Hamilton Beach Blender Hbb 250
Hamilton Beach Blender Hbb 250

Hamilton Beach Blender Hbb 250 (HBB 250)

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺9.544,99  + KDV
İndirimli : ₺5.726,99  + KDV
KDV Dahil : ₺6.757,85

Mutfakta  Hamilton Beach Blender Hbb 250 Bulundurmanın Farkı

    Blender kullanımı günümüzde çok yaygın kullanılmaktadır. Bu kadar yaygın olmasına karşı önemi çok fazla bilinmemektedir. Yemeklerimizi veya tatlılarımızı yaparken ince kıyım kesimi ve karışımı için çok fazla uğraşmak ve zaman harcamak gerekmektedir. Zamanın bu kadar kıymetli olduğu bir dönemde işi yapabilecek bir yardımcınız varken neden siz yapasınız ki? Mutfak robotları başlığı altında en üst seviyelerde yer alan bir blender sizin her türlü açıdan yardımcınız olmaktadır. Sadece yemek ve tatlı konusunda değil meyve karışımlarınızı hazırlamakta da ustadırlar. Mutfakta profesyonelliğinize profesyonellik katarken yardımcınızı yanınızda tutmayı mutlaka unutmayın.

Mutfakta Hamilton Beach Blender Hbb 250 Farkı

    Mutfakta blender farkından bahsettik ama peki ya bu blender yardımcınız biraz daha özel bir yardımcı olursa nasıl farklar yaşarsınız? Standart bir blender çalışma sistemi ile çalışıyor gibi gözükse de aslında bariz farkları mevcuttur. Bu farklar sayesinde de mutfağınızda biraz daha hız kazanabilir ve içinizi güvenlik konusunda rahat tutabilirsiniz. Karışım aşamasına çok fazla zaman ve enerji harcamanız diğer süreçlere olan vaktinizden ve enerjinizden çalar. Bu yüzden ek ve gereksiz her türlü zaman ve enerji harcamasına son vermek için yardımcınızı doğru seçmeniz önemlidir. Hamilton Beach Blender Hbb 250 yardımcınızı biraz daha yakından tanıyalım.

Şık Bir Görünüm

     Siyah renk seçeneği ile tamamlayıcı bir yardımcı olarak mutfağınızda yer alır. Kolay dizayn edilebilir bir tasarımı mevcuttur ve bu sayede görünüş olarak uyumu dert etmenize hiç gerek kalmaz. Ayrıca ağırlığı ve boyu sayesinde de kolaylıkla taşınabilir. Boy konusunda ayırdığınız bölgeye rahatlıkla sığar ve bulunduğu kısma baskı yapmaz.

Polikarbon Bir Yapı

     Polikarbon cam ve akrilik gibi malzemelerin aksine hafif bir yapıya sahiptir. Ayrıca su tutma özelliğinden kaynaklı uzun ömürlüdür ve çok iyi ışık geçirme özelliği de bulunmaktadır. Isı izolasyonu konusunda da çok başarılı olduğu için mutfak aletlerinin yapımında sıklıkla bulunur. Bu kadar önemli ve faydalı bir malzemeden yapılmış olması Hamilton Beach Blender Hbb 250’nin ayrıcalıklarını arttırmaktadır.

     Isı izolasyonunu iyi yapması sayesinde sıcak ürünlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Herhangi bir erime veya aşınma durumunu zamanla kullanımınız artsa dahi yaşamazsınız.

     Işık geçirme özelliği sayesinde de kapağı açmadan içerisindeki ürünlerinizin son durumunu rahatlıkla takip edebilirsiniz. Hayatınızı zorlaştırmak değil her açıdan kolaylıkla tasarlanmış bir yapıdır.

Keskin Bıçaklar İşin Bir Diğer Sırrı

    Ürünlerinizi keskin bıçaklara emanet etmeniz gözünüzü arkada bırakmanıza gerek bırakmaz. Böylece blender sonrası bir de kas gücü ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Parçalama ve karıştırma üstünlüğü ile de gururla ve profesyonelce yemeklerinizi yapabilirsiniz. Her türlü aşamada yanınızda olduğu gibi bu kısımda da her daim yanınızda olmaktadır.

Güç ve Hız Konusunda Da Mutfağın Ustası Olun

     Hız seçenekleri olarak, bünyesinde yavaş ve hızlı olmak üzere iki aşamalı hız kontrolü barındırmaktadır. Hız seçeneği sayesinde, hız gerektiren durumlarda parçalama ve karıştırma bölümüne fazla vakit harcamamış olursunuz. Veya yavaş bir parçalama, karıştırma süreci ile durumu yakından takip etmek isteyebilirsiniz. Profesyonelliğinize uygun ne yapmak istiyorsanız komut vermeniz yeterlidir.

     Sahip olduğu 400 W motor gücü sayesinde ürünlerinizin çokluğunu dert etmeyin. Motor gücü ile her zorluğun altından kalkabilir. Ayrıca ürün çokluğunuzu hazne konusunda da dert etmenize gerek yok. 1.25 litre kapasiteli haznesi sayesinde profesyonelce ürünlerinizi parçalayabilir veya karıştırabilirsiniz.

Sağlık ve Hijyen Konusunda Ödün Vermeyin

Paslanmaz özelliği sayesinde ne kadar ısıya maruz kalsa da, ne kadar çok kullansanız da aşınma veya tahriş durumları yaşanmaz. Gönül rahatlığı ile ne sıklıkta istiyorsanız o sıklıkta kullanabilirsiniz. Sağlığınızı sadece öğün konusunda değil öğünlerde kullandığınız mutfak aletlerinde de düşünmeniz gerekir. Ama bu konudaki düşünme yükünüzü sırtlarınızdan alıyoruz.

 Yıkama konusunda da kolaylıkla elde veya makinenize yıkayabilirsiniz. Hijyen konusunda da ödün vermek istemeyenlerin benzersiz seçimini sizlere sunuyoruz. Sağlığınızı ve hijyeninizi düşünmek yerine akışına bırakmak sizi rahatlatacaktır.

Teknik Özellikler

- Polikarbon hazne

- İki devirli hız kontrolü

- 1.25 lt kapasite

- 400 W güç kapasitesi

- Parçalama ve karıştırma olarak iki tür özellik

- Ölçüler : 165x203x388 mm

- Paket Ölçüleri : 330x270x210 mm

- Devir seçeneği : 2

- Volt : 230V/ NPE

- Brüt ağırlık : 3.6 kg

- Net ağırlık :   3.2 kg

Ek Olarak

- Ürünün üst kapağında ölçme kabı bulunmakta olup, bu çıkarılabilir kap sayesinde çalışır durumdayken bile sıvı eklemesi yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu ekleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

- Bu özelliklerinin yanı sıra iki yıl teknik servis garantisi ve orjinal yedek parça desteği  de firmamız tarafından sağlanmaktadır. Herhangi bir sorun karşısında panik yapmak yerine rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.

Hamilton Beach HBB250 Bar Blender Fiyatı

Hamilton Beach HBB250 Bar Blender, polikarbon hazneye sahip olmasından dolayı  çizilmelere karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu keskin bıçaklar sayesinde başarılı parçalama ve karıştırma yeteneğine sahiptir. Dayanıklı ayaklarından dolayı zemine sağlam bir şekilde tutunur, bu sayede siz değerli müşterilerimizin  daha hızlı ve güvenli kullanımını sağlamaktadır. Hız seçenekleri olarak, yavaş ve hızlı olmak üzere iki aşamalı hız kontrolü barındırmaktadır. Sahip olduğu 400 W motor gücü ve 1.25 lt  kapasiteli haznesi sayesinde profesyonel Hamilton Beach HBB250 Bar Blender Fiyatı nı sitemizden inceleyerek ve satın alarak sağlıklı içecekler hazırlamanıza olanak sağlamaktadır. Ürünün üst kapağında ölçme kabı bulunmakta olup, bu çıkarılabilir kap sayesinde çalışır durumdayken bile sıvı eklemesi yapabilmenizi sağlamaktadır.

Bu özelliklerinin yanı sıra iki yıl teknik servis garantisi ve orjinal yedek parça desteği  de firmamız tarafından sağlanmaktadır.

 

Ürünün performans ve kalitesi değerlendirildiği zaman,siz müşterilerimize gözü kapalı önerebileceğimiz bu Hamilton Beach HBB250 Bar Blender Fiyatı nı  uygun ödeme  seçenekleriyle almak için yapmanız gereken sadece ‘satın al’ butonuna tıklamaktır. Teknik özellikleri ve yapısı sayesinde mutfağınıza hız katacak olan Hamilton Beach HBB250 Bar Blender Fiyatı nı sitemizden inceleyip, satın aldıktan sonra sizlere ücretsiz ve hızlı kargo seçeneği  ile aynı gün kapınıza teslim edilecektir.

Filtreleme
Bar Blender
Benzer Ürünler