SPIDOCOOK

Spidocook markası, 1993 senesinde profesyonel mutfak cihazları üreterek başladığı bu yolda tüm dünyaya kısa bir süre içerisinde yayılmıştır. Çevre dostu bir marka olan Spidocook markası, endüstriyel mutfak ürünlerini tasarlarken en çok ‘’ne kadar az enerji tüketebilir’’ konusu üzerine yoğunlaşarak, müşterilerinden olumlu geri dönüşler almaktadır. Markanın üretmiş olduğu cihazlar, %95 oranında geri dönüşüme açık cihazlardır. Spidocook markası, profesyonel mutfaklar için sanayi tipi tost makinesi, elektrikli ızgaralar ve yavaş pişirme fırınları üretmektedir. Bu markanın en çok öne çıkan cihazları tost makineleridir. Eşi benzeri görülmeyen bir tasarım harikası olan tost makineleri, çoğu profesyonel mutfak sahibi işletmeler, cafeler, kantin gibi yerler tarafından tercih edilmektedir.

Spidocook Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Spidocook markası, profesyonel mutfaklar için tost makinesi başta olmak üzere fırınlar, elektrikli ızgaralar da üretmektedir. Spidocook markasının ürünlerini pürüzsüz özgün bir tasarımın eşlikçisi olan siyah pürüzsüz cam seramik yüzeyler sayesinde tanıyabilirsiniz. Bu cihazlara görünümden ziyade yemeklerin tadlarının birbirine geçmeden pişirebilmesini sağlayan bir özellik katmaktadır. Farklı teknolojik özelliklerle cihazlarını birleştiren Spidocook, mutfak dünyasında isminden sürekli olumlu olarak bahsedilmesine de sebep olmaktadır. Spidocook ürünlerini eksiksiz bir şekilde en uygun fiyata mutfakyeri.com’da bulabilirsiniz.

Spidocook Endüstriyel Mutfak Ürün Fiyatları

İtalya menşeili bir marka olan Spidocook, ülkemizde satışı yapılırken mevcut kura bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterse de en uygun fiyatlarla satışa sunulduğundan emin olabilirsiniz. Cihazların fiyatları, o ürünün modeline, işlevine ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Mutfakyeri.com’da Spidocook markalı ürünleri, en uygun fiyattan alabileceğinize emin olabilirsiniz. Bu sayede siz de mutfağınızda kaliteli ve uzun ömürlü cihazlar kullanarak her zaman mutfağınıza gereken özeni gösterebilirsiniz.

Spidocook Izgaralar ile Mükemmel Pişirme Kalitesi

Spidocook markasının üretmiş olduğu ürünlerden birinin de cam seramik yüzeyli ızgaralar olduğundan bahsetmiştik. Bu cam seramik yüzeyden oluşan plakalar, ızgara yaparken yiyeceklerinizin ızgaraya yapışmasına asla olanak vermez. Çift seramik ile desteklenen ızgaralar, cam olduğu için sizi korkutmasın çünkü oldukça dayanıklıdır. Bu elektrikli ızgaraların en büyük özelliği ise üst düzey pişirme kalitesidir. Hayal ettiğinizden daha yüksek sıcaklıklara çıkabilen ızgaralar, et ve et ürünleri pişirmek için biçilmiş kaftandır diyebiliriz. Spidocook Sp300 Izgara Tekli Cam Seramik veya Spidocook Sp300 Izgara Tekli Cam Seramik ürünlerini inceleyerek, hangi cihazın işletmenize daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Cam seramik ızgaralar, profesyonel mutfaklarda kullanıma uygun ve tamamen manuel kontrol sistemine sahiptir. Bu sayede bu cihazlarda tüm pişirme seçeneklerini kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Spidocook Tost Makineleri ile Mutfakta Profesyonellik

Spidocook markasının en çok rağbet gören ürünlerinden biri olan profesyonel tost makineleri, Spidocook’un diğer tüm cihazlarında olduğu gibi cam seramik plakalara sahiptir. Yanmaz ve yapışmaz yapısı, tost yaparken pratiklik vadeder ve daha hızlı olmanızı sağlar. Bu tost makinesinde elbette sadece tost pişirmek zorunda değilsiniz. Spidocook tost makineleri bu yüzden hamburger dükkanları tarafından burger köftesi pişirilirken veya cafelerde tavuk ve benzeri ürünler pişirilirken de oldukça tercih edilmektedir. Üst çizgili plakalı tost makinelerinde ‘’SPIDO TOUCH’’ teknolojisi sayesinde dijital bir kontrol imkanı vardır. Tost makinelerini işletmenizin kapasitesine göre tekli veya ikili olarak satın alabilmeniz mümkündür. Lezzet ve sağlığı birleştireceğiniz yemeklerde bu tost makinesini kullanarak leziz tostlar ve sandviçler yapabilirsiniz. İşletmelerinizde Spidocook tost makinesi kullanarak daha hızlı servis yapabilir ve müşteri memnuniyetinizi de arttırabilirsiniz. Şık tasarımı sayesinde Spidocook tost makineleri, açık mutfaklarınızda da kullanmaktan çekinmeyeceğiniz bir ürün olacaktır.

Endüstriyel Mutfağın Vazgeçilmezi Olan Spidocook Yavaş Pişirme Fırınları

Spidocook yavaş pişirme fırınları, endüstriyel mutfak dünyasında bilinen bir diğer adıyla bir Cook and Hold fırındır. Bu yavaş pişirme fırınlarında, uzun süre pişen et ve et ürünleri, sebzeler yaparak lezzetli yemekler sunabilirsiniz. Spidocook yavaş pişirme fırının amacı, gıdalara lezzetli suyunu kaybettirmeden dolayısıyla besin değerini de aynı tutarak pişirme imkanı sağlamaktadır. Spidocook yavaş pişirme fırınları, kaburga gibi et ürünleri için oldukça kullanılır. Bu fırınlarda pişen gıdalarınızın yumuşaklığına ve lezzetine siz bile inanamayacaksınız. Spidocook Yavaş Pişirme Fırını Sch030 Pişir ve Tut modelinde fırının çıkabileceği maksimum derece 120’dir.  Aynı zamanda 10 saat aralıksız pişirme sağlayabilir. Yavaş pişirme fırınlarında pişirme odası ulusal gastronomik ölçülere göre ayarlanır ve ürün satışa sunulurken muhakkak bu ölçü belirtilir. Buna göre ürününüzü seçebilir ve bu şekilde satın alabilirsiniz. Yavaş pişirme fırınlarını ve Spidocook markalı çoğu ürünü mutfakyeri.com sitemizde inceleyebilir ve güvenli bir alışveriş yaparak satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR