Ürününüz Güvende 2 Yıl Distribütör Garantili Ürün
Saat 15:00’e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma: 8:00 - 18:00 / Cumartesi 8:00 - 15:00
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize danışın...
Pirge Elite Santoku Bıçağı 18 cm 32168
Pirge Elite Santoku Bıçağı 18 cm 32168

Pirge Elite Santoku Bıçağı 18 cm 32168 (32168)

PİRGE ELİTE SANTOKU BIÇAĞI İLE UZAK DOĞU KÜLTÜRÜNÜ HİSSEDİN

Uzak doğu mutfak kültürünün vazgeçilmez parçası gerçek santoku bıçağı deneyimini Pirge Elite serisi santoku bıçağı ile deneyimleyebilirsiniz. Ağız yapısı jilet keskinliğinde olan Pirge Elite santoku bıçağı 2 kez bilenmiş ve parlatılmıştır. Dengeli merkez kuvveti sayesinde sebzeleri hiç durmadan seri bir şekilde doğrayabilirsiniz, normal bir bıçakla yapacağınız kesme doğrama dilimleme işlemine göre Pirge Elite santoku bıçak ile hızınız iki katına çıkacaktır. 56 HRC çelik sertliğiyle normal sertlik seviyesinin çok üstündedir, Pirge Elite santoku bıçağı yüksek performansı ile uzun yıllar sizinle olur. Alman çelik menşeiden üretilen Pirge Elite santoku bıçağının 5 yıl paslanmazlık garantisi vardır. Ahşap sap kısmında suya dayanıklı özel şeritler kullanılmıştır.

SANTOKU BIÇAĞI NASIL KULLANILIR

Bıçağın iyi ve kaliteli olduğu keskinliği ve kabzasına bakılarak anlaşılır. Piyasada satılan birçok sahte santoku bıçakları vardır. Jilet kadar keskin Pirge Elite santoku bıçağı buzul işlem uygulanarak optimum sertlik seviyesine getirilmiştir. Pirge elite santoku bıçağının keskinliğini test ederek ve geniş bıçak yüzeyine bakarak orijinal olduğunu anlayabilirsiniz. Pirge Elite santoku bıçağını çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Santoku en çok sarımsak soğan ve yapraklı otları doğramak ve kesmek için kullanılabilir. Ayrıca hindi, bütün tavuk gibi büyük etleri doğramak için de uygundur. Keskin ağzı ve dengeli yapısı sayesinde donmuş gıdalar da parçalara ayrılabilir. Doğranacak sebze veya etler düz bir inişle tek hareketle doğranmalıdır, bu hareket Pirge Elite santoku bıçağının tüm fonksiyonlarını kullanmanıza yardımcı olur.

SANTOKU BIÇAĞI FİYATLARI

Pirge Elite santoku bıçağı ile yemeklerinizin pişirme kalitesi artacak, kısa sürede birçok doğrama kesme ve dilimleme işlemini gerçekleştireceksiniz. Gerçek bir santoku bıçağına sahip olmak istiyorsanız Pirge Elite serisi santoku bıçağını tercih edebilirsiniz. Orijinal santoku bıçağı için mutfakyeri.com’dan Pirge Elite santoku bıçağını sipariş verebilirsiniz.

JAPON ŞEF BIÇAĞI SANTOKU 

Santoku bıçağı Japonların en sık kullandığı bıçak türüdür. Japoncada 3 amaçlı olarak bilinen bıçağın görevleri kesme dilimleme ve doğramadır. Hafif yapıları sebebiyle bıçağı kavramı ve hızı artırmak daha kolay olur. Pirge Elite santoku bıçağını yukarı aşağı hareket ettirerek doğrama işlemini gerçekleştirebilirsiniz, bıçak uçları düze çok yakındır.

ORJİNAL PİRGE ELİTE SANTOKU BIÇAĞI İLE GERÇEK BİR SANTOKU BIÇAĞI DENEYİMİ YAŞAYIN

Pirge santoku bıçağının en önemli özelliklerinden biri tahtaya dik inmesidir. Santoku bıçağı boyutları 110 ile 200 mm arasında değişebilir. Pirge Elite santoku bıçağı uzunluğu 180 mm’dir. Pirge elite bıçağının sertlik derecesi 56 HRC’dir, santoku bıçağında aranan sertlik derecesi 52 ile 58 HRC arasındadır. Pirge santoku bıçağının sap kısmı ahşap malzemeden yapılması daha iyidir, bıçak elinizden kaymaz ve rahatça kavranır. Geniş bıçak yüzeyi hızlı doğramaya ve doğranan parçaların kenara toplanmasına yardımcı olacaktır, bıçak yüzeyi geniş olmalıdır.

PİRGE ELİTE SANTOKU BIÇAĞI 18 CM MODELİ

Aluminyum perçinlerle sağlamlaştırılmış ergonomik kompozit sap yapısı ile bıçağı kolay kavrama sağlar, bıçak avuç içinden kaymaz. Yüksek karbonlu Alman paslanmaz çeliğinden imal edilmiştir ve özenle defa bilenmiş ve bıçak ağzı parlatılmıştır. Buzul işlem ile 56 HRC optimum sertlik seviyesine getirilmiştir. Sapın arka kısmında görülen sağlamlık sembolü vardır. Pirge Elite serisi santoku bıçağı ölçüsü 18 cm’dir, sebze ve etleri kesmek için ideal bir ölçüdür ve sık tercih edilir.

ORTADOĞU SELÇUKLU TASARIM TEMASI İLE MUTFAĞINIZDA FARKLI BİR HAVA KATAR

Özel Selçuklu motifleriyle işlenmiş çelik ve kompozit ahşap malzemesi kullanılmış Pirge Elite santoku bıçağı hem mutfağınıza hem yemeklerinize Uzakdoğu esintileri katacak. Oryantal tasarım tutkunlarına özel olarak üretilen Pirge Elite serisi santoku bıçak aynı zamanda yüksek karbonlu Alman paslanmaz çeliğinden imal edilmiştir. Dayanıklı gövdesi ve estetik görünümüyle endüstriyel mutfaklarda veya evlerde kullanmak için idealdir.

PİRGE ELİTE SANTOKU BIÇAĞI TEKNİK ÖZELLİKLERİ

-Genişlik: 45mm

-Uzunluk: 180mm

-Kalınlık:3mm

-Çelik Menşei: Almanya

-Kalite: DIN 1.4116          

-Sertlik: 54 ± 1 HrC

-Keskinlik ömrü: A+

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR