Ürün-Video
Ürününüz Güvende 2 Yıl Distribütör Garantili Ürün
Saat 15:00’e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma: 8:00 - 18:00 / Cumartesi 8:00 - 15:00
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize danışın...
Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black White3 Ctms Ctms Rf
Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black White3 Ctms Ctms Rf

Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black White3 Ctms Ctms Rf (Black&White3 CTMS / CTMS RF)

İndirim Oranı : %15 İndirim
KDV Dahil : ₺786.669,62
İndirimli : ₺557.224,31  + KDV
KDV Dahil : ₺668.669,18

Thermoplan Otomatik Kahve Black&White3 İle Kusursuz Kahveler Hazırlayın

Alışılan kahve tadından farklı lezzetlere ilk defa 1900’lü yıllarda İtalya tarafından çeşitli yollar deneyimlenerek ulaşılmıştır. Bu değişik deneyimler sayesinde günümüzdeki kahve lezzetine ulaşılmasında kahve taneleri çok ince kıyımlardan çekilerek kavurma işlemlerinden geçirilmiştir. Kavrulan ve ince tanelere dönüştürülen kahve tozu daha sonrasında yüksek sıcaklık ve basınç altında kısa süreliğine sudan geçirilerek hem kahve tadını korunmuş hem de aromaları ile alışılmış lezzetin dışına çıkılmıştır. Bu değişik yönteme press denilmektedir, press yöntemiyle farklı bir tat elde eden İtalyalılar sayesinde kahve lezzeti günümüzde en çok tercih edilen içecekler listesinde ilk sıralara yükselmiştir. Thermoplan, 1990’larda başlayarak en iyi ve en dengeli süt köpüğünün üretiminde en popüler markaların başında gelmektedir. Thermoplan Otomatik Kahve Makine Black&White3, kusursuz kahve lezzeti ve benzersiz süt köpüğü üretimini ile sizi en güzel kahvelere ulaştırmaktadır. Thermoplan kahve makinesi doğru sıcaklıktaki süt, dengeli süt köpüğü ile birlikte lezzetli bir espresyoya eklenmesi ile lezzetli ve yüksek kalitedeki sütlü kahve içeceklerini sizin için hazırlamaktadır. Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi endüstriyel mutfaklar, restoranlar, kafeler ve barlar için ideal bir kahve makinesi olup müşteri memnuniyetini artıracak sütlü kahveler hazırlamaktadır.

Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black&White3 Devrim Niteliğinde Süt Köpüğü Sistemine Sahiptir

Kahve düşkünleri için mükemmel kahveler hazırlayan Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi ile müşterilerinizin taleplerini fazlasıyla karşılayabilirsiniz. Thermoplan piyasadaki muadil markalara göre yenilikçi bir lider olduğundan patentli süt köpük sistemini geliştirmiştir.  Black&White3 modelinin sahip olduğu teknolojik sofistike sistemi ile kolaylıkla soğuk ve sıcak süt köpüğü hazırlayabilirsiniz. Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black&White3 süt köpüklerinizi kremsi, pürüzsüz, istikrarla ve güzel bir görünümle hazırlayarak hem kahvelerinizin lezzetini hem de sunumlarını fazlasıyla güzelleştirmektedir.

Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black&White3 Akıllı Ve Sezgisel Kullanımı İle Kullanıcı Dostudur

Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black&White3 restoran ve kafeler gibi profesyonel mutfakların içecek servisini hızlı yapabilmesini sağlayan bir mutfak ekipmanıdır. Hızlı ve yoğun tempolu çalışan kafelerde siparişleri geciktirmeden servis edebilmek için Black&White3 modelini tercih edebilirsiniz. Profesyonel otomatik kahve makinesi sayesinde sütlü kahve çeşitlerini yapmak çok daha rahat ve konforlu olacaktır. Thermoplan Otomatik Kahve Makinesinin kolay kullanıma sahip oluşu ile kullanmakta asla zorluk yaşamazsınız. Thermoplan Otomatik Kahve Makineleri sağlam camdan yapılmış geniş ve renkli dokunmatik ekranlara sahiptir. Bu gösterge paneli sayesinde müşterilerin ihtiyaçları kolayca ayarlanabilir, fiyatlar ve ürünler ise hızlı ve güvenli biçimde değiştirilebilir. Thermoplan kahve makinesi kolay anlaşılabilen kullanıcı ara yüzüne sahiptir ve bu ara yüz sezgisel ve kullanıcı dostu bir kullanımı mutfak çalışanlarınız için sağlamaktadır. Durum raporları ve veriler otomatik olarak kaydedildiği için bu verilere ara yüz ile hızlıca ulaşılabilmektedir.

Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black&White3 Modüler Sisteminin Özellikleri Nelerdir?

Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black&White3 sahip olduğu demleme, hidrolik ve buhar modülü ile gerektiğinde rahat ve hızlı bir biçimde değiştirilebilen kapalı bir ünite olarak çalışmaktadır. Modüler sistemi hidrolik modülü ile demleme modülü sıcak su hazırlama, pompa, dağıtım, öğütücü ve kahve hazırlama gibi işlemleri gerçekleştirmektedir ve bu modüler sistem herhangi bir arıza anında kolayca değiştirilebildiği için bir iki dakikada tamirat bitmektedir. Bu sayede kahve servisleriniz herhangi bir arıza anında bile asla gecikmeyecektir.  Üçüncü nesil modüler konstrüksiyon ilkeleri ile kolay kullanımı maksimum servis dostu bir mutfak ekipmanı olmasını sağlamaktadır. Black&White3 servis dostu bir ekipman olduğu için minumum kapalı kalma süresini size garanti etmektedir.

Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black&White3 Temizliği Oldukça Kolaydır

Kafeler ve barlarda kullanılan otomatik kahve makinelerinin temizliği hızlı, kolay ve hijyenik olarak kusursuz olmalıdır. Thermoplan Kahve Makineleri sizin temizlikteki bütün beklentilerinizi kolaylıkla karşılayabilmektedir. Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black&White3 HACCP, HCV ve NSF sertifikalarına sahip olduğu içinde hijyen kalitesi işletmelerinizin gıda güveliğini garanti ederek içeceklerinizi herhangi bir sağlık riski oluşturmadan hazırlamaktadır. Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi yoğun tempolu restoranlar, işletmeler, kafeler ve profesyonel mutfaklar için düşünülüp tasarlanan teknolojisi sayesinde kolay ve hızlı bir temizlik sağlamaktadır. Black&White3 otomatik temizleme programına sahiptir ve bu program tek düğmeye basarak çalışmaktadır. Temizleme programı akıllı gösterge paneli üzerinden kullanıcı tarafından takip edilebilmektedir. Temizleme anahtarının kullanımı gerekli temizlik malzemesi miktarını ayarladığı için temizlik işlemini oldukça kolaylaştırmaktadır. Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black&White3 temizleme işlemi için hiç vakit kaybı yaratmadığından yoğun tempolu bir işletmenin çalışma verimliliğini düşürmeden hızlıca tekrar kullanıma geri dönmektedir.

Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black&White3 Fiyat Cazipliği İle Etkiler

Günümüzde kahve çeşitleri en çok tüketilen içeceklerdendir ve büyük işletmelerin, kafelerin ve restoranların bu kahve ihtiyacını karşılayabilmesi için otomatik kahve makineleri gerekli hale gelmiştir. Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black&White3 dahili 5 lt hazneye sahip buzdolabıyla birlikte profesyonel bir mutfak ekipmanıdır. Thermoplan otomatik kahve makinesi satın almak büyük kafe işletmeleriniz için oldukça iyi bir yatırımdır. Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black&White3 yüksek performansı ile saatte fincan boyutuna bağlı olarak 240 espresso , 200 kahve, 130 cappuccino ve 140 lattinos hazırlayabilmektedir. Kahve servisi yapan profesyonel mutfaklara fazlasıyla hitap eden Thermoplan işletmelerin sipariş ve memnuniyet ihtiyacını oldukça sağlamaktadır. Yüksek kalitede ve lezzetli kahveler hazırlayan otomatik kahve makinesi fiyatlarını merak ediyorsanız gereksinimlerinize göre ürünleri sitemizde kolaylıkla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black&White3 fiyatlarına en ucuz şekilde Mutfakyeri.com’dan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizden alışveriş yaparak avantajlı kargo fırsatı ile aynı günde cihazınızı ücretsiz şekilde deneyimleyebilir ve ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Thermoplan Otomatik Kahve Makinesi Black&White3 Ctms Ctms Rf Teknik Özellikleri

  • Saat başına kapasite: 240 espresso / 200 kahve / 130 cappuccino

                                                    140 lattinos / 43 lt sıcak su / sonsuz buhar

  • Elektriksel bağlantı: 230/400 VAC / 50–60 Hz / 6900 W / 30/13 A

                               2 x 230 / 400VAC / 50–60 Hz / 6900/100 W / 30/13 / 1A (RF ile)

  • Boyutlar: 520 x 600 x 700 mm (G / D / Y)

                              770 x 600 x 700 mm (G / D / H) (RF ile)

  • Fasulye haznesi: 1,5 kg (standart)
  • Çekirdek haznesi: 2,2 kg (isteğe bağlı büyük)
  • RF buzdolabı: 5 litre
  • Ağırlık: 78 kg / 100 kg (RF ile)
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR