Pirge Profi Santoku Bıçağı Oluklu 18 cm 36168
Pirge Profi Santoku Bıçağı Oluklu 18 cm 36168

Pirge Profi Santoku Bıçağı Oluklu 18 cm 36168 (36168)

PİRGE OLUKLU SANTOKU BIÇAĞI PRATİKLİĞİN KEYFİNİ YAŞAYIN

Pirge oluklu santoku bıçağı kesme doğrama ve dilimleme işlemlerini tek bir şef bıçağında birleştirir, geniş yüzeyi sayesinde kesilen küçük parçalar kolaylıkla tek bir alana toplanabilir. Hem profesyonel mutfağınızda hem de evinizde rahatlıkla kullanılabilir. Santoku adı ile bilinen bu oluklu bıçak diğer şef bıçaklarına oranla eğimi daha azdır. Kesme tahtasına diğer bıçaklara göre daha yassı iner. Japon mutfaklarında çok popüler ve kullanışlı olan santoku bıçağı sebze yeşillik gibi türlerin olabildiğince ince doğranması için tasarlanmıştır.

PİRGE PROFİ OLUKLU SANTOKU BIÇAĞI İLE YEMEK YAPMAK DAHA ZEVKLİ

Pirge oluklu santoku bıçağı 18 cm ölçüsü ile sebzelerinizi istediğiniz boyuta kadar küçültüp dilimleyebilirsiniz. Yassı yüzeyi sayesinde dilimlenen parçalar rahatlıkla kenara toplanır. Sebzeleri dilimlerken keserken ya da yeşillikleri doğrarken avuç içine göre tasarlanmış sapı ve geniş bıçak yüzeyi ile hızlı doğrama imkanı sunar. Pirge oluklu santoku bıçağının bıçak ucu kısmı aşağıya doğru eğimli olduğundan bıçak ucu ile elinizi yaralama riskiniz oldukça azdır. Yine geniş bıçak yüzeyi sayesinde avucunuz bıçağı iyi kavrar ve bıçak sağa sola sapma hareketleri yapmadan makas gibi kesme görevi görür.

PİRGE PROFİ SANTOKU BIÇAĞININ OLUKLU ÖZELLİĞİ SAYESİNDE HIZINIZ ARTACAK

Bıçağın üzerindeki oluklar sayesinde kesilen sebze veya etlerin suların akması sağlandığından parçaların bıçak yüzeyine yapışması zorlaşır. Pirge profi oluklu santoku bıçağın üzerindeki oluklar sayesinde kesilen parçalar bıçağın üzerinde kalmayacak ve tahtaya dökülecektir. Bıçağın üzerindeki parçaları temizlemeye harcayacağınız zamanı doğrama işlemine ayıracaksınız. Bu da hem zaman tasarrufu hem de daha fazla doğranan sebzeler, etler anlamına gelir.

PİRGE PROFİ OLUKLU SANTOKU BIÇAĞI 18 CM MODELİ

Pirge oluklu santoku bıçağının ağırlığı kesme ve doğrama işlemlerinde elin daha hızlı ve rahat hareket etmesini hedef alarak hafif olarak tasarlanmıştır. Pirge santoku bıçağı hafif olduğu için eliniz daha kıvrak hareket edip, kesilen parçalar bir süre sonra seriye bağlanacaktır. Pirge profi santoku oluklu bıçak 18 cm ölçüsüyle çok tercih edilen bıçak modelleri arasına girmiştir, yeterli düzeyde geniş alana sahip bıçak yüzeyiyle kesilen parçaların kolaylıkla bir araya toplanması en önemli özelliğidir.

PİRGE PROFİ OLUKLU SANTOKU BIÇAĞI KESKİNLİK ÜZERİNE İMAL EDİLDİ

Santoku bıçağının en önemli noktası tamamen keskinlik hedef alınarak üretilmesidir. Pirge profi oluklu santoku bıçağına 2 kez özenle bilenme ve parlatma işlemi yapılmıştır, kesici ağzı benzer bıçaklarla bir tutulamaz.  Yüksek karbonlu alman paslanmaz çeliği kullanılmıştır, uzun yıllar mutfağınızın vazgeçilmezi olacaktır. Aluminyum perçinlerle sağlamlaştırılmış plastik ergonomik sap yapısı sayesinde kolay tutuş ve kavrama sağlar. Uygulanan buzul ısıl işlem ile optimum sertlik seviyesine ulaştırılmıştır, dayanıklı gövdesi ile endüstriyel mutfağınızın tüm doğrama kesme ve dilimleme görevlerini sizin de yardımınızla ergonomik bir şekilde yerine getirir.

PİRGE OLUKLU SANTOKU BIÇAĞI FİYATI İLE BÜTÇE DOSTU

Endüstriyel mutfağınıza pratik bir şekilde iş gören ve kaliteli sonuçlar veren bir doğrama bıçağı arıyorsanız Pirge oluklu santoku bıçağını tercih edebilirsiniz. Pirge oluklu santoku bıçağını sadece sebze ve yeşillikle sınırlandırmayın, et doğrama ya da kıyma işlemlerinde de kullanılabilir. Konforlu tutuş sağlayan hijyenik sapı rahatça kavranır ve doğrama hızınızı iki katına çıkarır. Pirge oluklu santoku bıçağının üzerindeki oluklar kesilen parçaların bıçak yüzeyine yapışmaması içindir, bıçağın yüzeyine yapışan parçaları temizlemekle zaman kaybetmeden hızınıza hız katarak sebzeleri dilimleyebilirsiniz. Orijinal keskinliğiyle Pirge oluklu santoku bıçağını mutfakyeri.com müşterilerine özel en indirimli fiyatıyla şimdi sipariş verebilirsiniz.

JAPON ŞEF BIÇAĞI SANTOKU

Japonların vazgeçilmez bıçağı olan santoku bıçaklar büyük kurumların restaurantların ve ev hanımlarının da beğenisini toplamıştır. Pirge oluklu santoku bıçağının düz kesici kısmı ile ara vermeden doğrama dilimleme ve kesme işlemlerini yapabilirsiniz. Japon şef bıçağının üretilme amacı doğrama ve dilimleme sırasında sizi durduracak tüm engelleri en aza indirmektir. Buna göre tasarlanan yassı yüzeyli oluklu Pirge santoku bıçakların ağız kısmı 2 kez özenle bilenmiş ve ağız kısmı parlatılmıştır. Orijinal santoku bıçakları son derece dengeli bir yapıya sahiptir, Pirge profi oluklu santoku bıçağı ile orijinal bir santoku bıçağına sahip olmak istiyorsanız mutfakyeri.com’dan sipariş verebilirsiniz.

PİRGE PROFİ OLUKLU SANTOKU BIÇAĞI TEKNİK ÖZELLİKLERİ

-Genişlik 45 mm

-Uzunluk 180 mm
-Kalınlık 2,5 mm

-Bıçak ölçüsü 18 cm

-Menşei İspanya

-Kalite   DIN 1.4116         

- Buzul Isıl İşlem ile Optimum Sertlik seviyesi, sertlik derecesi 54 ± 1 HrC

-Sap Yapısı Hijyenik PP Enjeksiyon ve kolay bilenebilme özelliği

-Ağız Yapısı Oluklu, parlatılmış ve bilenmiş kesici ağız

- Tek Parça, Yüksek Karbonlu Alman Paslanmaz Çeliği

- Sapın Arka Kısmında Görülebilen Sağlam Kuyruk Kısmı

- Aluminyum Perçinlerle Sağlamlaştırılmış, Plastik Ergonomik Sap Yapısı