Rational iCombi® Pro 20 Tepsi 2/1 GN EL
Rational iCombi® Pro 20 Tepsi 2/1 GN EL

Rational iCombi Pro 20 Tepsi 2/1 GN EL Rasyonel Fırın Teknolojisi İle Tanışın

Rational iCombi Pro fırınlar herhangi bir kombi fırından çok daha fazla fonksiyona ve özelliğe sahiptirler. Dünyada gerçek akıl ile dizayn edilmiş ilk ve tek pişirme sistemi sayesinde yemeklerin hazırlanmasında yeni bir dönem başlatan Rational iCombi Pro rasyonel fırınlardır. Rational iCombi Pro sistemi ile ideal sıcaklığı, nemi veya hava hızını ayarlamanıza ve sürekli olarak ayarları ya da yemeğinizi kontrol etmenize gerek duymadan yemeklerinizi istediğiniz pişirme seviyesine ulaştırabilirsiniz. Rasyonel iCombi Pro fırınlar ile istediğiniz pişirme sonucunu girdiğiniz takdirde fırınınız siz olmadan pişirmeyi sağlayacaktır. Rational iCombi Pro fırınlarınıza dilediğiniz şekilde yemeğinizin az pişmiş ya da orta pişmiş olmasını, renginin açık ya da koyu olmasını, dış kısmının çıtır ya da yumuşak olmasını belirleyebilmeniz fırınınızın isteğinizi karşılaması için yeterli olacaktır. Rational iCombi Pro 20-2/1 fırın yalnızca 1 m² alanda endüstriyel mutfaklar için ızgara, fırınlama, kızartma, buharda pişirme, kaynatma, kısık ateşte buğulama ve haşlama tercihlerinin hepsini kolaylıkla hazırlayabilmektedir. Rational iCombi Pro fırınla pişireceğiniz ürünlerin et, tavuk, balık, sebze, yumurtalı yiyecekler, unlu mamuller ya da tatlı olması veya fazla sayıda kişiye yemek pişirecek olmanız onun performansında herhangi bir değişim yaratmamaktadır. Rational endüstriyel mutfak aletleri ile mutfaklarınızda dilediğiniz şekilde pişirebilme ve istediğiniz sayıda kişiye servis edebilme şansını yakalayabilirsiniz. Rational iCombi Pro 20-2/1 fırın 5 duyuyla tasarlandığından ideal pişirme haznesinin koşullarını hisseder, ürünlerin boyutunu, durumunu ve miktarını algılayıp isteğinize göre yemeğin nasıl en iyi şekilde pişirebileceğini bilerek ayarlamalarını yapar. Ayrıca rasyonel Rational fırınlar fırın kullanıcılarının hangi isteklere sahip olduğunu öğrenir, onunla iletişim kurar ve daha sonrasında öğrendiği isteklere göre pişirmeleri istediğiniz zaman gerçekleştirebilir.

Rational iCombi Pro 20-2/1 iDensityControl Sistemi Pişirmelerde Yüksek Verimlilik Sağlar

Rational iCombi Pro 20 Tepsi 2/1 GN EL fırınları et, balık, kümes hayvanları, sebze ve unlu mamuller gibi geniş bir ürün yelpazesini pişirebilme özelliğine sahiptir. iDensityControl teknolojisinin yüksek performansta hava sirkülasyonu ve nem alma fonksiyonlarıyla tasarlanması ile mutfaklarınızda yaklaşık %10 daha kısa pişirme süresi sağlanırken yaklaşık %50 daha yüksek verim almanız için dizayn edilmiştir. Üstelik bu verimliliği artıran sistemi sayesinde köşelere varıncaya kadar her yerde eşit sonuçta pişirme elde edilmesini sağlamaktadır. Rational iCombi Pro 20-2/1 fırınının sahip olduğu iDensityControl sisteminin  hassas sensörleri sayesinde pişirme kabındaki mevcut durumları her an hisseder ve algılar. Hassas sensörler ile pişirme için ihtiyaç duyulan enerji miktarı tam olarak hesaplanıp malzemelerini gerekliliğine göre enerji uygulamakta ve enerjiyi bütün hazneye eşit ve efektif şekilde yaymaktadır. iDensityControl teknolojisi ile minumum enerji tüketimi sağlayarak fırının her rafında lezzetli ve sağlıklı ürünler pişirebilirsiniz. Rational iCombi Pro yüksek nem alma performansı sağlayan vakum teknolojisi ile pişirme ünitesindeki nemi daha etkili şekilde çekerek gevrek kabuklar, çıtır paneler ve lezzetli ızgara tatlarına ulaşmanızı sağlamaktadır. Ayrıca bunu yiyeceklerinizi kurutmayacak bir hassasiyetle yapmaktadır. Son olarak fanları yüksek verimlilikte bir pişirmeye ulaşabilmeniz için dönüş yönü ve hızı pişireceğiniz ürüne, miktarına ve pişme durumuna göre özel olarak ayarlanmaktadır.

Rational iCombi Pro 20-2/1 iCookingSuite Sistemi Sayesinde İstediğiniz Pişirmeye Ulaşın

Rational iCombi Pro 20 Tepsi 2/1 GN EL iCookingSuite sistemi sayesinde yemek pişirme sonuçlarını istediğiniz şekilde ayarlamaktadır. Bu akıllı sistem yiyeceklerinizin durumunu, büyüklüğünü ve miktarını algılayıp pişirme ayarlarını bunları gözeterek hesaplamaktadır. İstediğiniz yemek pişirme sonucuna rahatlıkla iCombi Pro fırınlar ile ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz yemek sonucunu elde etmek için pişirme adımlarını sürekli olarak yenileyerek belirler ve işlemleri sizin kontrolünüze ihtiyaç duymadan kendiliğinden yapabilmektedir. Ayrıca bu pişirme ayarlarına her zaman müdahale edip değiştirme şansınız da vardır. Rational fırınlarda iCookingSuite sistemi size zaman kazandırmak ve istediğiniz pişirmeye ulaştırmak için tasarlanmıştır. iCombi Pro fırınlar kullanıcı dostu bir ürün olduğu için mutfakta çalışan herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir mutfak ekipmanıdır. MyDisplay fonksiyonu ile kullanıcı arayüzünde kayıtlı olan gerekli duyduğu pişirmeleri görüntülenmektedir, eğer her gün pizza üretiliyorsa kullanıcı arayüzünde bu anında görüntülenebildiği için hızlı şekilde yiyeceklerinizi pişirebilirsiniz.

Rational iCombi Pro 20-2/1 iProductionManager Teknolojisi İle Çoklu Yemek Pişirimi Yapabilirsiniz

Rational iCombi Pro 20 Tepsi 2/1 GN EL sahip olduğu iProductionManager teknolojisi ile aynı anda birbirinden farklı türdeki yiyecekleri zorlanmadan pişirebilirsiniz. Bu akıllı sistem size hangi yemekler bir arada pişirebileceğinizi gösterge panelinden açıklamaktadır. iProductionManager sistemi size her iki rafta farklı iyi yiyecek pişirme esnekliğini sağlamaktadır ve bir alanda iki farklı yiyecek pişirme şansınız da vardır. Akıllı teknolojisi sayesinde iki yemek birbirinde farklı biçimde kontrol edilebilmektedir. Rational iCombi Pro 20-2/1 fırını çoklu pişirme sistemi ile yoğun tempolu mutfaklarda randımanı artırabilir ve zamandan, paradan, alandan ve enerjiden oldukça fazla tasarruf etme imkanını sağlamaktadır. iProductionManager ile neyden tasarruf etmek istediğinize göre pişirme yöntemlerini enerji ve zaman faktörlerine göre değişik seçimler ile ayarlayabilirsiniz. Ayrıca iCombi Pro fırınlar yükleme miktarına, kapısının kaç kere ve ne kadar sürede açık kaldığına kadar gözeterek pişirme süresini ayarlamakta ve en iyi biçimde uygulamaktadır. Rational fırınların pişirme sisteminin size ihtiyaç duyduğu tek zaman pişirme seçeneklerinizi girdikten sonra yükleme ve boşaltma anlarıdır, geri kalan her adımı otomatik olarak yapabilmektedir. Rational Rasyonel iCombi Pro fırınlar gelişen teknolojik özellikleri sayesinde hiçbir yiyeceğinizi fazla pişirmez ve optimum biçimde pişirme aşamaları ile en lezzetli sonuçlara hiç zahmete girmeden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Rational iCombi Pro 20-2/1 iCareSystem İle Ultra Hızlı Temizlik Yapabilirsiniz

Fırınlarda yapılan yemek hazırlama aşamalarından sonra fırınlarda inatçı lekeler kalmaktadır. Rational iCombi Pro iCareSystem teknolojisi ile 12 dakikada ultra hızlı ara temizlik yapmanızı sağlamaktadır. Bu temizlik sistemi sayesinde yemeklerinizi rahatsız edici kokular olmadan ve hijyenik bir ortamda sağlık riski taşımadan pişirebilmeniz mümkündür. iCombi Pro fırınlarınızın gün sonunda hafif mi, orta düzeyde mi ya da çok mu kirlendiği hakkında bilgi vermektedir. Nasıl temizlemek isteyeceğinizi ise seçmekte özgürsünüz ister ekolojik temizlikle ister standart temizlikle temizleyebilirsiniz. Ayrıca bu temizliği fosfatsız temizlik tabletlerindeki %50 daha az kimyasal malzemeyle yapıp yemek pişirme haznelerinizi en sağlıklı şekilde temizleme şansınız vardır. iCombi pro fırınlar tercihlerinizi öğrenebildiği için kayıtlı temizlik programınızı istediğiniz zaman içinde yapabilmektedir. iCombi Pro fırınlarınızı temizlemek istediğinizde tek yapmanız gereken tableti üniteye koymaktır bunun sonucunda en fazla 12 dakika içinde hijyenik ve temiz bir pişirme haznesi ile çalışmaya devam edebilmeniz mümkündür. Ultra hızlı temizliği sayesinde yoğun tempolu çalışan mutfaklarda bir sonraki yüklemeyi aksatmadan fırının temizliğini yapabilirsiniz. Rational iCombi fırınlarda toplam dokuz temizlik programı vardır: güçlü, orta, hafif, normal ve ekonomik temizlik modları bulunmaktadır. Ekonomik mod sayesinde daha az temizlik malzemesi ve su harcar lakin bununla birlikte temizlik süresi uzamaktadır. Ayrıca iCareSystem ile ultra hızlı temizlik, tabletsiz durulama ve durulama arasında tercih yapabilme şansınız vardır. Rational iCombi Pro 20-2/1 rasyonel bir fırın olduğu için her kirlenme derecesine uygun olan programı tercihinize sunmaktadır.

Rational iCombi Pro 20 Tepsi 2/1 GN EL Fiyat Performans Olarak Oldukça Uygundur

Rational iCombi Pro 20-2/1 fırını akıllı teknolojileri ile piyasadaki fırınlarla kıyaslandığında en popüler ve tercih edilen ürünlerden biridir. Rational iCombi Pro 20 Tepsi 2/1 GN EL rasyonel bir fırın olduğu için endüstriyel mutfaklarda birden fazla yemeği aynı anda farklı şekilde kokuları bile birbirine karıştırmadan pişirme yeteneğine sahiptir. Bu fırın sıcaklık, buhar ve zaman kombinasyonunu en iyi şekilde sağlayarak mutfaklarınız için en yüksek lezzette pişirmeler sunmaktadır. iCombi Pro hassas sensörleri ile dakikada tam olarak 60 kez sistem verilerini gözden geçirerek kusursuz yemek sonuçlarına ulaşmayı hedeflemektedir. Bu fırın endüstriyel mutfaklarda çalışanlara fazladan zaman kazandırırken bir yandan da pişirme maliyetlerini minumuma düşürmektedir. Sanayi tipi mutfak aletlerinden olan Rational rasyonel fırınlar birçok iyi pişirme sağlamak için yenilikçi akıllı özellikler ile dizayn edilmiştir. Rational iCombi Pro 20-2/1 fırın pişirme isteklerinize uyum sağlayarak kendi kendine çalışabilir ve istekleriniz algılayıp kaydettiği için bir sonraki pişirmelerde direk aynı şekilde pişirme işlemini yapabilmektedir. Rational iCombi Pro 20-2/1 fırını özellikle endüstriyel mutfaklar, büyük restoranlar ve catering şirketleri için en ideal mutfak ekipmanlarından biridir. Rational iCombi Pro fiyat olarak muadil fırınlarla fiyat performans olarak karşılaştırıldığında oldukça uygundur. Eğer ihtiyacınız olan akıllı ve istediğiniz pişirme şekline ulaştırabilecek bir fırınsa Rational iCombi Pro 20 Tepsi 2/1 GN EL ürününe en ucuz fiyatlarla Mutfakyeri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Rational iCombi Pro 20 Tepsi 2/1 GN EL Teknik Özellikleri

 • Çalışma Sistemi: Elektrikli
 • Porsiyon: 300-500 Günlük Yemek Sayısı
 • Tepsi Kapasitesi: 20 x 2/1 GN
 • Ağırlık: 336 Kg
 • Bağlantı Değeri: 67,9 kW
 • Sigorta: 3 x 100 A
 • Elektrik Şebeke Bağlantısı: 3 NAC 400 V
 • Kuru Hava Gücü: 66 kW
 • Buhar Gücü: 54 kW
 • Boyutlar: genişlik 1082 x derinlik 1017 x yükseklik  1087
 • Su Girişi: R ¾ ‘’
 • Su Çıkışı: DN 50
 • Su Basıncı: 1,0 – 6,0 bar
Çalışma Sistemi
Elektrikli
Kapasite
GN 2/1 20 Tepsili
Benzer Ürünler