Markalar

 

 

ALTIN BAŞAK
Wok, krep ve sote tavaları üretimi yapan Altınbaşak, ayrıca bakır tava üretimi yapar. Tavalarını yüksek kaliteli ve ihtiyaç duyulan ebatlara göre tasarlamıştır. Tava sektörü dışında ise pizza küreği, pizza tavası ve sac pizza altlığı üretimlerini yapar. Endüstriyel mutfaklar için ekipman üretir. Pizza ekipmanlarında bir pizzacının ihtiyacı olan tüm ürünlerin üretimini yapar.
 
BİRADLI
Barmenler için yardımcı ekipmanlar, masa süsleri, mutfak ve servis için yardımcı ekipmanlar üretir. Masa süsleri için inovatif tasarıma sahip mumluklar, barmen yardımcı ekipmanlarında ihtiyacınız olan A’dan Z’ye tüm ürünler ve mutfak yardımcı ekipmanları için bulaşık sepetleri, servis arabaları gibi birçok ürünün tasarımını ve üretimini yapar.
 
BORA
Plastik ürün üretimi yapar. Büyük küçük çöp kovaları, bulaşık basketleri gibi mutfak yardımcı ekipmanlarının üretimini yapar. İşletmenize uygun, istediğiniz boyutlarda bu ekipmanlardan istediğinizi bulabileceğiniz bir ürün skalasına sahiptir.
 
BOSS VAKUUM
50 yılını aşkın süredir Almanya’da vakum teknolojisi alanında lider olan Boss, kendini dünyaya kanıtlamış seçkin bir markadır. Boss vakum makineleri sayesinde çeşitli gıda ve benzeri ürünlerin vakum poşetleri içerisinde vakumlanarak raf ömrü uzatılır. Boss vakum makinesi çeşitleriyle vakum işlemi yapabileceğiniz onlarca ürün arasında meyve, sebze, kuruyemiş, bakliyat, et, susuz peynir, plastik ürünler ve benzeri birçok ürünü sayabiliriz.
 
BUNN
1957’den beri BUNN, hazır içecek ekipmanları üreticileri arasında en üstlerde yer almaktadır. Aile girişimciliği üzerine kurulan BUNN, güvenilir içecek ve olağanüstü satın alma sonrası destek konusunda güvenebileceğiniz küresel bir ortak haline gelmiştir. BUNN temel değerleri olan Dürüstlük, Doğruluk ve Karşılıklı Saygı, şirketin marka vaadi Güvenebileceğiniz Bir Ortak felsefesidir. Bu felsefe ticari ve ev müşterilerinden oluşan küresel bir ağ yaratmıştır.
 
CAMBRO
Plastik bulaşık basketleri, saklama kapları, küvet kapakları, hamur kutuları, daire ve dikdörtgen tepsiler gibi yardımcı ekipman parçaları üretmektedir. Çoğunlukla ürünlerinde plastik ve ahşap kullanan markamız, yardımcı ekipmanlar segmentinde kendini kanıtlamış ve kaliteli ürünler üreten bir küresel markadır.
 
CLASSEQ
Endüstriyel bulaşık makinesi alanında kendisini küresel anlamda kanıtlamış ve ödüllere layık görülmüş bir markadır. Mükemmel yıkama ve durulama özellikleri sayesinde sektörün en iyileri arasındadır. Giyotin tip, set altı bardak yıkama ve set altı bulaşık makineleri seçenekleriyle sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır.
 
ELECTROLUX
Electrolux, set üstü ocaklar, bulaşık makineleri, fritözler, buz makineleri, gazlı barbekü ocakları, evyeli ara çalışma tezgâhı, mikser gibi ürünlerin tasarımını ve üretimini yapar. Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun şekilde farklı boyutlarda ve farklı tasarımlarda ürünler hazırlar. Büyük, orta ve küçük segmentte bulunan tüm işletmeler için üretimler yapar.
 
ELEKTRA
Otomatik, yarı otomatik ve klasik kahve makineleri ve ekipmanları üreticisidir. Küçük, orta ve büyük segmentte bulunan işletmelere göre makineleri vardır. Kahve makineleri üretiminde kendini kanıtlamış küresel bir markadır.
 
FIORENZATO
Kahve değirmenleri öğütücü dişleri bulunan kahve çekme makineleridir. Eskiden mekanik el gücü ile çalışan kahve değirmenleri kullanılmaktaydı. Günümüzde de el ile çalışan kahve değirmenleri tercih ediliyor ama elektronik kahve değirmenleri ergonomiklik ve verdiği lezzet açısından bir adım önde. Mekanik kahve değirmenlerinden daha pratik olan ve yüksek verimlilik sağlayan elektrikli kahve değirmenleri kahveye yeni bir lezzet katılmıştır. Asıl kahve tadını veren kahve değirmenleri ergonomiklik ve gerçek bir kahve tadımı için en iyi seçenek haline gelmiştir. Kahve değirmeni kahveleri çekerken yavaşça kahve çekirdeklerini de ısıtır ve ortama eşsiz bir kahve kokusu yayılır. Gerçek kahve tutkunlarının ve profesyonel mutfakların gözdesi olan kahve değirmenleri, teknoloji ile birleşmiş nostaljik bir elektronik alettir. Endüstriyel kahve değirmenleri tüm kahve türlerini öğütmek için idealdir.
 
GI-METAL
GI-METAL markası, pizza hazırlama, pişirme sürecinde size en çok yardımcı olacak ürünleri, kaliteli ve sağlam bir şekilde tasarlayarak üretimini yapmaktadır. Pizza pişirme altlığı, pizza küreği, pizza çevirme küreği, pizza bıçağı türleri, fırın temizlik fırçası ve pizza tavaları gibi mutfakta pizza pişirirken ve sunarken en çok ihtiyaç duyacağınız ürünleri son teknoloji üretimini yaparak size sunar.
 
HAMILTONBEACH
Dünya markası olan 100 yılı aşkın süredir, kalitesi ile mutfaklarda kullanılan Hamilton Beach Blenderları, pratik kullanımı ve yüksek performansı ile tüketicilerin 1 numaralı tercihidir. Gelişmiş özellikler ile tasarlanmış bar blender ve bar mikseri, ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ve ihtiyaçlarınızı karşılarken zamandan da tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde müşteri memnuniyetini düşünerek dizayn edilmiştir. Hamilton Beach Bar Blender ve Hamilton Beach Bar Mikseri mutfağınızda zamandan tasarruf ettiren en iyi yardımınız olacak.
 
IMPERIA
İtalyan mutfağının vazgeçilmez yemekleri arasında olan makarna yapımını evlerimize ve iş yerlerimize taşıyacak olan bir markadır. Erişte ve makarna kesme makineleriyle birlikte sanki İtalya’daymışız gibi makarna yememizi sağlar.
 
KAISER
Pastacılık alanında kek kalıbından çırpıcıya kadar birçok ürünü piyasaya sunan Kaiser işletmeler için vazgeçilmez markalardan biri haline gelmiştir. Pasta hazırlama sürecinde pişirme ve servis etme alanlarında kullanabileceğiniz ürünler ile piyasada dikkat çeker.
 
KITCHENAID
‘’Serious abaout food’’ yani yemeği ciddiye alırız sloganı ile yola çıkan Kitchenaid, üretimini ve tasarımını yaptığı diğer ürünler gibi Kitchenaid Bar Blender ürünlerinde de ne kadar ciddi olduğunu görüyoruz. Tasarlamış olduğu eşsiz ürünler ve son teknoloji donanımıyla mutfakların vazgeçilmezi olmuştur. En iyi olmanıza yardımcı olabilmek için her geçen gün kendini geliştirip en iyiyi hedefleyen, kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır.
 
LAVA
Lava, 40 yıllık tecrübesiyle birlikte Türkiye’nin en modern ve en yüksek teknolojili döküm ve emaye fabrikasına sahiptir. Lava’nın ana üretim konusu; döküm demir tencere, tava, ızgara ev ocak üstü döküm ızgaralarıdır. Yeni ve son teknoloji döküm kaplama, kum hazırlama, ergitme, kumlama/taşlama ve dünyanın emaye konusunda lider şirketi Electroferotic Emaye kaplama tesisine sahiptir.
 
MATEKA
Gıdaları işlemek için kullanılan doğrama, çekme, kıyma, kesme gibi işlemlerin tümünü yapan makineler üreten firma, kullanıcıların en üst düzeyde verim alabileceği şekilde üretim yapmayı amaçlamaktadır. İmalat ve gelişim süreçlerini gerçekleştirmek firmaya oldukça fazla yarar sağlamaktadır. Piyasaya sürülen ürünleri arasında paslanmaz kıyma makineleri, el blenderları, gıda dilimleme ve parçalama makineleri mevcuttur.
 
MENUMASTER
Menumaster, endüstriyel mutfakların en çok ihtiyaç duyduğu ürün olan mikrodalga tasarımı ve üretimi yapar. Tüm ürünlerinde paslanmaz çelik kullanarak uzun ömürlü ve yüksek kaliteli mikrodalga üretir. Ayrıca her geçen gün kendini yenileyen Menumaster, yüksek hızlı pişiren mikrodalga fırınları üretir. Kendi segmentinde piyasanın en iyileri arasında olan bir markadır.
 
MUSSANA
Krema makinesi üretimi yapan Mussana, yaptığınız tatlılarda harika etkiler bırakmanızı sağlar. Enfes tatlılarınıza son noktayı koymanızı ve müşterilerinizi mest etmeniz için, dakikalar içinde taze krema üretmenizi sağlar.
 
NARIN
1967 yılında; Narin, iki kardeş tarafından Süleymaniye’de kurulmuştur.  Küçük bir atölyede metal resim çerçevesi üretimine başlayan kardeşler, ilk zamanlarda üretimini el presleriyle gerçekleştirmişlerdir.  Kısa zamanda atölyelerini büyüterek paslanmaz çelikten ceviz makinesi, püre makinesi, kabak oyacağı gibi o zamanlar Türkiye’de üretimi pek yaygın olmayan mutfak aletleri üretimine başlamışlardır. 1994 yılından bu yana ürün çeşidine çatal-kaşık-bıçak ve ev serilerinin yanında masaüstü aksesuarları, horeca ve açık büfe ekipmanlarını ekleyen Narin, üretim hattını yeni teknolojilere adapte ederek altyapısını güçlendirmeye, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini etkin bir şekilde karşılamaya devam etmektedir.
 
OMIS
1975 yılından beri aktif şekilde çalışan Omis Mikser firması, Türkiye’de birçok yeniliğe imza atmış başarılı bir markadır. Çift Devirli mikser gibi birçok yenilik ve teknolojiyi getirmiş olan Omis Mikser, hamur yoğurma makinaları arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Şu anda planet mikser, spiral hamur makinası ve standart hamur makinası gibi birçok farklı endüstriyel mutfak ekipmanı üretmektedir. Üretilen tüm hamur makineleri kaliteli olması, uzun ömürlü olması ve yüksek işleve sahip olması için özenle tasarlanmıştır. 
 
OZTIRYAKILER
Endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe, Türkiye’nin ilk imalatçı firmalarından biri olan ve 1958 yılında ufak bir imalathaneyle başlayan Öztiryakiler, bugün 130.000 metrekarelik kapalı üretim alanı ve 1400 çalışanı ile hizmet sağlamaktadır. A’dan Z’ye mutfak ekipmanları üreten marka, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
 
RATIONAL
Rational markası, 1973 yılında Almanya’da kurulmuştur. Bu marka zamanla fırınlarıyla ün salmaya başlayarak profesyonel mutfak dünyasında önemli bir yer edinmiştir. Mutfak dünyasında adım adım büyüyen Rational zamanla dünyaya yayılarak isminden epey söz ettirmiştir. Sanayi tipi fırın modelleri ile gelişen teknolojiyi ve mutfağın değişimini göz önünde bulundurarak üretimler yapmış ve çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri de bu prensipleri olmuştur. Rational fırınlar, catering şirketleri, pastaneler, fine dining restoranlar tarafından oldukça tercih edilmektedir.
 
ROBOT COUPE
Birçok ülkede var olan Robot Coupe hem profesyonel mutfaklar olsun hem de kişiye özel mutfaklar olsun her mutfağa uygun olan sebze, meyve doğrama veya parçalama makineleri üreten bir markadır. Sebze, meyve doğrama ve parçalama makineleri konusunda dünya genelinde rakipsiz görülen Robot Coupe tercih eden herkes memnun kalmaktadır. Robot Coupe profesyonel mutfak ekipmanları ile mutfağınıza kalite katabilirsiniz.
 
SAMIXIR
Soğuk içecek tüketimi esnasında kullanılan, içeceğin karışması, ısısını koruması ve kolay servis edilmesi için üretilmiş bir makinedir. Bu alanda sektörün en iyileri arasında yer almaktadır.
 
SERVER
Server markası çok sos kullanılan işletmeler için inovatif tasarımlar ve profesyonel ürünler üreten bir markadır. Zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Sosu uzun sürelerde istediğiniz ısıda tutabilmenizi, ürünün yapısı sebebiyle kaplara koyduğunuz sosların geç bozulması ve geç soğuması gibi özelliklere sahiptir.
 
SILVER
IŞIKGAZ Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Şirketi'nin markası olan Silver, %100 müşteri memnuniyeti odaklı ve sektöründe iddialı bir endüstriyel mutfak markasıdır. Satış ve satış sonrası hizmetiyle öne çıkan şirket, kaliteli ve dayanıklı sanayi tipi mutfak ekipmanları üretimi yapar.
 
SIMAG
Buz makineleri üretimi konusunda kendini dünya çapında kanıtlamış olan bir markadır. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre günlük buz üretimi farklılıkları olan makineler üretir.
 
THERMOPLAN
Tam otomatik kahve makineleri üretimi sağlayan ve sektörde dünya liderleri arasında yer alan firmadır. Dünyada ilk soğuk süt köpüğü üreten, yine aynı şekilde dünyanın en ince tam otomatik kahve makinesi üreten bir firmadır. Küresel çapta şirketlerle ve kahve dükkanlarıyla çalışmaktadır.
 
THORMOKING
Tam otomatik kahve makineleri üretimi sağlayan ve sektörde dünya liderleri arasında yer alan firmadır. Dünyada ilk soğuk süt köpüğü üreten, yine aynı şekilde dünyanın en ince tam otomatik kahve makinesi üreten bir firmadır. Küresel çapta şirketlerle ve kahve dükkanlarıyla çalışmaktadır.
 
Ugolini içecek makinelerinin üretiminde kullanım kolaylığı, güvenilirliği ve her şeyden önce müşterilerin memnuniyeti birinci plana konulmaktadır. Ugolini soğuk ve sıcak içecek makinelerinin şekli ve tasarımındaki teknolojik yenilikler ile en popüler ve tercih edilen markalardan biridir. Günümüzde Ugolini markası sürekli olarak her türlü yeniliği takip edip, teknolojik olarak yenilikleri direk soğuk ve sıcak içecek makinelerine entegre etmektedir. Ugolini içecek makineleri inovasyonu ve ürünlerinin kalitesi ile giderek taleplerini fazlasıyla artırmaktadır. Ugolini soğuk içecek makineleri şerbet, limonata ve vişne suyu gibi meyve suları, ayran gibi soğuk olarak tüketebileceğiniz bütün içecekleriniz için ideal bir profesyonel mutfak ekipmanıdır. Ugolini soğuk içecek makineleri soğutma işlevinin yanı sıra içeceklerinizi profesyonel bir şekilde karıştırmayı da garanti eden tezgâh üstü soğutuculardır. Ugolini sıcak içecek makineleri ise sahlep ve sıcak çikolata gibi sıcak içeceklerinizin hem sıcaklığını korumaya hem de kıvamının sürekliliğini sağlamaya yarayan bir profesyonel mutfak aletidir. Ugolini soğuk içecek ve sıcak içecek makineleri endüstriyel mutfaklar, restoranlar, kafeler, barlar ve işletmeler için ideal bir mutfak ekipmanıdır.
UNOX
Unox markası, 1990 yılında giriş yaptığı endüstriyel mutfak dünyasında yeniliklere imza atarak piyasada kısa sürede ünlü olmayı başardı. Unox markasının ürettiği ilk fırın o dönemlerde eşi benzeri olmayan bir tasarım harikasıydı. Dondurulmuş hamur işi ürünlerini mayalamaya gerek kalmadan pişirebilen bu fırın, o dönem çoğu pastacı fırınının gözdesi olabilmeyi başarabilmiştir. Günümüzde de yeniliğe açık profesyonel mutfakların vazgeçilmezi olan Unox fırınları, başarı ve kalite konusunda çizgisini bozmayarak müşterileri için en iyisini düşünmeye devam etmektedir.
 
VICTORINOX
Endüstriyel mutfak için veya İsviçre ordusu için bıçak ve kesici alet hazırlamaktadır. Bugünlerde, Victorinox markası bıçaklardan daha öteye, saatlere, yazı gereçlerine, valizlere ve hatta süs eşyalarına kadar yayılmıştır. Bu ürünler, firma tarafından üretilmekten ziyade, İsviçre Ordu Kalkanı logosunun lisansının kullanımını kapsamaktadır.
 
VITAMIX

Endüstriyel mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden biri haline gelen bar blenderları, aileniz ve müşterileriniz için milkshake, frozen, kahve, çorba ve kahvaltılık soslar gibi hayatımızı renklendiren birçok ürünün güzel bir karışım haline gelmesi sağlar. Vitamix, bar blenderları sayesinde mutfaklarınıza farklı tatlar katabilirsiniz. Ergonomik tasarımı ve pratik kullanımı sayesinde endüstriyel mutfak ekipmanları kategorisinde en çok aranan ve ihtiyaç duyulan ürün haline gelmiştir.

 
WINTERHALTER
Winterhalter 1947’ den bu yana kendini geliştirerek yıkama konusunda sektörün öncü isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Yıkama konusunda aklınızda bir şüphe kalmasını istemiyorsanız kesinlikle tavsiye edilen bir üründür. Yüksek performans ve ekonomik verimlilik ilkesiyle çalışan Winterhalter, Kazan Yıkama Makinesi konusunda da oldukça iddialı bir yere sahip.
 
WMH
Ev ve ofisler için mükemmel kahve içebilmeniz için tasarlanan WMF Kahve Makineleri, damak zevkinize uygun çeşit çeşit kahve yapabilmenizi sağlar. Güne taze kahve kokusu ve tadıyla başlamak gibisi yoktur. Bu tarz sıcak içecekler gün boyu hayatımızın bir parçası olur. Aldığınız kahve makinesinin kaliteli ve uzun ömürlü olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Alman kalitesi ile üretilen WMF Kahve Makineleri günlerinizi renklendirecek ve günlerinizin daha kaliteli geçmesini sağlayacaktır. 
 
ZICCO
Zicco tüm dünyada hizmet veren ve geniş ürün skalasına sahip bir markadır. Zicco Türkiye'de üretilen ve ithal edilen ürünlere sahiptir. Yıllardır hizmet veren marka en küçük mutfak ekipmanlarından bar ekipmanlarına kadar birçok ürünün satışını yapar. Zicco mutfak ekipmanları yenilikçi bakış açısı sayesinde dünyanın 4 bir yanına ithal edilir. Açık büfe ekipmanları otellerde ve restoranlarda sıklıkla kullanılır. Akrilik, polikarbon ve porselen gibi birçok ham maddeden ürün satışı gerçekleştirerek tüm kullanıcılara hitap etmeyi amaçlar.
 
ZUMEX
Meyveler günlük hayatta en çok tüketilen vitamin deposu besinlerdir. Meyve sıkma makineleriyle beraber günlük ihtiyacınız olan vitamini meyve sularından da rahatlıkla alabilirsiniz. Profesyonel mutfaklar meyve suyu yapma işlemini zamandan tasarruf etmek için fonksiyonel meyve sıkacakları ile yapmaktadır. Zumex portakal sıkma makineleri oteller, kafeler, restoranlar, barlar, meyve suyu büfeleri gibi endüstriyel mutfaklarda kullanılan sanayi tipi mutfak ekipmanlarından olup yalnızca portakal değil, portakal haricinde mandalina, greyfurt, limon gibi meyvelerinde suyunu optimum şekilde sıkmaktadır. Zumex portakal sıkma makineleri ile profesyonel mutfaklarda ihtiyaç duyduğunuz oranda taze meyve sularını kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Zumex meyve suyu sıkma makinası sanayi tipi bir mutfak ekipmanı olduğundan atık stok kapasiteleri oldukça fazladır. Bu geniş kapasiteleri ile mutfaklarda meyve suyu eksikliği yaşamazsınız.
 
SPIDOCOOK
Spidocook markası, 1993 senesinde profesyonel mutfak cihazları üreterek başladığı bu yolda tüm dünyaya kısa bir süre içerisinde yayılmıştır. Çevre dostu bir marka olan Spidocook markası, endüstriyel mutfak ürünlerini tasarlarken en çok ‘’ne kadar az enerji tüketebilir’’ konusu üzerine yoğunlaşarak, müşterilerinden olumlu geri dönüşler almaktadır. Markanın üretmiş olduğu cihazlar, %95 oranında geri dönüşüme açık cihazlardır. Spidocook markası, profesyonel mutfaklar için sanayi tipi tost makinesi, elektrikli ızgaralar ve yavaş pişirme fırınları üretmektedir. Bu markanın en çok öne çıkan cihazları tost makineleridir. Eşi benzeri görülmeyen bir tasarım harikası olan tost makineleri, çoğu profesyonel mutfak sahibi işletmeler, cafeler, kantin gibi yerler tarafından tercih edilmektedir.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR