Gi Metal Pizza Küreği 33*33 Deliksiz
Gi Metal Pizza Küreği 33*33 Deliksiz

Gi Metal Pizza Küreği 33x33 Deliksiz (A-32R/120)

İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺2.082,71  + KDV
İndirimli : ₺1.145,49  + KDV
KDV Dahil : ₺1.351,68

HAMUR İŞLERİNDE YARDIMCINIZ ORTA BOY Gİ METAL DELİKSİZ PİZZA KÜREĞİ

Endüstriyel mutfağınızda size büyük kolaylık sağlayacak metal alaşımlı Gi metal pizza küreği ile unlu mamüllerini rahatlıkla fırına verebilirsiniz. Mükemmel bir yemek için hazırlama aşaması kadar pişirme aşaması da çok önemlidir. Hazırladığınız pizzanın lezzetini belirlemede pişirme işleminin büyük etkisi vardır. Popüler yiyeceklerden olan pizzaların, kafelerde restaurantlarda tüketimi oldukça fazladır, tamamen paslanmaz çelikten üretilen Gİ metal pizza küreği oval boru sapıyla seri bir şekilde pizzaları fırına yerleştirip çıkarmanıza yardımcı olur. Eloksal kaplamalı alüminyumdan yapılan pizza küreğinin anodize sapları perçinlerle sabitlenmiştir.

METAL DELİKSİZ PİZZA KÜREĞİ İLE SAĞLIKLI PİZZALAR

33x33 ölçülerindeki Gi metal pizza küreği, pizzanın küreğin ortasına dengeli bir şekilde yerleşmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Küreğe dengeli olarak yerleşen pizzanın tüm noktaları eşit şekilde ve lezzetinden ödün vermeyerek pişecektir. Fırından çıkarılan pizza Gi metal pizza küreğinin üzerinde ısısını koruyacaktır. Tamamen paslanmaz çelikten üretilen Gi metal pizza küreği pizzalarınızın sağlıklı, hijyenik biçimde pişmesini sağlar ve uzun yıllar kullanılabilir. Hijyen ve güvenlik kuralları dikkate alınarak üretilmiştir.

OVAL GÖVDESİYLE PRATİK KULLANIM

Pratik kullanımıyla aşçıların ve şeflerin vazgeçilmezi Gi metal pizza küreği gövdesinin oval olması nedeniyle bıçağın istenmeden elden kaymasını veya elde dönmesini engeller.  Kolay tutuş sağlayan uzun sapı ve oval sap ucu sayesinde rahatlıkla kavranır. Pizzayı fırının içinde rahat hareket ettirebilmek için oval boru sapı kullanılmıştır. Gi metal pizza küreği benzerlerine kıyasla oldukça hafif olarak tasarlanmıştır. Pizza küreğinin hafif yapısı yorulmadan pizzaları rahatça döndürüp pişirmenizi ve pizzaları fırına rahat taşımanızı sağlar. Hafif yapısının yanında sağlam kullanım için boru sapı oval şeklini vererek sap kalınlığı artırılmıştır.

MUTFAĞINIZI PİZZA İLE SINIRLAMAYIN

Gi metal deliksiz pizza küreği ile sadece pizza değil tüm unlu mamüllerini pişirebilirsiniz. Oval sapı ve hafif yapısı ile tüm yiyecekleri kolayca pişirebilir ve zorlanmadan kaldırabilirsiniz. Pizza kürekleri genelde ağır yapısıyla bilinir. Gi metal pizza küreği ergonomik kullanım ve kaldırma kolaylığı göz önüne alınarak üretilmiştir. İnce kenarları ve pürüzsüz yüzeyi küreğe yerleştirilen pizzanın zarar görmeden pişmesini ve çıkarılmasını sağlar.

EN AĞIR PİZZAYI BİLE KOLAYCA KALDIRIN

Gi metal pizza küreği orta boy ölçüye sahiptir. Pizzayı kaldırma kolaylığı için pizza küreği alanı geniş tasarlanmıştır, en ağır pizzayı bile rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Pizza küreğinin metal kısmı sap bağlantı üç büyük perçinle sabitlenmiştir. Hafif yapısına kıyasla bu sağlam sap pizzayı fırında istediğiniz şekilde hareket ettirmenizi sağlar. Temizliği oldukça kolaydır, metal yapısıyla paslanmaya karşı dirençlidir. Gi metal pizza küreği eloksal kaplamalı alüminyumdan yapılan yapısıyla darbe ve çizilmeler son derece dayanıklıdır. Metal ile oksijenin reaksiyona girerek bakteriler üretmesi işlemi olan oksidasyondan korumak için nötr anotlama özelliğine sahiptir.

Gİ METAL DELİKSİZ PİZZA KÜREĞİ TEKNİK ÖZELLİKLER

-Kürek: 33x33 cm

-Sap Uzunluğu: 120 cm

-Komple: 156 cm

-Ağırlık: 0,70 kg

-Menşei: İtalya

Benzer Ürünler