Hamilton Beach Blender Hbh450
Hamilton Beach Blender Hbh450

Hamilton Beach Blender Hbh450 (HBH450)

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺21.382,99  + KDV
İndirimli : ₺12.829,79  + KDV
KDV Dahil : ₺15.139,16

Hamilton Beach Blender Hbh450 Kullanmak Hız Kazandırır

    Yiyeceklerinizin planını yaptıktan sonra gerekli malzemeleri karıştırmak veya o malzemeleri parçalamak gerekebilir. Örneğin parçalama konusuna saatler harcanması pek doğru değildir. Tahta üzerinde bıçak yardımı ile en ince ayrıntıya kadar düşünerek parçalama işlemine başlasanız dahi saatleriniz gider. Üstelik fazlasıyla kas gücü kullanmanız gerektiği için daha sunumunuzun diğer kısımlarına geçemeden gücünüz bitmiş olur. Daha başlangıçta bu kadar yorulduğunuz için yemek faslından da soğuyabilirsiniz. Sadece parçalama aşamasını kendiniz yapsanız dahi motivasyon kaybı olması mümkün gözüküyor.

    Parçalama işlemi değil karışım işlemi yapılması gerekirse eğer bunu kas yardımı ile de yapabilirsiniz. Fakat bir kap almak içerisine malzemeleri eklemek ve karıştırmak yine aynı süreçleri yaşamanıza neden olur. Ayrıca parçalamaya ek olarak bu kısımda fazlasıyla etrafı da kirletebilirsiniz. Karıştırma işlemi için aynı yönde sürekli kolunuzu hareket ettirmek gücünüzü azaltacaktır. Ayrıca hızınızı doğru ayarlayamazsanız ya doğru karışımı elde edemezsiniz ya da etrafa çok fazla taşırma gerçekleşebilirsiniz.

    Bu süreçleri yaşamak yerine hem parçalama hem karıştırma aşamalarını tekte kullanabilirsiniz. Ayrıca kas gücünü sadece tuşa basmaya kadar indirgeyerek. Teknoloji bu kadar gelişmişken mutfağınızda neden bir yardımcı eklemek istemeyesiniz ki?

Güvenlik Her Alanda Gerekli

    Güvenlik özellikle de mutfak alanında her safhada sağlanması gereken bir kavram. Yemeğin plan aşaması başlar başlamaz devreye girmek zorundadır. Doğrama, pişirme, sunuma getirme gibi kaba olarak ele alınsa dahi binlerce ayrıntı eklenebilir. Bu ayrıntılardan blender kısmını ele alırsak teknoloji işin içine girdiğinde güvenlik korkusu azaltılabilir şeklinde bir algı yaratılabilir. Ama teknoloji kısmında daha fazla güvenlik gerekir. Blender doğru bir güç ayarında çalışmıyor ise elektrik sorunları çıkartabilir. Bu sorunlar ise sizin varlığınızı tehlikeye atabilir. Ayrıca kullanım sırasında da sorunlar yaşatabilir. Buna ek olarak içerisinde kullandığınız yiyecekleriniz için de sağlığınızı tehlikeye atabilir. Örneğin paslanma yaşanırsa bu her ne kadar sağlıklı yiyecek kullansanız da sizi hasta eder.

    Ama standart blender ürünlerinin yanı sıra Hamilton Beach Blender Hbh450 bu tehlikeleri bünyesinde barındırmamaktadır. Güç ayarlaması ile elektrik sistemlerinizi tehlikeye atmaz. Aksine güç tasarrufu yaparak faturalarınıza ek yansıma getirmez. Hem cebinizi hem varlığınızı düşünür. Ayrıca polikarbon yapısından kaynaklı herhangi bir paslanma yaşamazsınız. Rahatlıkla sıvı temasında bulunabilir ve paslanma, aşınma, çizilme sorunlarıyla karşılaşmanızı engeller.

Polikarbon Yapı Nedir ?

 • Termoplastik kategorisinde yer alan polikarbon yapılar, şeffaf olmasından kaynaklı ürünlerinizi rahatlıkla izleme fırsatı tanır.
 • Ayrıca darbelere dayanıklı olmasından kaynaklı yaşayabileceğiniz aksiliklerde de endişelenmenize gerek kalmaz.
 • Camdan daha hafiftir. Böylece kolay taşımayı gerçekleştirebilirsiniz.
 • Paslanma, çizilme, aşınma gibi kullanıma dayalı ve yapı kaynaklı oluşabilecek sorunları bünyesinde barındırmaz. Bu tarz sorunların olmayacağını temin edebiliriz. Bu yüzden rahatlıkla, dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Bıçaklar En Değerli Yardımcılardır

    Mutfakta bir şefin sağ kolu her zaman bıçaklarıdır. Bu sağ kol kategorisine sadece kas gücü gerektiren bıçaklar girmez. Parçalama ive karıştırma işlemlerini sağlayan bıçaklar da görünmez sağ kollardır. O yüzden görünmeseler de sağ kolunuzu iyi seçmeniz gerekmektedir. Parçalama işlemini iyi yapabilmeli ve bu işlemleri yaparken de sorun yaşatmamalı. Bu noktada Hamilton Beach Blender Hbh450 bıçakları çağrınıza kulak verir. Ürün çokluğuna dayanabilir bir kapasitesi bulunmaktadır. Böylece istediğiniz ürün miktarını belirleyebilir ve rahatlıkla hazneye atabilirsiniz. Hiçbir zorluk çıkarmadan istediğiniz incelikte parçalar. Ayrıca tüm bu işlemleri zamanla yarışarak yapar. Mutfakta zamanın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Kıymetli olan zamanı harcamak yerine size bırakır. Ürünlerin işlenme veya işlem sonrası yıkama kısımlarında da herhangi bir paslanma, çizilme, aşınma durumları da olmaz. Böylece yiyeceklerinizde hiçbir zaman ek sağlıksız parçalar görmezsiniz.

Otomatik Ayarlama İle Bekleme Son

     Zamanın mutfakta değerli olduğunu söylemiştik. Peki blender işlemine kısa bir süre ayırmanız gerekse de bu süreyi de edinmek istemez misiniz? Ürünü hazneye yerleştirdikten sonra başında beklemek yerine zaman ayarını yapın ve diğer işlerinize yönelin. Ayarladığınız süre bittiğinde otomatik şekilde kapanır ve size haber verir. Böylece ek sorunlar yaşanmaz. Her şey zamanda anlam bulurken bu zamanın kullanımını size bırakıyoruz.

Hamilton Beach Blender Hbh450 Ek Özellikler

 • Ayakları dayanıklıdır. Böylece zemine rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Ek sallanma gibi durum söz konusu olmaz. Zemine sağlam tutunduğu için bir sorun yaşamazsınız.
 • Yiyeceklerinizi yavaş veya hızlı işlemden geçirmek tamamen sizin elinizde. Yavaş ve hızlı olmak üzere iki aşamalı hız kontrolü mevcuttur. Yemeğiniz veya içeceğiniz için ne gerekiyorsa siz planlayın, Hamilton Beach Blender Hbh450 yapsın.
 • 1.4 Litre hazne kapasitesi ile yiyeceklerinizin miktarını bölmenize gerek yok. Dilediğiniz gibi hazneye yerleştirmeniz yeterlidir.
 • 600 W motor gücü ile her işlemi zorlanmadan hızla yapar. Ayrıca motor gücünden kaynaklı elektrik sistemlerinizde de sorun yaşamazsınız.
 • Blender 'in üst kapağında ölçme kabı yer almaktadır. Bu kap çıkarılabilir ve bu çıkarılabilme özelliği sayesinde aletimizin çalışma esnasında sıvı eklenebilir. Unutma durumu her zaman olabilir. Önemli olan bu durumun halledilebilmesi.
 • 2 yıl teknik servis garantisi mevcuttur. Sorun yaşamanız takdirinde iletişime rahatlıkla geçebilirsiniz.
 • Yedek parça desteği de firma tarafından sağlanmaktadır. Parça bazlı sorun yaşadığınızda yine iletişim kurmanız yeterlidir.

Hamilton Beach Blender Hbh450 Teknik Özellikler

 • Tip : Elektrikli
 • Ürün Kodu : 9563.HBH45.00
 • Ürün Markası : Hamilton Beach
 • Boy (mm) : 229 mm
 • En (mm) : 154 mm
 • Yükseklik (mm) : 432 mm
 • Ürün Menşei : Amerika/Çin
 • Volt (Monofaz/Trifaz) : 230 V / NPE
 • Brüt Ağırlık (Kg) : 9,5 kg
 • Net Ağırlık (kg)  : 8,5 kg
 •  Paket Ebatları (mm) Boy : 230 mm
 •  Paket Ebatları (mm) En : 160 mm
 •  Paket Ebatları (mm) Yükseklik : 453
 •  Paket içi ürün adedi : 1
 • Hamilton Beach HBH450 Bar Blender Fiyatı

Hamilton Beach HBH450 Bar Blender, polikarbon haznesinin varlığından dolayı çizilmelere karşı koruma sağlamaktadır.  Blender 'in içerisinde bulunan bıçaklar sayesinde harika bir parçalama ve karıştırma özelliği vardır.  Blender ‘i otomatik zamanla özelliği vardır.  Ayakları oldukça dayanıklıdır ve dayanıklı olması sayesinde zemine sağlam olarak tutunur. Bu tutunma dolayısıyla daha güvenilir ve daha hızlı bir kullanım şekli vardır. Hızlı ve yavaş olmak üzere iki aşamalı hız kontrolü bulunmaktadır.  1.4 lt hazne kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda 600 W motor gücüne sahip olan bu profesyonel Hamilton Beach HBH450 Bar Blender Fiyatı nı sitemizden inceleyerek ve satın alarak sağlıklı içeceklerimizi çok çabuk hazırlayabiliriz. Blender 'in üst kapağında ölçme kabı yer almaktadır. Bu kap çıkarılabilir ve bu çıkarılabilme özelliği sayesinde aletimizin çalışma esnasında sıvı eklenebilir. Aynı zamanda iki yıl teknik servis garantisi mevcuttur. Yedek parça desteği de firma tarafından sunulmaktadır.

 

Ürünün özellikleri göz önüne alındığında, siz değerli müşterilerimize gözü kapalı öneri yapabiliyoruz. Bu Hamilton Beach HBH450 Bar Blender Fiyatı nı inceleyerek uygun  ödeme seçenekleriyle almak için hemen 'satın al' butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Teknik özellikleri ve kullanım kolaylığıyla mutfağınıza hız kazandıracak Hamilton Beach HBH450 Bar Blender Fiyatı nı sitemizden inceleyip, satın aldıktan sonra  ücretsiz ve hızlı kargo seçeneğiyle aynı gün kapınıza teslim edilecektir.

 

Filtreleme
Bar Blender
Benzer Ürünler