Robot Coupe Sebze Doğrama Makinesi cl 50 Ultra Pizza
Robotcoupe Sebze Doğrama Makinesi cl 50 Ultra Pizza

Robot Coupe Sebze Doğrama Makinesi cl 50 Ultra Pizza (CL 50 Ultra Pizza)

İndirim Oranı : %48 İndirim
Fiyat : ₺28.244,79  + KDV
İndirimli : ₺14.687,29  + KDV
KDV Dahil : ₺17.331,01

ROBOTCOUPE SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ CL 50 ULTRA PİZZA Mutfakyeri.com ’da

Günümüzde gıda sektörü için en önemli kavramlardan bir tanesi mutfaklarda zamanı doğru kullanmak. Piyasada rekabet edebilmenin olmazsa olmaz şartlarından biri olan zaman optimizasyonu artık her ihtiyaç için kolaylıklar sağlayan teknolojik cihazlar ile mümkün. Robotcoupe sebze doğrama makinesi cl 50 modeli de her türlü sebze ve gıda ürününü kısa sürede, istenen şekillerde doğrayabilmesi ve kullanıma hazır hale getirmesi ile endüstriyel mutfaklara büyük avantajlar sağlayan cihazlardan biri. Bu endüstriyel sebze doğrama makinesi ürününe Mutfakyeri.com güvencesi ile sahip olmak istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz.

PROFESYONEL SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ İLE BİRÇOK ÜRÜNÜ YÜKSEK KALİTEDE DOĞRAYIN

Sanayi tipi sebze doğrama makinesi ile meyve sebze ürünleri ve yemeklerde kullanılmak üzere birçok ürün kolaylıkla doğranabilir. Bu modelin isminin Robotcoupe sebze doğrama makinesi cl 50 ultra pizza olmasının sebebi, biber, kornişon turşusu, kurutulmuş sosis gibi küçük hacimli pizza ürünlerinin dilim halinde kolaylıkla doğranabilmesidir. Bunların dışında domates, salatalık, soğan, patates, lahana, muz ve çilek gibi meyve sebzeler de yüksek kesim kalitesinde doğranabilir. Seri üretimle çalışan endüstriyel mutfaklarda birçok işlemi tek başına yapabilen bu cihaz, sağladığı avantajlarla önemli farklar yaratacak nitelikte.

PRATİK KULLANIM VE ERGONOMİK TASARIM

Robotcoupe sebze doğrama makinesi, ergonomik tasarımı sayesinde sebze doğrama makinesi ev tipi olarak kullanıma da uygundur. Sahip olduğu büyük haznesi, lahana gibi sebzelerin tek seferde doğranabilmesine imkan verir. Aynı anda 10 taneye kadar domates, salatalık gibi sebzelerin doğranabilmesini sağlayan büyük hacimli besleyicisi sayesinde endüstriyel mutfaklarda kullanıcılarına zaman kazandırır. Hızlı sonuçlar için makine kolu ile otomatik başlatma gerçekleştirebilir. Yandan boşaltma özelliği sayesinde ise ekstra yer kaplamaz ve her türlü mutfak için alan kullanımı da idealdir. Üstelik köşesiz basit şekilli kapak tasarımı ürünün temizliğini de oldukça kolaylaştırır.

HASSAS VE YÜKSEK KESİM KALİTESİ

Robotcoupe sebze doğrama makinesi cl 50 ultra pizza, sahip olduğu birçok kesim şekli ile endüstriyel mutfaklarda fark yaratır. Hassas ve en iyi kesim kalitesinde; dilimleme, dalgalı dilimleme, rendeleme, küp şeklinde kesme, çubuk şeklinde kesme, jülyen kesme, şerit kesme, kübik şekilde kesme ve parmak şeklinde kesme özelliklerine sahip olan Robotcoupe sebze doğrama makinesi, her ürün için en ideal kesim şeklini sunar. Silindir şeklindeki besleyicisi sayesinde kabak, havuç, biber, salatalık gibi ürünler için 58mm düzgün kesilmiş ürünler elde edebilirsiniz. Kornişon turşu, kuru sosis, soğan, muz, çilek gibi ürünler için ise 39mm’lik küçük boyutlu malzemeler elde edebilirsiniz.

ROBOTCOUPE SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ İLE HER ZAMAN YÜKSEK PERFORMANS

Robotcoupe sebze doğrama makinesi cl 50, yoğun ve uzun ömürlü kullanımlar için asenkron motora sahiptir. Sağlam yapısı ile dikkat çeken bu model, bilyeli rulman üzerine monte edilmiş motoru sayesinde sessiz ve titreşimsiz çalışır. Motor yatağı paslanmaz çelikten yapılmıştır ve güvenli kullanımlar sunar. 375 ve 750 tr/dk’lık 2 hızlı cihaz, hassas ve hızlı kesim kolaylığı için öngörülmüştür. Basit ve sağlam tasarımı sayesinde besinler ile temas halinde olan tüm parçalar kolaylıkla çıkarılabilir ve temizlenebilir. Motoru 550 watt gücündedir ve 220 V’lik voltaj monofaza sahiptir. Ayrıca 350 mm uzunluğu, 320 mm derinliği ve 590 mm yüksekliği sayesinde fazla alan kaplamaz. Yüksek performansına ve geniş hacmine rağmen 20,2 kg ağırlığı sayesinde istendiği zaman kolayca taşınıp yeri değiştirilebilir.

PÜRE EZME FONKSİYONU

Robotcoupe sebze doğrama makinesi cl 50, her türlü ürün için en yüksek kesim kalitesinde ve farklı kesim seçeneklerinde sonuçlar sunmakla beraber püre ezme fonksiyonuna da sahiptir. 10 kilograma kadar taze ve lezzetli püreyi yalnızca 2 dakikada hazırlamak için gerekli hacim ve hız mevcuttur. Ergonomik geniş ağzı, elleri kullanmadan patateslerin sürekli eklenebilmesine olanak verir ve bu sayede pratik ve devamlı çalışma imkanı sunar. Meyve sebze doğrama makinesi ile 50’den fazla meyve ve sebze kesiminin haricinde püre ezme fonksiyonundan da faydalanmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

ROBOTCOUPE SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ CL 50 ULTRA PİZZA FİYATI

Endüstriyel mutfaklara sağladığı avantajlar saymakla bitmeyen Robotcoupe sebze doğrama makinesi cl 50 en iyi fiyatlarla Mutfakyeri.com ‘da. Sağlam yapısı ve güçlü motoru ile her türlü mutfak için uzun ömürlü deneyimler sunan bu cihaz, uygun fiyatı ile de sebze doğrama makinesi fiyatları arasında öne çıkıyor. Siz de Mutfakyeri.com farkıyla bu tasarım harikası sebze doğrama makinesine en iyi fiyatlar ve cazip indirimlerle sahip olmak istiyorsanız, çeşitli ödeme seçeneklerimizi inceleyip hemen sipariş verebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ İLE ROBOTCOUPE SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ CL 50 ULTRA PİZZA

-Güç: 550 Watt

-Hız: 375 devir/dk

-Voltaj: Monofaz 220 V

-Saatte uygulanabilir kesim miktarı: 150 kg

-Saatte teorik kesim miktarı: 500 kg

-Mevcut diskler: +50

-Toplam ağırlık: 20,2 kg

-Uzunluk: 350 mm

-Derinlik: 320 mm

-Yükseklik: 590 mm

-Dahili aksesuar: 1 adet 2 mm rende ve 1 adet 2 mm doğrayıcı

 

Benzer Ürünler