Hamilton Beach Blender Hbb908
Hamilton Beach Blender Hbb908

Hamilton Beach Blender Hbb908 (HBB908)

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺6.530,78  + KDV
İndirimli : ₺3.918,47  + KDV
KDV Dahil : ₺4.623,80

MUTFAĞINIZDA HAMİLTON BEACH BAR BLENDER HBB908 FARKINI SİZDE YAŞAYIN

Mutfağınızda hazırlayacağınız içeceğinizin, tatlılarınızın, çorbalarınızın, soslarınızın ve yoğurtlarınızın kıvamlarını tutturmak için kullanacağınız bar blenderlarının en çok tercih edilen Hamilton Beach Bar Blender Hbb908 performansı ve kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Fiyat performans olarak mutfağınızda size rahatlık ve tasarruf sağlayacak olan Hamilton Beach Bar Blender Hbb908 ‘in keskin bıçakları sayesinde rahatlıkla malzemelerinizi parçalayabilmektedir. Mutfağınızda az yer kaplayarak size alan ve büyük rahatlık sağlayacak olan Hamilton Beach bar blender Hbb908 ‘in farkını mutfağınızda sizde yaşayacaksınız.

Polikarbon Hazneye Sahip Hamilton Beach Bar Blender Hbb908 ile Her Şey Kontrol Altında

Mutfağınızda fazla yer kaplamayarak size rahat bir çalışma alanı da sunacak olan polikarbon hazne yapısına sahip Hamilton Beach Bar Blender Hbb908, şeffaf yapılıdır. Şeffaf olmasından kaynaklı ürünlerinizi rahatlıkla izleme fırsatı sağlar. Hamilton Beach bar blender Hbb980 ‘nin polikarbon hazne yapısı sayesinde çizilme ve paslanma gibi kullanımdan oluşan yıpranmalar söz konusu olmaz. Hamilton Beach Bar Blender Hbb908, 1.25 litrelik hazne kapasitesi ile tek seferde istediğiniz içeceği yapabilirsiniz. Polikarbon ‘un su tutma özelliğinden kaynaklı uzun ömürlüdür ve çok iyi ışık geçirme özelliğine sahiptir. Isı izolasyonu konusunda da çok başarılı olduğu için mutfak aletlerinin yapımında sıklıkla kullanılır. Hamilton Beach Bar Blender Hbb908 ‘in bu kadar önemli ve faydalı bir malzemeden yapılmış olması ayrıcalıktır. Polikarbonun bu özellikleri sayesinde sıcak ürünlerin kullanılmasının herhangi bir erime veya aşınma meydana gelmez. Zamandan tasarruf sağlayan profesyonel bar blenderı ‘nın aynı zamanda sıvı ekleme özelliği ile enerjiden de tasarruf edilmesini de sağlar. Üst kapağında bulunan çıkarılabilir ölçme kabı ile sıvı ekleyerek, motoru durdurmanıza gerek kalmadan, enerjiden de tasarruf edilmesi sağlanır. Mutfağınızda fazla yer kaplamayan Hamilton Beach Bar Blender 908, haznesinin polikarbon yapıda olmasının yanı sıra dayanıklı ve plastik ayakları sayesinde de olduğu zemine sağlam tutunabilir.

Hamilton Beach Bar Blender Hbb908 ‘in Güçlü Motoru ile İşiniz Daha Kolay

Profesyonel mutfakta ya da evde kullanıma uygun olan Hamilton Beach bar blender hbb908 ile kısa sürede içerisinde sağlıklı içecekler, çorbalar veya soslar hazırlanabilmesi için, 400 wattlık motora sahiptir. 400 wattlık motoru sayesinde zaman kaybetmeden içeceğinizi hazırlayıp, müşterilerinize servis yapabilirsiniz. 25 saniye ‘de ezilmiş buz parçaları ile lezzetli kokteyler de hazırlayabilmenizi sağlayacak olan profesyonel bar blenderı Hamilton Beach Bar Blender Hbb908, mutfağınızda istediğiniz içeceği zamandan tasarruf ederek yapmanızı sağlar.

Hamilton Beach Bar Blender Hbb908 ile Hız Kazanın

Profesyonel bar blenderı olan Hamilton Beach Bar Blender Hbb908, ‘in 2 aşamalı hız kontrol özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde hızlı ve yavaş olacak şekilde içeceğiniz için gerekli olan hızı siz kendiniz ayarlayabilirsiniz. Hızlı olmanız gereken zamanlarda sessiz yapısı sayesinde müşterilerinizi rahatsız etmeden, hızlı şekilde servis yapabilmenizi sağlar. Güçlü motoru ve hız paneline sahip olması ile sizi zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Şeflerin Yardımcısı Hamilton Beach Bar Blender Hbb908 ‘in Keskin Bıçak Yapısı

Şeflerin en değerli yardımcıları olan keskin bıçakların, ürün çokluğuna dayanabilir olması gerekmektedir. Hamilton Beach Bar Blender Hbb908 ‘in keskin bıçakları, malzemeleri parçalarken zorlanmaz, atacağınız malzemeleri tek seferde parçalar ve karıştırır. Güçlü motoru ile birlikte etkisini gösteren keskin ve paslanmaz bıçaklara sahiptir. Profesyonel bar blenderları, paslanmaz bıçak yapıları sayesinde uzun süreli kullanıma uygundur.

Hamilton Beach Bar Blender Hbb908 ile Sağlığınız Güvende

Profesyonel mutfaklar ve evlerde kullanılan Hamilton Beach Bar Blender Hbb908, polikarbon hazne yapısına sahip olması ve paslanmaz bıçakları ile erime, paslanma, çizilme ve aşınma gibi kullanımdan kaynaklı sorunlar olmadığından sizin ve müşterilerinizin sağlığını tehlikeye atmaz.

Kolay Temizliği ile Hamilton Beach Bar Blender Hbb908

Paslanmaz yapısı sayesinde ne kadar suya maruz kalsa da, ne kadar çok kullansanız da aşınma veya tahriş durumları yaşanmaz. Gönül rahatlığı ile ne sıklıkta istiyorsanız o sıklıkta yıkayabilirsiniz. Hamilton Beach Bar Blender Hbb908 ‘in çıkarılabilir hazne yapısı ve bıçakları sayesinde detaylı olarak temizleyebilirsiniz. İstediğiniz şekilde ister elde isterseniz makine de yıkayabilirsiniz. Hijyen konusunda da size kolaylık sağlayan bar blenderı ile sağlığınızı düşünmek zorunda kalmazsınız.

HAMİLTON BEACH BAR BLENDER HBB908 FİYATI

Profesyonel mutfak blenderı olan Hamilton Beach Bar Blender Hbb908, polikarbon yapısıyla kullanımdan kaynaklı sorunları ortadan kaldırır. 400 wattlık motoru ve paslanmaz keskin bıçağı sayesinde 1.25 litrelik haznesine koyacağınız malzemeleri tek seferde parçalayarak, karıştırır. Hız kontrol paneli ile istediğiniz şekilde hızını ayarlayabilirsiniz. Mutfağınızda sessiz çalışan, hızlı şekilde içeceğinizi servis yapmanızı sağlayacak ve şefinize yardımcı olacak profesyonel bar blenderı istiyorsanız doğru yerdesiniz! Hamilton Beach Bar Blender Hbb908 fiyatını, mutfakyeri.com ‘dan inceleyebilirsiniz. Profesyonel mutfaklarda ve evlerde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış olan Hamilton Beach Bar Blender Hbb908 ‘e size özel indirimlerde, istediğiniz karta taksit ve aynı gün kargo imkanı ile mutfakyeri.com ’dan hemen sahip olabilirsiniz.

HAMİLTON BEACH BAR BLENDER HBB908 ÖZELLİKLERİ

 • Paket Ebatları (mm) Boy : 330 mm
 • Paket Ebatları (mm) En : 270 mm
 • Paket Ebatları (mm) Yükseklik : 210 mm
 • Boy (mm) : 165 mm
 • En (mm) : 203 mm
 • Yükseklik (mm) : 388 mm
 • 2 Devirli
 • Volt     230V / NPE
 • Brüt Ağırlık     3,6 kg
 • Net Ağırlık      3,2 kg
 • 1.25 L
 • 400 W güç kapasitesi
 • Polikarbondan yapılmış hazne
 • Işık geçirme özelliği
 • Isı izolasyonu
 • İki devirli hız kontrolü
 • Parçalama ve karıştırma özellikli
 • Plastik, dayanıklı ayaklar
 • Dayanıklı paslanmaz çelik bıçaklar
 • Çıkarılabilir ölçme kap
 • 2 yıl teknik servis garantisi mevcuttur.
 • Yedek parça desteği de firma tarafından sağlanmaktadır.
Filtreleme
Bar Blender
Benzer Ürünler