Ürününüz Güvende 2 Yıl Distribütör Garantili Ürün
Saat 15:00’e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma: 8:00 - 18:00 / Cumartesi 8:00 - 15:00
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize danışın...
Pirge Paslanmaz Zırh 30 cm 61083
Pirge Paslanmaz Zırh 30 cm 61083

Pirge Paslanmaz Zırh 30 cm 61083 (61083)

Pirge Paslanmaz Zırh İle İnce Lezzetlere Ulaşın!

Pirge paslanmaz zırhlar sayesinde etlerinizi kıymak oldukça kolay. Pirge paslanmaz zırh 30 cm keskinliğine ve etleri incecik kıymasına çok şaşıracaksınız. Pirge paslanmaz zırh kasapların severek kullandığı ürünlerden bir tanesidir. En ince kıyıma ulaşabileceğiniz 75 mm genişliğe sahip olan pirge paslanmaz zırh 30 cm sayesinde kasaplar incecik kıymalara kolay bir şekilde ulaşmaktadır. Zırh kullanmayı tercih eden birbirinden farklı şef bulunmaktadır çünkü elde zırhlanmış kıyma ile makinede çekilmiş kıyma elbette ki farklı lezzetlere yol açar. El ile özenli ve uzun süreler boyunca zırhlanan etler makine ile kısa sürede çekilen etlere göre çok daha lezzetli olup irili ufaklı parçalar sayesinde insanlara et yediğini yani etin lezzetini hissettirir. Pirge paslanmaz zırh 30 cm sayesinde elde kıyma üretmenin kolaylığına, lezzetine ve pratikliğine alıştıktan sonra makinede kıyılan kıymayı kullanmak sizin için oldukça zor olacak. Şeflerin ve et kesim işlemi yapan bireylerin bir numaralı endüstriyel mutfak ekipmanı olan zırhlar kullanışlarının pratikliği sayesinde sizin de en gözde mutfak ekipmanınız olacak. Kolay bileme özelliği sayesinde istediğiniz zaman bileyebilir, keskinliğini ilk günkü gibi muhafaza edebilirsiniz. Pirge paslanmaz zırh sayesinde girdiğiniz her mutfakta ince kıyım lezzetlere ulaşarak en lezzetli yemekleri yapabilirsiniz.

Pirge Paslanmaz Zırh Sayesinde Mutfakta Güvenle Kalın

Pirge paslanmaz zırh , tek saplı olması sayesinde kullanımı oldukça kolay olan bir üründür. Saplar kaymayan plastik Hijyenik PP Enjeksiyon ile üretilmiştir, bu sebep ile elin sap kısımları iyi bir şekilde kavramasını sağlar ve ürünü kullanırken elinizden kayma gibi bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız. Sapın arka bölümünde görülebilen sağlam ve dayanıklı kuyruk kısmı bulunmaktadır. Yüksek karbonlu alman paslanmaz çeliğinden üretilmiş olan pirge paslanmaz zırh 30 cm ile mutfağınızda uzun seneler birlikte çalışma imkanı yakalayabilirsiniz. Mutfak kadar tehlikeli bir alanda pirge paslanmaz zırh 30 cm ile güvenli bir şekilde ürünlerinizi en ince kıvama getirebilirsiniz. Jilet keskinliğine sahip olan ağız yapısı ile bıçaklar keskin endüstriyel mutfak ekipmanı olduğu için oldukça fazla dikkat gerektiren ürünlerdir, bu sebep ile sap kısımlarına da iki kat dikkat edilerek alınmalıdır. Pirge paslanmaz zırh 30 cm kaymayan sapı sayesinde mutfağınızda hem güvenlik hem de pratiklik sağlayacak kalitede tasarlanmış bir üründür.

 Pirge Paslanmaz Zırh 30 cm Bütçe Dostu Fiyatı İle Mutfaklarınızda

Pirge markası 1879 yılından beri endüstriyel mutfak alanında uzman ve sıklıkla tercih edilen bir bıçak markasıdır. İş alanında uzmanlaşmış olan pirge , paslanmaz zırh konusunda da kasapların, ev hanımlarının, kebapçıların ve et ile işlem yapan birçok mutfak alanında insanların yüzünü güldürecek. Pirge paslanmaz 40 cm tek saplı ve 3 mm kalınlığı sayesinde uygun boyutu sayesinde kullanım esnasında rahatlık ve pratiklik kazandırır. Pirge paslanmaz zırh mutfaklarınızda hızlı bir kullanım imkanı sunacaktır. Keskin bıçak yapısı sayesinde en sert etleri bile kolay bir şekilde kıyma haline getirebilir irili ufaklı parçalardan oluşan kıyma elde edebilirsiniz. Aynı zamanda zırh ile çekilen et sertleşmez ve pişirme esnasında et parçaları birbirinden kolayca ayrılmaz. Zırh ile inceltilmiş olan et piştikten sonra ağızda yumuşak bir kıvam oluşturur ve küçük parçalar halinde dağılır. Pirge paslanmaz zırh çift saplı 30 cm  fiyatı oldukça uygun olarak belirlenmiş ve bu sayede bütçenizi de sarsmayacaktır. Üstün kullanım performansı ve hesaplı fiyatı ile tam bir fiyat performans ürünü olan pirge paslanmaz zırh 30 cm ‘e mutfakyeri.com güvencesi ile kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Pirge Paslanmaz Zırh 30 cm Teknik Özellikler

 • Ürün kodu  : 61083
 • Genişlik       : 75 mm
 • Uzunluk       : 300 mm
 • Kalınlık         : 3 mm
 • Menşei        : Almanya
 • Kalite           : DIN 1.4034
 • Sap yapısı   : Hijyenik PP Enjeksiyon
 • Ağız yapısı  : Jilet Keskinliği
 • Tek Parça, Yüksek Karbonlu Alman Paslanmaz Çeliğinden üretilmiştir.
 • Buzul Isıl İşlem ile Optimum Sertlik
 • Sapın Arka Kısmında Görülebilen Sağlam Kuyruk Kısmı bulunmaktadır.
 • Özenle, 2 kez Bilenmiş ve Parlatılmış Kesici Ağız
 • Alüminyum Perçinlerle Sağlamlaştırılmış, POM Plastik Ergonomik Sap Yapısı
 •  Kolay Bilenebilme Özelliğine sahiptir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR