Menumaster

Menumaster ABD’de üretilen ve ilk çıkışı 1947 yılına dayanan kaliteli ve güvenilir bir markadır. Marka tamamıyla endüstriyel mutfak malzemeleri sektörüne adamıştır. Onlarca yıldır sanayi tipi mutfaklar için hızlı pişirme fırınları ve mikrodalga fırınlar üretmektedir. Sınıfının en iyi ürünlerini üreten Menumaster, kullanıcılara kullanım kolaylığı ve yüksek derece güvenlik sunmaktadır.

Menumaster Ürünler

Menumaster Hızlı Pişirme Fırınları

XpressChef fırınları olarak da anılan Menumaster Hızlı Pişirme Fırınları düzenli çalışabilmenizi ve yüksek tempolara uyum sağlayacak yapısıyla sizi yarı yolda bırakmayacak bir üründür. Güç, hız ve verimli performans vadeden ürünümüz yüksek kaliteli yiyecekler sunar. Hızlı pişirme ve maksimum performans isterseniz hemen mutfakyeri.com adresini ziyaret edebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Menumaster Mikrodalga Fırın

 Mikrodalga fırınların ısıtma, pişirme ve buzlu yiyecekleri çözme gibi birçok işlevleri vardır. Ev tipi ve profesyonel tip mikrodalga fırınlar özellik olarak birbirine benzese de işlev olarak farklılık gösterebilmektedir. Menumaster Mikrodalga Fırın içerisinde 100 farklı programa sahip, paslanmaz çelikten oluşan kaliteli modeller üretilmiştir. Sizde bu eşsiz mikrodalgadan yararlanmak ve mutfakta hızınıza hız katmak isterseniz mutfakyeri.com adresini ziyaret edebilir ve hızlıca siparişinizi verebilirsiniz. Bu ve bunun gibi tüm endüstriyel mutfak ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünleri mutfakyeri.com adresinden inceleyip sipariş verebilirsiniz. Ayrıca bilgi almak isterseniz mesai saatlerimiz içerisinde işinde uzman ekibimizle sizlere yardımcı olmaktan memnun oluruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR