Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını, 40x60 Cm, XFT-193
Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını, 40x60 Cm, XFT-193

Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını, 4 600x400 (XFT-193)

İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺51.158,03  + KDV
İndirimli : ₺28.136,92  + KDV
KDV Dahil : ₺33.201,56

Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını İle Mutfaklarda İtalyan Havası

Pasta ustalarının mutfaklarında en sık kullandığı ve yardımcısı olan ekipmanlardan biri de fırındır. Fırının iyi ve kaliteli olması pasta ustaları için çok önemlidir. Pasta keklerinden, kurabiyelere, böreklere ve poğaçalara vb. bir sürü pastane ürünlerinin yapımında fırına ihtiyaç duyulur ama her fırın iyi pişirmez. 1985 yılında bu yana  CE belgesi;

 • Sağlık,
 • Güvenlik
 • Tüketicinin ve çevrenin korunması

 Gerekliliklerine uygunluğunu gösteren belge, üreticinin garanti beyanı olan ve bir anlamda da ürünün pasaportu olarak da ifade edilen CE işareti, bir kalite belgesi değildir. CE işareti, üzerinde bulunduğu ürünün, insan, hayvan, bitki sağlığı ve güvenliği ile çevreye zarar vermeyeceğini garanti altına almakta olup ve Avrupa Ekonomik Alanı genelinde tek bir işaretin kullanılmasını sağlamaktadır. CE sahip iyi bir elektrikli fırın modelleri için Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını, 40x60 Cm, XFT-193 ihtiyacınız vardır. İtalyan menşeili olarak üretimi yapılmış dünyanın en kaliteli konveksiyonlu fırınlarındandır. Unox fırın ekipmanı tutkulu tüm pasta ustalar için tasarlandı.

Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını ile Mutfaklarınızda Rahat Edin

Bu buharlı konveksiyonlu fırını küçük çaplı patiseri ürünlerini; pastane malzemelerini, unlu mamulleri pişirmede kullanılmaktadır. Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını, 40x60 Cm, XFT-193 buharlama sistemi ve 4 tepsi kapasitesi olan Unox fırın raf ölçüsü 40x60 cm dir, 40x60 fırın tepsileriyle kullanabilirsiniz. Geniş iç hacmi sayesinde rahatlıkla pastalarınızı ve diğer unlu mamullerinizi pişire bileceksiniz.  Patiseri 70 değişik program hafızasıyla birbirinden değişik unlu mamulleri ve yemekleri pişirebileceğiniz dijital işlemcili donanıma sahiptir. Bu sayede tek tuşla pişirme işlemlerinizi halledeceksiniz. Elektrikli fırın Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını kullanımı gayet kolaydır.

Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını İle Sessiz Mutfaklar

Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını, 40x60 Cm, XFT-193, Elektronik kumanda sistemine sahip 380 Volt 220 Volt elektrikle çalışan fanlı fırının rezistans dahil toplam gücü 6.5 kw dır budan dolayı size hızlı pişirme olanağı sağlamaktadır mutfaklarınız hız kazandıracak ayrıca çalışırken gürültü seviyesi 60 desibeldir. Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri fırını sayesinde mutfaklarınızda hız kazandırdığı gibi sesiz bir çalışma ortamı da sağlar. Camlı elektrik fırını aydınlatma sistemiyle pişirme esnasında fırın içindeki ürünlerin görülebilmesi sağlanmıştır. Bu sayede yemekleriniz pişirme esnasında da kontrol edebilirsiniz. Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını konveksiyonlu fırının ölçüleri ise 80 x 77 x 50,9 cm olup ağırlığıysa 49 kg. dır, mutfağınızda çok yer kaplamayacaktır. İtalyan tarzda üretilen tasarımı sayesinde mutfaklarınıza patissserie fırınlar şıklık katacaktır.
 

Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını, İle Eşit Pişirme

Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını, 40x60 Cm, XFT-193, Fanıyla sıcak hava sirkülasyonu sayesinde konveksiyonlu fırın içerisindeki ürünlerin sorunsuz ve eşit pişirilmesi sağlamakta. Bu sayede pişirme konusunda hiç sorun yaşamayacaksınız.  Patissserie fırınlar yüzeylerinin imalatı paslanmaz çelik saçla yapılmaktadır. Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını Konveksiyonel pişirme 30°C - 260°C arası sıcaklıkta ve Patiseri fırın karışık nem ve konveksiyon pişirme ise 90°-260°arası sıcaklıktadır.

Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını İle Avrupa’ya Uygunluk

Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını, CE güvenlik standartlarına uygun olarak üretimi yapılan Patiseri fırının çift katmanlı kapı camı sistemi temizlik kolaylığı sağlar. Patiseri fırın içindeki eklem ve birleşim yerleri temizliğin rahat yapılabilmesi için tasarlanmıştır. Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını CE (Avrupa’ ya Uygunluk) belgesine sahiptir. Patissserie fırınlar gönül rahatlığıyla mutfaklarınızda kullanacağınız bir ekipmandır. Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını, 40x60 Cm, XFT-193 AIR.Plus teknolojisi ile geri hareket mekanizmalı fanları vardır.

Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını İle Çalışma Güvenliği

Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını, steam plus teknolojisi ile manuel nem enjeksiyonu ve Patissserie fırınlar solenid valf fırın ve su arasındaki direkt bağlantıyı sağlamaktadır. Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını, 40x60 Cm, XFT-193, protek SAFE teknolojisi ile Patiseri fırının maksimum termal verimlilik ve çalışma güvenliği (serin kapı camı ve dış yüzeyler) gibi özellikleri vardır. Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını, kalan pişirme zamanının görüntüleme özelliğine sahiptir. Elektrikli fırın modelleri yukarıdan aşağı manuel kapı açma ve sıcaklık güvenlik anahtarı özeliklerine sahiptir.

Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını  Fiyatı
Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını, çift yönlü tek kademe fan sistemi ve çift fanlı su girişi vardır. Patissserie fırınlar, hijyen ve temizlik kolaylığı için yuvarlatılmış paslanmaz çelik hücreye sahiptir. Patissserie fırın fiyatları içinde Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını, 40x60 Cm, XFT-193, en uygun fiyata sahiptir. Unox konveksiyonel fırın özellikleri ve donanımları size hem mutfakta hem de fiyat konusunda kolaylık sağlayacak. Rahatlıkla hem özellikleri sayesinde hem de fiyatı sayesin de gönül rahatlığıyla kullanacağınız bir ekipmandır.

Unox Rosella 4 Tepsili Elektrikli Patiseri Fırını, 40x60 Cm, XFT-193 Teknik Özellikleri

 • Model: XFT193

 • Güç: Elektrikli
 • Kontrol türü: Manuel 
 • Tepsi sayısı: 4 tepsili
 • Tepsi boyutu: 600x400
 • Tepsi aralığı: 75 mm
 • Frekans: 50 / 60 Hz
 • Voltaj: 230V 1N~ / 400V 3N~
 • Ağırlık: 49 kg
 • Elektrik gücü: 6,5 Kw
 • En: 800 mm
 • Derinlik: 774 mm
 • Yükseklik: 509 mm
Çalışma Sistemi
Elektrikli
İç boyut
40*60 Tepsili
Kapasite
40×60 4 Tepsili
Benzer Ürünler