Ürün-Video
Ürününüz Güvende 2 Yıl Distribütör Garantili Ürün
Saat 15:00’e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma: 8:00 - 18:00 / Cumartesi 8:00 - 15:00
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize danışın...
Kitchenaid 4,8 L Artısan Ağır Hizmet Tipi Stand Mikser
Kitchenaid 4,8 L Artısan Ağır Hizmet Tipi Stand Mikser
Kitchenaid 4,8 L Artısan Ağır Hizmet Tipi Stand Mikser
Kitchenaid 4,8 L Artısan Ağır Hizmet Tipi Stand Mikser

Kitchenaid 4,8 L Stand Mikser (5kpm5)

İndirim Oranı : %45 İndirim
KDV Dahil : ₺51.809,62
İndirimli : ₺23.746,07  + KDV
KDV Dahil : ₺28.495,29

STAND MİKSERLER NE İŞE YARAR

Ev tipi küçük mikserler pratiklik ve hız hedef alınarak üretilmiştir. Düşük güçteki mikserler, içecek ve kek yapma gibi evde yapılabilecek çırpıcı işlemlerini görür. Stand mikserler teknoloji ile iç içe geçmiş endüstriyel mutfakların ihtiyaçları doğrultusunda özellikler ile donatılmıştır. Sanayi tipi mikserler büyük ölçekli kurumlarda, pastanelerde, restoranlarda tercih edilebilir. Tamamen hız ve büyük kapasite özelliklerine göre yapılmış güçlü motorlu stand mikseri ile tüm çırpma ve hamur işlemlerini zorlanmadan yapabilirsiniz. Büyük mutfaklarda kullanılan endüstriyel mikserler hızınızı katlar ve bir defada çok fazla ürün hazır edebilir.  Sanayi mikserler restoranlar ve pastaneler gibi büyük ölçekli kurumların vazgeçilmez yardımcısı haline gelmiştir, stand mikserlere ilgi gün geçtikçe artmaktadır.

KİTCHENAİD GARANTİSİ İLE ENDÜSTRİYEL STAND MİKSER

Kitchenaid garantisi ile üretilen Artisan stand mikser kısa zamanda ve sizin harcadığınız efordan çok daha fazla güç harcayarak karışımı uygun kıvama getirir. Miksere koyulan karışım malzemeleri kadar malzemelerin birbiriyle özdeşleşmesi ve iyice çırpılması da çok önemlidir. Kitchenaid endüstriyel mikser 315 watt güçlü motoru ile karışımınızı, ayarladığınız hız ayarında istediğiniz kıvama getirecektir. Stand mikser hamur yoğurma işlemi ile size zaman kaybettirmez, 4,8 litrelik büyük kapasiteli haznesine uygun hamur malzemelerini eklemeniz yeterlidir. Hamurunuz dakikalar içinde saatlerce yoğrulmuş gibi kıvama ulaşacaktır. Kitchenaid Artisan ağır hizmet tipi stand mikser aşçıların ve şeflerin en çok tercih ettiği modeller arasına girmiştir. Tümü metal konstrüksiyondan üretilen çırpıcı cihazın dayanıklılığını ve güvenilirliğini arttırır. Paslanmaz çelik çırpıcıları sayesinde hazırlanılan karışımlara kimyasal madde bulaşmaz, karışımlarınız sağlığınızı riske atmaz.

YÜKSEK ELEKTRİK GÜCÜ İLE GERÇEK BİR ÇIRPICI MİKSERE SAHİP OLUN

Kitchenaid Artisan stand mikserin en önemli özelliklerinden biri 315 watt gücü ile güçlü bir motoru bulunmasıdır. Endüstriyel mutfağınızda çırpma işlemlerinde en zorlu işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Bir çırpıcıdan çok daha fazlası olan Kitchenaid stand mikseri hamur yoğurma gibi zorlu işlemleri yaparken direkt akım fonksiyonu devreye girer. Direkt akım fonksiyonu sayesinde cihaz gücünü sabitleyerek sessiz bir şekilde çalışır. Enerji verimliliğinde bir eksilme olmaz ve aynı güçte devam eder. Güçlü motoru sayesinde karışımlarınızı uygun kıvamına göre hazır eder. Etrafta dağınıklığı minumum seviyeye indirir. Normal mikserlerde mikseri havaya kaldırdığımızda etraf kirlenir stand mikserlerde sıçrama sorunu olmadığı için böyle bir durum yoktur. Kitchenaid endüstriyel mikser ile mutfağınızda yeniliği ve yaratıcılığı yaşatabilirsiniz.

ASANSÖR FONKSİYONU İLE NORMAL BİR ÇIRPICIDAN DAHA GÜÇLÜ

Ağır ürünleri işlerken, cihazın karışımı kolayca çırpması ve hamuru daha güçlü yoğurması için asansör sistemi vardır. Tüm çırpma ve yoğurma işlemlerini yaparken asansör sistemi devreye girer. Hazırladığınız hamur karışımı ile ister pizza, ister ekmek ve daha birçok hamur işlerini Kitchenaid Artisan stand mikseri yardımıyla yapabilirsiniz. Dokuz farklı hız ayarından oluşan stand mikserinin her hız aşaması farklı işe yarar. Çok yönlü bu stand mikserine, yoğun ya da seyrek karışımlarınızı tereddüt etmeden emanet edebilirsiniz.

GENİŞ KAPASİTE, SINIRSIZ TARİFLER

Kitchenaid Artisan endüstriyel mikserin 4,8 litrelik haznesi ile bir defada çok iş çıkarabilirsiniz. Haznesinin büyük olması hem karışımın iyi çırpılmasını hem de iyice özdeşleşmesinin garantisini verir. 1 kiloya kadar un alma kapasitesi ile yapabileceğiniz tariflerin sınırı yoktur.  Paslanmaz çelikten imal edilen çırpıcısı karışımlarını hazırlarken sağlığınızı riske atmaz. Kitchenaid Artisan stand mikserinin üretiminin her aşamasında pratiklik düşünülmüştür. Yuvarlak açılabilen kafa kısmı sayesinde çırpma işlemi bitince ergonomiklik ile kapağı açabilirsiniz.

HAMUR YOĞURMA İLE UĞRAŞMAYIN

Kitchenaid sanayi mikserinin hamur çengeli, ekmek pizza ya da poğaça benzerlerini yapmak için mükemmeldir. Yoğurma işlemini başarıyla gerçekleştirmesi için çengel şeklinde üretilmiş paslanmaz yoğurucu, 265 dönüş hızı ile hamurunuzu dakikalar içinde saatlerce yoğrulmuş gibi yapacaktır. Stand mikseri hamurunuzu yoğururken siz başka bir işle meşgul olabilirsiniz. Kitchenaid stand mikserinin Pastanelerde çok tercih edilmesinin nedeni, hamur yoğurma işlemindeki başarılı sonuçlarıdır.

ENDÜSTRİYEL MİKSERİNİZİN HIZ KONTROLÜ SİZ DE OLSUN

Endüstriyel mikser olan Kitchenaid Artisan sanayi mikserinin kademeli olarak 5 farklı hız fonksiyonu özelliği vardır. Hız 1 karıştırma: 1. Aşama karışımı istenilen ürünle birleştirmek için kullanılır. İstenilen karışım aşamasına gelene kadar 1. Hız ayarı kullanılır. Eklemek istenilen ürünü istenilen miktarda kadar yavaş yavaş ekleyerek karıştırılabilir. Hız 2 karıştırma: Yavaş karıştırma aşamasıdır. Meyve püresi veya yağlı hamurlar için ağır karışımları karıştırmak için bu aşama kullanılır. Ağır kütleli karışımlar sıçramadan kıvam alabilmesi için yavaşça karıştırılmalıdır. Hız 4 yoğurma ve çırpma: orta hız kullanılmasını söyleyen tariflerde yoğurma ve çırpma hız ayarı kullanılır. Bu hız aşaması kurabiye hamuru gibi dokular içeren hamurları yoğurmak veya karıştırmak için kullanılabilir. Hız 6 çırpma ve kremalaştırma: Çırpma ve kremalaştırma hız ayarı iyice çırpılması gereken ürünleri çırpmak için kullanılır. Krema gibi iyice özleşmesi gereken ürünler bu hızda çırpılır. Son olarak 8 ve 9 hızları hızlı çırpma ve karıştırma hız aşamasıdır. Diğer hız aşamalarına göre en hızlı çırpan hız ayarı 8 ve 9 dur, dikkatli kullanılması gerekir.

KİTCHENAİD 4,8 LİTRE AĞIR HİZMET TİPİ STAND MİKSER EN UYGUN FİYATI İLE MUTFAKYERİ.COM’DA

Kitchenaid 4,8 litre ağır hizmet tipi stand mikserinin kablosu uluslararası adaptör fişi olarak tasarlanmıştır. Kullanım rahatlığı ve rahat hareket edebilme açısından kablo boyu 140 cm olarak üretilmiştir. Büyük ergonomiklik sağlayan bu endüstriyel stand mikserini şimdi mutfakyeri.com güvencesiyle sitemizden satın alabilirsiniz.

KİTCHENAİD 4,8 LİTRE AĞIR HİZMET TİPİ STAND MİKSER DİĞER ÖZELLİKLER

Tümü metal konstrüksiyondan imal edilmesi cihazın emniyetli olmasını ve dayanıklılığını arttırır. Cihaz çalışmaya başladığında ve hız ayarını seçtiğinizde direkt akım sistemi devreye girer. Çırpıcı mikser, sabit güç ile sessiz çalışmayı sağlar. Yörüngesel hareketi sayesinde mükemmel ürün havalandırması yapar. Beş farklı hız seçeneği ile mükemmel karışımlar oluşturmak kolaydır. Asansör fonksiyonu ile ağır kütleli ürünleri işlerken zorlama yapmaz ve istenilen kıvama getirir. 140 cm boyundaki adaptör fişi ile mikserin pratikliğini arttırır, kullanım kolaylığı sağlar. Aerodinamik tasarımı temiz kullanım ve ergonomiklik sunar.

KİTCHENAİD 4,8 LİTRE ARTİSAN AĞIR HİZMET TİPİ STAND MİKSER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

- Elektrik gücü: (W)315

- Motor tipi: AC (Alternating current)

- Beygir gücü: 0.26

- Gerilim: (V)220-240

- Frekans: (Hz)50/60

- Maks. dönüş hızı: 265

- Minimum dönüş hızı: 60

- Önerilen azami un: 1 kg

- Gövde malzemesi: Die-cast

- Kablo uzunluğu: 140 cm

- Elektriksel hız kontrolü: Evet

- Ürünün yüksekliği (mm): 411

- Ürünün genişliği: 338

- Ürünün derinliği (mm): 264

- Ambalajlı ürünün yüksekliği: 490

- Paketlenmiş ürünün genişliği: 390

- Ambalajlı ürünün derinliği: 310

- Kase tipi: Stainless steel

- Net ağırlık (kg): 12

- Brüt ağırlık (kg): 13.4

- Tart hamuru için un miktarı (kg): 0.5

- Yumurta akı: 12 adet

- Maks. krem şanti (L): 1

- Kek (kg): 2.7

- Ekmek hamuru (sert mayalama hamuru = %55 emme oranı): 2

- Patates püresi (kg): 2.7

- Kurabiye (standart çap: 5.1 cm): 108

Model
Set Üstü Mikser
Kapasite
5 Litre
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR