Pirge Gastro Şef Bıçağı Oluklu 21 cm 37165
Pirge Gastro Şef Bıçağı Oluklu 21 cm 37165

Pirge Gastro Şef Bıçağı Oluklu 21 cm 37165 (37165)

Fiyat : ₺250,00  + KDV
KDV Dahil : ₺295,00

ŞEFLERE ÖZEL PİRGE GASTRO OLUKLU ŞEF BIÇAĞI

Aşçıların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda üretilen Pirge gastro oluklu şef bıçağı hafif yapısı ve ustalıkla bilenmiş kesici ağzıyla büyük mutfakların gözdesi olmuştur. Şef bıçaklarının en önemli özellikleri denge noktasının merkezde olmasıdır. Ağırlık merkezinin ortada olmasıyla Pirge gastro oluklu şef bıçağı kolay kavrama ve hızlı doğrama imkanı sunar. Hafif yapısı ve bıçak ucundan sap tarafına doğru kalınlaşması yaralanma riskini en aza indirir. Mutfağa yeni giren acemi kişiler de Pirge gastro oluklu şef bıçağını tercih edebilir. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği kavisli yapısı ile pratik bir bıçak olan Pirge gastro oluklu şef bıçağı en çok tercih edilen bıçak türüdür.

GASTRO ŞEF BIÇAĞI ENDÜSTRİYEL MUTFAKLARA ÖZEL ÜRETİLDİ

Mutfaktaki kesme doğrama işlerinin çoğunluğu için şef bıçakları kullanılır. Pirge gastro şef bıçağı oluklu olması sayesinde de kesilen parçaların bıçak yüzeyine yapışmasını engeller. Oluklu özelliği, hafif denge merkezli yapısı ve kolay yumuşatılmış kulp tipi fonksiyonları bir araya gelince kesme doğrama işlemleri hız kazanmıştır. Pirge gastro şef bıçağının oluklu oluşu bıçağa yapışan parçaları temizlemekle zaman kaybettirmez ve parçalar rahat bir şekilde kenara toplanabilir. Diğer bıçaklara oranla daha az yorucudur, az eforla çok iş çıkarabilirsiniz.

ŞEF BIÇAĞININ OLUKLU YAPISI NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ?

Pirge gastro şef bıçağının oluklu oluşu müşterilerine kolaylık ve pratiklik sunmak için geliştirilmiş bir özeliktir. Menşei kaliteden üretilmiş özel alaşımlı çeliğin üzerindeki oluklar sayesinde doğranan parçalar bıçağın üzerine yapışmaz ve oluklardan kolayca tahtaya dökülür. Oluklu Pirge Gastro şef bıçağı hızınızı ikiye katlayacak ve ergonomiklik sağlayacak.

PROFESYONEL SERİSİNDEN PİRGE GASTRO ŞEF BIÇAĞI OLUKLU 21 CM MODELİ

Yüksek performanslı Pirge gastro oluklu şef bıçağı gastro serisinin sunduğu 56 hrc ile en yüksek keskinlik seviyesine sahip şef bıçaklarından biridir. Endüstriyel ya da ev mutfaklarında alerjiye ve hijyen hassasiyetine önem veriyorsanız NSF hijyen sertifikası ile Pirge gastro şef bıçağı tam size göre. Büyük kurumlarda, endüstriyel mutfaklarda ve evlerde kullanıma uygundur. Özellikle mutfağa yeni girenlerin merkezi denge noktası ve kolay kavrama özelliği sayesinde ilk tercih ettiği bıçak şef bıçağıdır. Pirge gastro oluklu şef bıçağı 21 cm modeli ile profesyonelliğinizi kanıtlamak için mutfakyeri.com’dan sipariş verebilirsiniz.

PİRGE’DEN GASTRO ŞEF BIÇAĞI KESKİNLİK GARANTİSİ

HRC çeliklerin sertlik ölçme birimidir. Mükemmel sertlik seviyesi 40 ve üzeri kabul edilir. Pirge’nin buzul ısıl işlem uyguladığı gastro oluklu şef bıçağı 56 HRC’dir, olması gereken sertliğin oldukça üstündedir. Yüksek karbonlu çelik yapısıyla 5 yıl paslanmazlık garantisi verir. Yüksek korozyon ve hasara uğramaması için pirge gastro şef bıçağını bulaşık makinesinde yıkamanız önerilmez. Pirge gastro oluklu şef bıçağınız 2 kez bilenmiş ve parlatılmış olarak gelecektir, ihtiyacınız olduğunda yeniden bileyebilirsiniz.

PİRGE GASTRO OLUKLU ŞEF BIÇAĞI OLUKLU DİĞER ÖZELLİKLERİ

Menşei kaliteden üretilmiş özel alaşımlı çelik yapısıyla 5 yıl paslanmazlık garantisi vardır. Oluklu ağız yapısı ile kesilen parçalar bıçak yüzeyine yapışmaz, durmadan kesme işlemine devam edebilirsiniz. Konforlu tutuş sağlayan plastik enjeksiyon sap yapısı ile eliniz Pirge gastro şef bıçağını rahatça kavrar ve kayma yapmaz. Kullanılan malzemenin gıda güvenliği olarak garantisini veren NSF hijyen sertifikasına sahiptir. Yumuşatılmış kulp kısmı sayesinde uzun kullanımlar sonucu elinizde ağrı ya da aşınma yaşanmaz. Tüm özellikleriyle profesyonel mutfakları düşünerek üretilmiştir.

PİRGE GASTRO ŞEF BIÇAĞI OLUKLU TEKNİK ÖZELLİKLERİ

-Genişlik 50mm

-Uzunluk 210mm

-Kalınlık 3mm

-Sertlik 56 ± 1 HrC

-Sap Yapısı Hijyenik Plastik Sap