Omis Mikser

1975 yılından beri aktif şekilde çalışan Omis Mikser firması, Türkiye’de birçok yeniliğe imza atmış başarılı bir markadır. Çift Devirli mikser gibi birçok yenilik ve teknolojiyi getirmiş olan Omis Mikser, hamur yoğurma makinaları arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Şu anda planet mikser, spiral hamur makinası ve standart hamur makinası gibi birçok farklı endüstriyel mutfak ekipmanı üretmektedir. Üretilen tüm hamur makineleri kaliteli olması, uzun ömürlü olması ve yüksek işleve sahip olması için özenle tasarlanmıştır. Tüm Omis mikser ve Omis Hamur yoğurma makinalarını Mutfakyeri üzerinde en uygun fiyata bulabilirsiniz.

Hamur Yoğurma Makinası

Ülkemizde birçok kişinin zevkle tükettiği kahvaltılık poğaça, simit, börek gibi yiyeceklerin hepsi lezzetini ve şekillerini hamurlarına borçludurlar. Hamurlarının güzelce hazırlanması, güzelce karıştırılması ve özenle hazırlanması gerekmektedir. Tüm bu hamur işi yiyeceklerin lezzetli olması için çok çaba gerekir. Üstelik sadece kahvaltılık dışında birçok alanda da hamur makineleri kullanılmaktadır. Pide hazırlarken, baklava hazırlarken, çiğköfte hazırlarken, pasta hazırlarken ve lahmacun hazırlarken de bu tür makinalar oldukça kullanışlıdır. Hem hamur hazırlanması için hem de iç malzemelerin hazırlanması için oldukça önemlidir. Bu yüzden hamur yoğurma makinası Türk mutfağının birçok kısmında kullanımı oldukça önemlidir.

Omis Hamur Yoğurma Makinası

Omis Hamur Yoğurma Makinası birçok farklı modeli ve kapasitesiyle sitemizde en çok alınan ürünlerden birisidir. Omis 10 KG Hamur Yoğurma Makinası ve Omis 25 KG Hamur Yoğurma Makinası küçük pastaneler, pideciler, poğaçacılar, çiğköfteciler ve lahmacuncular gibi işletmelere uygun olan makine tipleridir. Sahip oldukları hazne sayesinde işletmenizin boyuna göre iş yapabilirsiniz. Kazanı kendinden dönen bu modeller sayesinde rahatlıkla iş yapabilirsiniz. Omis 35 KG Hamur Yoğurma Makinası ve Omis 50 KG Hamur Yoğurma Makinası da orta boyutlu pastaneler, pideciler, çiğ köfteciler, lahmacuncular ve baklavacılar, poğaçacılar ve bu tür hamur yoğuran işletmeler için ideal makinelerdendir. İşletmeniz daha büyükse Omis 100 kg Hamur Yoğurma Makinası, Omis 160 kg Hamur Yoğurma Makinası ve Omis 320 kg Hamur Yoğurma Makinası modellerini inceleyebilirsiniz. BU modeller özellikle geniş kazana ve daha güçlü motorlara sahiptir. Tüm gün işleyen bir pastane, fırın, pideci, çiğköfteci, lahmacuncu, baklavacı gibi yerlere sahipseniz kullanabileceğiniz en ideal modellerdir. Tüm Omis Hamur Yoğurma Makinası modelleri 2 devirli ve kazanın kendisinden dönme özelliğine sahiptir. Bu sayede makinalarınız rahatlıkla hamur karıştırabilirler.

Spiral Hamur Yoğurma Makinası

Endüstriyel Mutfak Aletleri arasından en önemlilerden biri olan Spiral Hamur Yoğurma Makineleri sahip oldukları spiral ağız sayesinde isimlerini almışlardır. Hamur içerisinde daha derin ve rahat karışabildikleri için daha sert ve yoğun hamurlar üzerinden kullanımları daha uygundur. İşletmenizin büyüklüğüne göre istediğiniz kazan büyüklüğü ve teknoloji özelliklerini sitemizde bulabilirsiniz. Üstelik hız kontrollü spiral hamur yoğurma makineleri de sitemizde bulunmaktadır. Sitemizde bulunan tüm endüstriyel mutfak ekipmanları arasından ihtiyacınıza uygun hamur yoğurma makinesini veya spiral hamur yoğurma makinesini bulabilirsiniz.

Omis Spiral Hamur Yoğurma Makinası

Omis Spiral Hamur Yoğurma Makinaları normal hamur yoğurma makinalarına göre spiral bir ağza sahiptir ve daha sert hamurlar için idealdir. Hazırladığınız ve ihtiyacınız olan hamurun cinsine göre seçim yapabilirsiniz. Omis 25 kg Spiral Hamur Yoğurma Makinası ile küçük çaplı pastaneler, pideciler, lahmacuncular, poğaçacılar ve çiğköfteciler gibi mekanlarda ihtiyacınız görebilirsiniz. İstediğiniz türden hamuru hazırlayabilir ve rahatlıkla müşterilerinize servis edebilirsiniz. Orta çaplı fırınlar, pastaneler, pideciler, çiğ köfteciler, lahmacuncular, baklavacılar ve poğaçacılar için üretilmiş olan Omis 35 kg Spiral Hamur Yoğurma Makinası işletmeniz için en ideal makinelerden biridir. Sahip olduğu 35 KG kazan sayesinde ihtiyacınızı karşılayabilir ve müşterilerinizi memnun edebilirsiniz. Büyük çaplı işletmeler için üretilmiş olan Omis 50 kg Spiral Hamur Yoğurma Makinası tüm gün çalışabilir ve 50 KG haznesi ile pastaneler, pideciler, baklavacılar, çiğ köfteciler, lahmacuncular, fırınlar ve poğaçacılar gibi mekanlara istediği tüm gücü ile işlevi sunabilir.

Omis Hız Kontrollü Spiral Hamur Yoğurma Makinası

Omis Hız Kontrollü Spiral Hamur Yoğurma Makinası normal hamur makinelerinden farklı olarak spiral bir ağza sahiptir. Bu spiral ağız da hamur içinde daha rahat dönme fırsatı sunmaktadır. Bu sayede daha güçlü ve daha yoğun hamurlarınız için daha ideal makineler haline gelmektedirler. Üstelik Hız Kontrollü olmaları sayesinde mutfağınıza ekstra pratiklik katmaktadırlar. Mikro bilgisayarla yapabileceğiniz hız ayarı, emniyet kafesi ve kazanının kendinden dönme özelliğine sahip olan Omis Hız Kontrollü Spiral Hamur Yoğurma Makinası, mutfağınızda büyük yenilikler yaratacaktır. Nispeten küçük işletmeler için Omis 25 kg Hız Kontrollü Spiral Hamur Yoğurma Makinası ve Omis 35 kg Hız Kontrollü Spiral Hamur Yoğurma Makinası kullanabilirsiniz. 25 KG ve 35 KG haznesi ile pastaneler, pideciler, çiğ köfteciler, lahmacuncular ve poğaçacılar için ideal bir makinedir. Hız kontrolü sayesinde tüm hamurlarınızla özel olarak ilgilenebilirsiniz. Orta boyuttaki işletmelerin kullanabileceği Omis 50 kg Hız Kontrollü Spiral Hamur Yoğurma Makinası pastaneler, pideciler, çiğ köfteciler, fırınlar, lahmacuncular, poğaçacılar ve baklavacılar için en ideal seçimlerden birisidir. Eğer işletmeniz büyük çaplı bir pastane, pideci, çiğ köfteci, lahmacuncu, fırın, poğaçacı ya da baklavacı ise ihtiyacınız olan kazan miktarı daha büyüktür. Bu büyük kazan hacmini karşılayacak olan Omis 80 kg Hız Kontrollü Spiral Hamur Yoğurma Makinası ve Omis 150 kg Hız Kontrollü Spiral Hamur Yoğurma Makinası mutfağınızın tüm ihtiyacını karşılayabilecektir. Profesyonellere uygun büyük hacim sayesinde mutfağınızda ihtiyacınız olan tüm verimi karşılayabilirsiniz. Profesyonel mutfak ekipmanları ve profesyonel hamur yoğurma makineleri için Mutfakyeri.com en iyi seçeneğinizdir.

Omis Planet Mikser

Mikserler, hamur yoğurma makinelerinin yanında oldukça işlevli aletlerdir ve hamur işi gibi işlerle uğraşan fırın, pastane gibi yerler için oldukça önemlidir. Çırpma ve karıştırma işlemleri için oldukça önemli olan bu mikserler, istediğiniz herhangi bir ürünü rahatlıkla çırpabilir. İsterseniz yumurta çırpar, isterseniz süt çırpar ve hatta hamur bile karıştırabilir. Omis Planet Mikserler birçok farklı sorununuzu çözer ve profesyonel mikser ihtiyacını tam anlamıyla karşılar.

Omis Simo Model Planet Mikser

Omis Simo Model Planet Mikserler mutfağınızda en çok işinize yarayacak mikser modellerindendir. Omis Planet Mikser Simo 40*80 Yumurta Kafesli, Omis Planet Mikser Simo 120 Ym Hız Kontrollü, Omis Planet Mikser Simo 120 Ym Hızlı 220 V, Omis 40 litre Simo Modeli Planet Mikser ve Omis 60 litre Simo Modeli Planet Mikser modelleri orta boyutlu işletmeler için idealdir. Fırınlarınızda, pastanelerinizde kullanabileceğiniz 40 litre ve 60 litre modelleri sayesinde rahatlıkla iş yapabilirsiniz. Simo Modelleri 80 ila 120 yumurtayı kolayca çırpabilir ve 15 kg hamura kadar rahatça yoğurur. Üstelik 2 devirli olmasının yanı sıra emniyet kafesi de mevcuttur.

Omis Yunus Model Planet Mikser

Omis Yunus Model Planet Mikserler mutfaklarınızda oldukça işe yarayacak olan mikser modelleridir. Omis 40 litre Yunus Model Planet Mikser ve Omis 60 litre Yunus Model Planet Mikser modelleri orta boyutlu işletmelerin kullanabileceği modellerdir. Fırınlarda, pastanelerde ve börekçilerde kullanıma uygun olan 40 litre ve 60 litrelik hacimleri sayesinde işlerini çok kolaylaştırırlar. Aynı anda 80 yumurtadan 120 yumurtaya kadar çırpma olanağı sağlarlar.

Omis Tran Model Planet Mikser

Omis Tran Model Planet Mikserler profesyonel mutfaklarınızda ve hamur işi yaptığınız fırınlarda, pastanelerde, börekçi gibi mekanlarda en çok işinize yarayacak yerlerden birisidir. Omis Planet Mikser Yunus 40x80 Yumurta Kafesli, Omis Planet Mikser Tran 40x80 Yumurta Kafesli, Omis 60 litre Tran Modeli Planet Mikser ve Omis 40 litre Tran Modeli Planet Mikser modelleri sayesinde orta boyutlu işletmelerinizde rahatlıkla çırpma, karıştırma işlemlerini halledebilirsiniz. Dilerseniz 40 yumurtadan 120 yumurtaya kadar karıştırma olanağı sağlar.

Omis Namso Model Planet Mikser

Omis Namso Model Planet Mikserler endüstriyel mutfak ürünleri arasında en başarılı mikser türlerinden olup, büyük çaplı fırın, pastane, börekçi gibi mekanlarda birçok hamur işi ve tatlı için çırpma ve karıştırma olanakları sağlar. Üstelik kremşanti, mayonez gibi ürünleri de karıştırabilirsiniz. Toplamda 160 ve 240 yumurta çarpma imkanlarına sahip olan, Omis 80 litre Namso Model Mikser ve Omis 120 litre Namso Model Mikser büyük ölçekli mutfakların en kaliteli mikserlerinden olmak için uygundur.

Omis Namso Model Hız Kontrollü Planet Mikser

Omis Namso Model Hız Kontrollü Planet Mikserler büyük çaplı mutfaklarda en büyük başarıya ulaşan endüstriyel mutfak ekipmanları arasında yer almaktadır. 80 ve 120 litrelik hazneleriyle Omis 80 litre Namso Model Hız Kontrollü ve 2 Devirli Mikser ve Omis 120 litre Namso Model Hız Kontrollü ve 2 Devirli Mikser modelleri istediğiniz her şeyi çırpabilecek ve karıştırabilecek kapasitededir. Toplamda 160 ve 240 yumurta çarpma kapasitesine sahip olan bu endüstriyel mikserler ile istediğiniz ürünleri çırparak harikalar elde edebilirsiniz.

Omis Hamur Yoğurma Makinası Fiyatları

Omis Hamur Yoğurma Makinası birçok farklı model ve kapasiteye sahip olmakla birlikte sitemizdeki en ucuz hamur yoğruma makinelerinden birisidir. Sahip olduğu özellikler arasında hız kontrolü, çift devirli motor gibi özelliklerin bulunması piyasadaki en iyi ürünlerden birisi olmasını sağlamaktadır. Omis Hamur Yoğruma Makinası fiyatları sitemizde en ucuz haliyle bulunmaktadır. Endüstriyel mutfak ürünleri içinde en uygun ürünleri elde etmek için Mutfakyeri.com en iyi yerdir.

Omis Spiral Hamur Yoğurma Makinası Fiyatları

Omis Spiral Hamur Yoğurma Makinası normal hamur makinelerinden farklı olarak spiral bir uca sahiptir ve işlevi daha farklıdır. Aynı şekilde tüm hamurlarınızı yoğurabilecek kapasitede olan Omis Spiral Hamur Yoğurma Makinası Fiyatları ile de sizi etkileyecektir. En ucuz fiyatlarla sitemizde bulunan Omis Spiral Hamur Yoğurma Makinası, Endüstriyel mutfak ekipmanları arasında en önemli yerlerden birine sahiptir. Siz de ucuz fiyata Omis Spiral Hamur Yoğurma Makinası elde etmek istiyorsanız Mutfakyeri.com sitesinde Omis Spiral Hamur Yoğurma Makinası Fiyatlarına bakarak istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Omis Mikser Fiyatları

Omis Mikser ve Omis Planet Mikser hamur makinalarının yanında oldukça önemli bir alettir. Endüstriyel mikserler birçok farklı ürünü karıştırmakta, soslar hazırlamakta ve çırpmak için gereken tüm özelliklere sahiptirler. Bu açıdan endüstriyel mikserler mutfağınız için oldukça önemlidir. Siz de Endüstriyel mutfak ekipmanı istiyorsanız Omis Mikser Fiyatları ve Omis Planet Mikser Fiyatlarını sitemizden inceleyip size en uygun olan modellere sahip olabilirsiniz. Endüstriyel mutfak ekipmanları arasında çok önemli bir yere sahip olan Omis Mikser ve Omis Planet Mikser, en ucuz fiyatlarla Mutfakyeri.com sitesinde.

 

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR