Gi Metal Pizza Küreği 41*41 Deliksiz
Gi Metal Pizza Küreği 41*41 Deliksiz

Gi Metal Pizza Küreği 41x41 Deliksiz (A-41R/120)

İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺2.817,79  + KDV
İndirimli : ₺1.549,78  + KDV
KDV Dahil : ₺1.828,75

Gi Metal Pizza Küreği ile Fırınınızda Rahat Edin!

Endüstriyel mutfaklarda pişirilen yemekler profesyonel şekilde pişirilmektedir. Pizzaların hazırlanması kadar önemli olan bir diğer nokta ise pişirilmesidir. Pizzaların şeklinin bozulmadan servis edilmesi oldukça önemlidir. Gi metal pizza küreği pizzaları fırınların içine ve dışına kolay bir şekilde kaydırmanızı sağlar. 120 cm sap uzunluğuna sahip olan alüminyum pizza küreği sayesinde pizzalarınızın şekli bozulmadan pişmesini sağlayabilirsiniz. Oval boru şeklindeki sapı sayesinde ağır pizzaları bile kolay bir şekilde taşıma kolaylığı sunmaktadır. Ek olarak, kafa ve tutacak kısmının bağlanma noktasında üst üste binen iki metali vardır ve üç büyük perçin ile sabitlenmiştir. Perçinli bağlantı, metal ile metal olmayan iki veya daha fazla sayıda parçayı bağlayabilen, esnek bir bağlantı olma nedeni ile sapa aktarılan titreşimi azaltarak bu soymayı daha rahat hale getirir. Ayrıca, sapın ucunda kolay asmak ve saklamak için ayrılmış olan bir halka bulunmaktadır. Kolay bir şekilde pizza küreğinizi bulunduğunuz alanda muhafaza edebilirsiniz. Pizzalarınızın daha rahat pişmesi için tasarlanmış olan pizza küreği ile endüstriyel mutfak alanınızda rahat edin.

Gİ Metal Pizza Küreği İle Pizzaları Daha Pratik Pişirin

Pizza pişirmek birçok profesyonel mutfak için oldukça kolay bir işlem olarak görülmekte, oysaki pizzaların şeklinin bozulmadan pişmesi oldukça zordur. Gi metal pizza küreği bu sorunu tam anlamıyla ortadan kaldırmıştır. 1,13 kg ağırlığa sahip olan gi metal pizza küreği kolay kullanımı sayesinde pizzalarınızın şeklinin bozulmadan pişmesini sağlamaktadır. Müşterileriniz pizza boyutundan ve pizza şeklinden memnun olurken sizler de kullanım rahatlığından memnun olacaksınız. Profesyonel mutfak alanında artık pizza pişirmek çok daha kolay, sizler de mutfakyeri.com ‘u ziyaret ederek birbirinden farklı pizza küreği modeline ulaşabilirsiniz.

Alüminyum Yapıya Sahip Olan Gi Metal Pizza Küreği ‘nin Dayanıklı Yapısı İle Mutfaktaki.com ‘da

Sitemizde yer alan yüksek kaliteli ve dayanıklı ürünlerden biri de Gi metal pizza küreğidir. Alüminyum ve bir o kadar da şık tasarlanmış olan ürün sayesinde pizzanız daha dengeli pişecektir. Pişirilmesinin yanında aynı zamanda lezzetini de destekleyecek olan bu pizza küreği pizzanızın damakta eşsiz bir tat bırakmasını sağlar. Gi metal pizza küreği deliksiz modeli ile birlikte daha hafif ve daha esnek pizza kürekleri satışa sunulmaktadır. 41x41 kare şekle sahip olan kürek çapı sayesinde pizzalarınızın şekli bozulmadan pişmesini sağlamaktadır. Üretiminde kullanılan eloksal, alüminyum için oldukça önemli olan yüzey kaplamadır. Profesyonel mutfak alanlarında uzun süreler kullanabileceğiniz Gi metal pizza küreğine Mutfakyeri.com adresimizden tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Gi Metal Pizza Küreği ’nin Kolay Temizliğine Tanık Olun!

Profesyonel mutfaklarda pizza küreği temizliği hijyenik ve sağlık riski taşımayan ürünler çıkartabilmek için önemli bir faktördür. Gi Metal Pizza Küreği Deliksiz kolayca sökülebildiği için temizlik şartları gayet kolaydır. Tüm lekeler hemen çıkar ve hijyenik bir şekilde kullanabilirsiniz. Yüksek ısıya ve deterjanlara dayanıklı yapısı sayesinde istediğiniz ortamda temizliğini yapabilirsiniz.

Gi Metal Pizza Küreği Deliksiz Fiyat İle Sizi Etkilesin

Profesyonel mutfağınızda pratik ve birçok işinizi kolaylaştıracak olan endüstriyel mutfak ekipmanı kategorilerinden Gi Metal Pizza Küreği Deliksiz istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gi Metal Pizza Küreği Deliksiz fiyatını mutfakyeri.com ‘dan inceleyebilirsiniz. Endüstriyel mutfaklarda kullanılmak üzere ergonomik olarak tasarlanmış olan Gi Metal Pizza Küreği Deliksiz ‘e size özel indirimlerde, isterseniz peşin isterseniz taksitli ödeme seçenekleri ile satın alabilir, ücretsiz hızlı ve güvenli kargo imkanları ile mutfakyeri.com ’dan hemen sahip olabilirsiniz. Birbirinden kaliteli ürünlerin adresi olan Mutfakyeri.com ‘a sizler de hemen üye olabilirsiniz.

Gi Metal Pizza Küreği 41x41 Deliksiz Teknik Özellikleri

 • Kürek çapı: 41x41
 • Sap Uzunluğu: 120 cm
 • Toplam Uzunluk: 166 cm
 • Ağırlık: 1,13 kg
 • Menşei: İtalya
 • Ürün Malzemesi: Alüminyum
 • Marka: Gİ Metal
 • Bıçak Malzemesi: Eloksallı Alüminyum
 • Özellikler: Asma Delikli
 • Tutacak Malzemesi: Alüminyum
 • Şekil: Kare
Benzer Ürünler