. Dikdörtgen pizza küreği sayesinde pizzanın kavrama noktası ile teması daha geniş bir yüzey alanında yapıldığı için daha güvenli bir taşıma sağlamaktadır. Gi metal pizza küreği 33x33 boyutu ile orta boy pizzalara kadar rahatlıkla taşıyabilmektedir. Orta boy pizzaların çapı 33 – 36 cm arasında olduğu için bu pizza küreğiyle taşıma ve servis etmeniz mümkündür. Ayrıca pizza küreklerinin kulp boyutlarına göre farklı fırınlarda kullanabilirsiniz. Gi Metal Pizza Küreği 33x33 Delikli 120 cm kulpuyla büyük fırınlar için oldukça idealdir, elinizi yakma riskine girmeden yiyeceklerinizi fırına atıp kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Gi Metal Pizza Küreği Delikli Alüminyum Yapısı İle Oldukça Dayanıklıdır

Gi metal pizza küreği alimünyum malzeme kullanımı sayesinde hafiftir ve hamur ile kürek arasındaki sürtünmeyi azaltmaktadır. Bu alüminyum pizza küreği sayesinde daha pürüzsüz pizzalara ulaşmanız çok kolaydır. Ayrıca Gi metal pizza küreği delikli dayanıklılığını ve aşırı sıcaklığa karşı kendini korumasını alüminyum yapısı sayesinde sağlamaktadır. Gi metal pizza küreğinin alüminyum alaşımları direnç ve hijyen performansını artırmak için tasarlanmıştır. Gi metal pizza küreği endüstriyel mutfaklarınızda pizza, pide ve bunun gibi hamur işlerini fırına koymanızı ve şeklini bozmadan servis etmenizi rahatlıkla size sunar. Bu sanayi tipi pizza küreği elinizin yanması gibi kaza risklerini de ortadan kaldırmaktadır.

Gi Metal Pizza Küreği Temizliği Kolay Mıdır?

Gi metal pizza küreğiyle ürünleri fırına verme ve çıkartma işlemlerini yaptığınız için temizlenmesi sağlık açısından önem taşımaktadır. Gi metal pizza küreği alüminyum alaşımlı yapısı ile hijyenik bir üründür ve dayanıklı yapısı sayesinde temizliğini herhangi bir deterjan ve ılık su ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca bu pizza küreğinin delikli yapısı ile fırınınıza daha az un döküleceği için fırın temizliğinize bile kolaylık sağlayan bir endüstriyel mutfak aletidir.

Gi Metal Pizza Küreği Delikli Fiyatıyla Sizi Etkiler

Endüstriyel mutfak ekipmanlarının bir üyesi olan pizza kürekleri mutfakta pizza ve pide pişirme aşamasını oldukça kolaylaştırmaktadır. Profesyonel pizza kürekleri sayesinde pizzalarınızı en iştah açıcı şekilde sunabilirsiniz. Gi metal pizza küreği delikli pizzanızın şeklinin bozulmadan kolaylıkla servis etmenizi sağlamaktadır. Bu sanayi tipi mutfak aleti profesyonel mutfaklarda size uzun süre eşlik edecek oldukça dayanıklı ürünlerdir. Ayrıca delikli yapısıyla birlikte oldukça hafiftir ve kolay bir kullanıma sahiptir. Gi metal pizza küreği delikli fiyatı piyasadaki muadil ürünlerle karşılaştırıldığın fiyat performans olarak uygun bir endüstriyel mutfak ekipmanıdır. Eğer ihtiyacınız olan profesyonel mutfaklarınız için dayanıklı ve kaliteli bir pizza küreğiyse Gi metal A-32 RF/120 modelini en ucuz fiyatlarla Mutfakyeri.com’dan satın alabilirsiniz. Kargo avantajımız ile hem aynı günde ürününüzü deneyebilir hem de kargomuzdan ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Gi Metal Pizza Küreği 33x33 Delikli Teknik Özellikleri

  • Kürek Çapı: 33x33
  • Sap Uzunluğu: 120 cm
  • Toplam Uzunluk: 156 cm
  •  Ağırlık: 0,63 kg
  • Menşei: İtalya
  • Ürün Malzemesi: Alüminyum
  • Özellik: Delikli
  • Marka: Gİ Metal

 

 

 

Benzer Ürünler