Pirge Ecco Çantalı Bıçak Seti 38402
Pirge Ecco Çantalı Bıçak Seti 38402
Pirge Ecco Çantalı Bıçak Seti 38402
Pirge Ecco Çantalı Bıçak Seti 38402
Pirge Ecco Çantalı Bıçak Seti 38402
Pirge Ecco Çantalı Bıçak Seti 38402
Pirge Ecco Çantalı Bıçak Seti 38402

Pirge Ecco Çantalı Bıçak Seti İle Bıçaklarınızı Özenle Koruyun

Bıçak kullanışlı ve işlevsel olan bir mutfak ekipmanıdır. Birbirinden farklı işlevlerde kullanılacak olan bıçaklar kaliteli paslanmaz çelikten üretilerek tasarlanmaktadır. Genel olarak kasapların ve profesyonel şeflerin tercih ettiği bıçakların ev tipi ürün seçenekleri de sayfamızda mevcut. Pirge bıçak modelleri farklı malzemeleri kesmeniz için ayrı ayrı bıçaklar üretmiştir. Bıçakların her biri kendi içerisinde farklı özelliklere ve modellere ayrılır. Kaliteli ve kullanışlı ürünlerden oluşan Pirge Ecco Şef bıçağı, Pirge Ecco Dilimleme Bıçağı, Pirge Ecco Peynir bıçağı, Pirge Ecco Sebze bıçağı ve Ecco Soyacak çeşitlerini özenle kullanarak bakımını yaparsanız çok uzun vadede kullanabilirsiniz. Profesyonel kullanım amacı ile aldığınız çantalı bıçak setini kendi korumalı kılıfları muhafaza etmeniz büyük önem taşır. Rulo bıçak çantası sayesinde bıçaklarınızı koruyabilir, ayrıca kolay bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Pirge ecco şef bıçağının keskin ağız kısmını özenle korumanız gerekmektedir. Rulo bıçak çantası ile birlikte gelen Pirge Ecco Çantalı Bıçak Seti sayesinde bıçaklarınızı özenle koruyabilir, uzun süreler mutfak alanınızda hiçbir sorun ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz.

Pirge Bıçak Seti’nin Sunduğu Kolaylık

Sektörün önde gelen markalarından olan Pirge, 1879 yılından itibaren Bursa ‘da tasarımlarını üretmeye başlamıştır. Endüstriyel kullanıma uygun bıçaklar ve kesici aletler üretmektedir. Pirge bıçak seti endüstriyel mutfak alanında işinizi hızlandıracak keskin bıçaklara sahiptir. Keskin bıçaklar ile hiçbir malzemede zorlanmadan kolay bir şekilde malzemelerinizi kesebilirsiniz. Ecco dilimleme bıçağı ile istediğiniz birçok ürünü hızlı ve kolay bir şekilde dilimleme imkanı bıçakların keskinliği sayesinde sizlere sunulmaktadır. Gövdeleri yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiş olan bıçakların sap kısmı ahşap ya da plastik gibi çeşitli malzemelerden dikkatli bir şekilde tasarlanmaktadır. Birbirinden farklı kullanım amacına uygun olan bıçaklar sayesinde profesyonel mutfak alanınızda hiçbir zorluk ile karşılaşmadan işlerinizi halletmek çok daha kolay. Kaymayan sap özelliği sayesinde mutfak alanında oluşabilecek küçük kazaları önleyen Pirge bıçak seti ile mutfakta güvendesiniz. Evinizde kullanmak amacı ile pirge ecco çantalı bıçak seti almak isterseniz, Pirge ‘nin 20 – 25 cm boyutları arasındaki bıçak setlerini denemenizi tavsiye ederiz. Profesyonel mutfak alanında olun ya da olmayın bıçakların her biri sizin için oldukça işlevsel olacaktır.  Peynir, et, tavuk, sebze gibi gıda ürünlerinde kullanabileceğiniz bıçak seti ile farklı lezzetlere yolculuk etmeniz mümkün. Birbirinden farklı Pirge Bıçak Modeli sayesinde evinize uygun bıçak takımını bulmanız Mutfakyeri.com sayesinde oldukça kolay.

Pirge Bıçakların Özellikleri

Pirge ecco çantalı bıçak seti mutfaklarda en çok kullanılacak olan 5 ürünün birleşmesi sonucunda oluşturulmuştur. Pirge ecco çantalı bıçak setinin içerisinde 1 adet Ecco Şef Bıçağı 21 cm, 1 adet Ecco Dilimleme Bıçağı 18 cm, 1 adet Ecco Peynir Bıçağı 17 cm, 1 adet Ecco Sebze Bıçağı Sivri 12 cm ve 1 adet Ecco Soyacak bulunur ve rulo bıçak çantası ile birlikte set halinde satışa sunulmuştur. Birbirinden keskin bıçaklar bir araya getirilerek set oluşturulmuştur.

 Pirge Ecco Şef Bıçağı 21 cm

Pirge Ecco Şef Bıçağı, evinde yemek hazırlarken kullanılan aletlerin seçiminde profesyonellerin izinden giden hobi şeflerinin ve profesyonel mutfak alanında çalışan birbirinden değerli şefin tercih ettiği keskin, paslanmaz ve iyi tasarlanmış olan bir mutfak ekipmanıdır. 210 mm uzunluğa ve 2,5 mm kalınlığa sahip olan ecco şef bıçağı sayesinde mutfakta kendinizi eğer bir şef değilseniz adeta bir şef gibi hissederek çalışabilirsiniz çünkü ecco şef bıçağı sizleri şef gibi hissettirir. Yüksek güvenlik ve hijyen sertifikası ile üretilen Ecco Şef Bıçağı ile mutfağınızda sağlıklı yiyecekler oluşturmaya başlamak için Mutfakyeri.com adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Pirge Ecco Dilimleme Bıçağı 18 cm

Ecco dilimleme bıçağı paslanmaz çelik yapısı sayesinde mutfağınızda uzun süreler sizlere eşlik edecektir. Yüksek karbonlu paslanmaz çeliklerden üretilen ecco dilimleme bıçağı ile sağlığınız son derece güvende! Ayrıca sadece sağlığınızı değil Pirge dünyayı da düşünmekte! Geri dönüştürülebilir malzemelerden oluşturulan pirge bıçaklar döngüsel ekonomi için değer üretmektedir. Hijyenik PP Enjeksiyon, enjeksiyon kalıplarında kullanılan plastik sayesinde saplarında kayma sorunu ile karşılaşmadan ürünlerinizi dilimlemenize yardımcı olacaktır. 30 mm genişliğe, 180 mm uzunluğa sahip olan ecco dilimleme bıçağını kullandıktan sonra çantalı setine yerleştirerek bıçaklarınızın ömrünü daha fazla uzatabilirsiniz.

Pirge Ecco Peynir Bıçağı 17 cm

Ecco peynir bıçağı üstün ustalık ile bilenmiş ve kullanıma hazır bir şekilde sizler için paketlenmiştir. Bıçaklarınızı ambalajından açar açmaz keskin yapısını peynirleriniz üzerinde test edebilirsiniz. 24 mm uzunluğa sahip olan ecco peynir bıçağı sayesinde peynirlerinizi ince ya da kalın dilimlere ayırmak oldukça kolay. Ecco Peynir Bıçağı 17 cm bıçağımızın uç kısmı sivridir. Peynir kesme işlemini tamamlayıp ardından servis etmek için daha kullanışlı olduğundan dolayı adı peynir bıçağı olsa da birbirinden farklı amaçlar için ideal kullanıma sahiptir.

Pirge Ecco Sebze Bıçağı Sivri 12 cm

Ecco sebze bıçağı sayesinde sebzelerinizin vitaminlerini fazla kaybettirmeden farklı boyutlardaki parçalar haline getirebilirsiniz. Sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilen pirge bıçaklar meyve ve sebzelerinizin sağlık değerini de çok düşürmemektedir. 1,5 mm kalınlığa ve 120 mm uzunluğa sahip olan ecco sebze bıçağının sivri yapısı sayesinde birbirinden farklı sebzeleri zorlanmadan doğrayabilirsiniz. Pirge ecco çantalı bıçak seti içerisinde yer alan ecco sebze bıçağı mutfağınızda sizlere eşlik etmek için hazır! Hiçbir sebzede sorunla karşılaşmayacağınız, elinizden kaymadan bütün sebzeleri doğrayabilen bir bıçak arıyorsanız işte tam da doğru noktadasınız. Kaymayan plastik ürünler özenle seçilerek ecco sebze bıçağının sapı oluşturulmuştur. Sizler de mutfakta daha hızlı ve rahat hareket etmek istiyorsanız Mutfakyeri.com adresini ziyaret ederek birbirinden farklı ve işlevsel endüstriyel mutfak ekipmanına ulaşabilirsiniz.

Pirge Ecco Soyacak

Mutfak alanında işlerimizi hızlandıran endüstriyel mutfak ekipmanları kullanmak birçok şefin ve ev hanımının işine gelir. Ecco soyacak da tam o kategoride yer almaktadır. Soyma işlemi mutfak ortamında oldukça fazla zaman kaybettirmektedir. Ecco soyacak ile zaman kaybına son! Salatalık, havuç, patlıcan, kabak, patates, kırmızı pancar gibi birbirinden farklı sebzeyi ve meyveyi hızlı ve kolay bir şekilde soymak ecco soyacak ile artık daha pratik. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak olan ecco soyacak da pirge ecco çantalı bıçak seti içerisinde keskin bıçakların yanında yer almaktadır. Sizler de mutfak alanında hızlanmak ve lezzetli yemeklere ulaşmak istiyorsanız işin sırrı Pirge Ecco Çantalı Bıçak Seti ‘nden geçiyor.

Keskin Bıçakları İle Pirge Ecco Çantalı Bıçak Seti

Profesyonel bıçaklardan ev içi kullanılacak olan birebirinden farklı seçeneğe sahip olan modeller, kullanım amacının yanı sıra yiyecek türüne ve kesilecek ürünün malzemesine göre ayrı ayrı kategoriler halinde üretilen birbirinden farklı Pirge bıçak modeli keskin yapısı ile Mutfakyeri.com ‘da satışa sunulmuştur. Keskin bıçak yapısı sayesinde parçalayamayacağı ürün olmayan Pirge ile endüstriyel mutfak alanında birbirinden farklı lezzetlere ulaşmanız artık çok daha kolay. Endüstriyel mutfak ekipmanı kategorisinde bıçakların önemli bir konumu bulunmaktadır. Mutfakyeri.com adresini ziyaret ederek birbirinden çeşitli keskin yapıya sahip olan pirge bıçaklarını bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan bıçakları ister tek tek alabilir isterseniz de sizler için tasarlanmış olan Pirge Ecco Çantalı Bıçak Setini tercih ederek farklı işlevlerde kullanabileceğiniz birbirinden farklı bıçağı bir arada alabilirsiniz.

Pirge Bıçaklarının Paslanmaz Yapısı İle Ömürlük Kullanıma Ulaşın

Alacağınız bıçağın işlevselliği ve kalitesi kadar uzun süreler kullanılması da önemlidir. Bıçakları alırken keseceğiniz malzemeye uygun olarak tasarlanmış olan bıçakları tercih etmelisiniz. Pirge paslanmaz çelikten ürettiği bıçaklar sayesinde mutfak alanında uzun süreler kullanıma uygundur. Pirge set halinde bıçak satışı yapmaktadır. Üretilen setlerin içerisinde birbirinden farklı bıçak çeşitleri bulunmaktadır. Pirge, uluslararası hizmet vermeye çalışan ve bu hizmeti verebilen bir markadır. Ürünlerinin kalitesi ve tasarımları ile profesyonel hizmet verir. Bıçak tasarlamakta ve üretmekte sektöründe önemli bir yere sahip olan Pirge, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek potansiyellerde üretilen ürünleri, set halinde daha uygun fiyatlarla satışa sunar. Pirge ecco çantalı bıçak seti fiyatı sitemiz tarafından uygun bütçe aralığı ile satışa sunulmuştur. Pirge bıçak modellerine sahip olmak isterseniz bütçenize en uygun fiyatları bulmak i.in mutfakyeri.com ‘un filtreleme özelliğini kullanarak birbirinden farklı fiyat aralığındaki bıçaklara ulaşabilirsiniz.

 Pirge Ecco Çantalı Bıçak Seti Bıçak Özellikleri

Paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Ecco Şef Bıçağı 21 cm

 • Genişlik: 50 mm
 • Uzunluk: 210 mm
 • Kalınlık: 2,5 mm
 • Sap yapısı: Hijyenik PP Enjeksiyon
 • Ağız yapısı: Jilet keskinliği

Ecco Dilimleme Bıçağı 18 cm

 • Genişlik: 30 mm
 • Uzunluk: 180 mm
 • Kalınlık: 2 mm
 • Sap yapısı: Hijyenik PP Enjeksiyon
 • Ağız yapısı: Jilet keskinliği

 Ecco Peynir Bıçağı 17 cm

 • Genişlik: 24 mm
 • Uzunluk: 170 mm
 • Kalınlık: 2 mm
 • Sap yapısı: Hijyenik PP Enjeksiyon
 • Ağız yapısı: Jilet keskinliği

Ecco Sebze Bıçağı Sivri 12 cm

 • Genişlik: 19 mm
 • Uzunluk: 120 mm
 • Kalınlık: 1,5 mm
 • Sap yapısı: Hijyenik PP Enjeksiyon
 • Ağız yapısı: Jilet keskinliği

Ecco Soyacak

 • Sap yapısı: Hijyenik PP Enjeksiyon
 • Ağız yapısı: Testere dişli

 

Rulo Bıçak Çantası