Unox Arianna Dynamic Fırın, Elektrikli, 4 Tepsi Kapasiteli, 46x33 cm
Unox Arianna Dynamic Fırın, Elektrikli, 4 Tepsi Kapasiteli, 46x33 cm

Unox Arianna Dynamic Fırın, Elektrikli, 4 Tepsi Kapasiteli, 46x33 cm (061.XFT135)

İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺35.599,52  + KDV
İndirimli : ₺19.579,74  + KDV
KDV Dahil : ₺23.104,09

Unox Arianna Dynamic Fırın

 Unox Arianna Dynamic Fırın endüstriyel mutfak alanlarınızda işlerinizi pratikleştirecek olan bir ürün olarak tasarlanmıştır.Unox Arianna Dynamic Fırın birbirinden farklı yiyecekler için hızlı ve pratik olarak tasarlanan kompakt fırınlardır. 651 mm boya, 600 mm ene ve 509 mm yüksekliğe sahip olan Unox Arianna Dynamic Fırın aynı zamanda hızlı ve sessiz bir kullanıma sahiptir. Unox Arianna Dynamic Elektrikli Fırının mekanik düğmeleri sayesinde eşsiz bir performans sunmaktadır. Ayrıca hoş bir sadeliği ile endüstriyel mutfak alanınızda sizlere şık bir şekilde eşlik edecektir. Unox Arianna Dynamic  Elektrikli Fırını, Endüstriyel Mutfak Ekipmanı kategorisinde yer alıp, profesyonel mutfaklar için kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Profesyonel mutfaklarda, pastanelerde, birbirinden farklı fast food işyerlerinde ve endüstriyel mutfak alanlarında pasta ve ekmek ustaları için kolay kullanıma sahip şekilde tasarlanmıştır. Birbirinden farklı mutfak alanları için uygun şekilde tasarlanmış olan Unox Arianna Dynamic Fırın sizin de mutfağınızda size hızı ve kalitesi ile eşlik etsin!

Elektrili Unox Arianna Dynamic Fırın ile Mutfağınıza Hız Katın!

4 tepsi kapasitesi sayesinde istediğiniz 4 ürünü aynı anda pişirerek mutfak alanında hızınız artacak! Pişirme konusunda konveksiyonel pişirme 30 °C - 260 °C arasında ısı sunmaktadır. Isı derecesini ayarlayarak pişireceğiniz yiyecekleri kolay bir şekilde pişirebilirsiniz. Bunun yanında 230 volt monofaz gücü ile tam endüstriyel mutfak alanında işinize yarayacak olan bu fırının hızına sizler de eşlik edin.  Hızlı ve birbirinden farklı ürünleri aynı anda lezzetli pişirmenin tadını çıkartın. Endüstriyel mutfak alanı için fırın oldukça önemli bir mutfak ekipmanıdır. Fırınlarınız ne kadar kaliteli ise ürünleriniz de o derece lezzetli olur. Bu kaliteye mutfakyeri.com ile sizler de eşlik edin!

Avantajlı Özellikleri İle Unox Arianna Dynamic Fırın

Mutfakların vazgeçilmez ekipmanlarından birisi olan fırınların birbirinden farklı özelliklerinin olması kullanıcıyı mutfak alanında rahatlatır. Pişirilen yiyeceklerin hava yöntemi ile yani otomatik ters dönüşlü çoklu fanlar sayesinde pişirilen yiyeceğin her yeri aynı şekilde pişer ve sizlere sorun yaratmaz. Ayrıca DRY.Plus teknolojisi ile üretilen Unox Arianna Dynamic Fırın yüksek performanslı nem tahliyesi ile güzel bir pişirim sunmaktadır. Pişirilen ürünlerin kalan sürelerini görmeniz için oluşturulan yardımcı fonksiyonlar sayesinde pişme süresine göre kendinizi ayarlayabilirsiniz. Yenilikçi materyallerden üretilmiş olan Unox Arianna Dynamic Fırın ‘da hafif – yüksek dirençli yapı sistemi mevcuttur. Bunların yanında Protek.SAFE™ teknolojisi maksimum ısıl verimlilik ve çalışma güvenliğini soğuk kapı camı ve dış yüzeyler sayesinde sağlanmaktadır. Endüstriyel mutfak alanında işlerinizi pratikleştirmek için bu fırın oldukça uygun. Birbirinden farklı avantajı Unox Arianna Dynamic Fırın kullanarak sizler de yakalayın!

Unox Arianna Dynamic Fırın ‘ın Rahat Kullanımını Keşfedin

Temizlik tüm mutfak alanlarında zor bilinen bir işlevdir. Unox Arianna Dynamic Fırın sayesinde bu işlevi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Hijyen ve temizlik kolaylığı için yuvarlatılmış paslanmaz çelik pişirme bölmesine sahiptir. Bu sayede kolay bir şekilde  temizleyebilirsiniz. Paslanmaz çelik yapıya sahip olması nedeni ile mutfaklarınızda uzun süre sizlere eşlik edecektir. Ayrıca 70 program hafızası sayesinde mutfak alanında pişiremeyeceği ürün yok! Birbirinden farklı 4 ürünü aynı anda pişirebilen Unox Arianna Dynamic Fırın birbirinden farklı programa sahip olması ile profesyonel mutfakların tercihidir. Pişirme esnasında sürekli olarak ürünlerinizi görebilmeniz adına ise aydınlatmalar fırın içerisine yerleştirilmiştir. Rahat kullanım imkanları ile sizler de mutfaklarınızda Unox Arianna Dynamic Fırın ‘ı tercih edebilirsiniz.

Unox Arianna Dynamic Fırın Uygun Fiyatı ile Mutfakyeri.com ‘da!

Üretilmiş olan tüm fırınlar standart olarak pişirme, zaman ve ısı ayarlı olarak tüketiciler için tasarlanır. Unox Arianna ‘nın kullanıcılara sunduğu fırın modelleri farklı özellikler ile donatılarak geniş ürün çeşitliliği sağlamaktadır.  Kaliteli ve mutfak alanında etkin kullanıma sahip olan Unox Arianna Dynamic Fırın endüstriyel mutfak ekipmanı kategorisinde yer almaktadır. Bütçe dostu olarak belirlenmiş olan fiyat aralığı sayesinde mutfaklarınızda etkin kullanıma sizler de ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı özellikleri sayesinde endüstriyel mutfak alanında kullanabileceğiniz kaliteli bir fırını Unox Arianna Dynamic  sizlere sunmuştur. Tam bir endüstriyel mutfak ekipmanı olarak belirlenmiş ve fiyat performans ürünü olan Elektrikli Unox Arianna Dynamic Fırın ‘a sizler de mutfakyeri.com ‘u tercih ederek tek tıkla sahip olabilirsiniz. Hızlı ve güvenli kargo seçenekleri sayesinde müşteri yanında olan Mutfakyeri ödeme noktasında da müşterilerin yanında! İsterseniz peşin alabilir, isterseniz de taksitli ödeme imkanı ile ürünümüze kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Unox Arianna Dynamic Fırın Teknik Özellikler

 • 4 tepsili
 • Tepsi Ölçüsü: 46x33 cm
 • 70 program hafıza imkanı
 • Dijital kontrol paneli
 •  İç sıcaklık kontrol imkanı
 • Tip: Elektrikli
 • Ürün Kodu: 061.XFT135
 • Ürün Markası: UNOX
 • Boy (mm): 651
 • En (mm): 600
 • Yükseklik (mm): 509
 • Ürün Menşei: İtalya
 • Volt (Monofaz/Trifaz): 230 V~ 1N
 • Elektrik gücü (kW): 3
 • Brüt Ağırlık (Kg): 39
 • Net Ağırlık        : 31

Benzer Ürünler