Ürününüz Güvende 2 Yıl Distribütör Garantili Ürün
Saat 15:00’e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma: 8:00 - 18:00 / Cumartesi 8:00 - 15:00
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize danışın...
Hamilton Beach Quantum HBH950 Bar Blender, Ses Önleme Kapaklı
Hamilton Beach Quantum HBH950 Bar Blender, Ses Önleme Kapaklı

Hamilton Beach Quantum HBH950 Bar Blender, Ses Önleme Kapaklı (HBH950 CE QUANTUM)

İndirim Oranı : %44 İndirim
Fiyat : ₺72.649,54  + KDV
İndirimli : ₺40.683,74  + KDV
KDV Dahil : ₺48.006,82

HAMİLTON BEACH QUANTUM BAR BLENDER HBH950 GELİŞMİŞ TEKONOLOJİSİ İLE YÜKSEK PERFORMANS SAĞLAYIN

Profesyonel mutfaklarda, barlarda, otellerde ve restoranlarda kullanılan Hamilton Beach Bar Blender Quantum HBH950‘nin ses önleyici kapağı ile müşterilere açık olan alanlarda kullanıldığında rahatsızlığı önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Farklı teknolojiler ile geliştirilmiş, dokunmatik ekranı ve polikarbon haznesi ile dikkatleri çeken Hamilton Beach Bar Blenderı HBH950, zaman ve enerji tasarrufu etmenizi sağlayacak. Programlamaları yükleme ve güncelleme özelliği sayesinde farklı teknolojiler ile dilediğiniz içecek ve yemeklerinizin soslarını hazırlayabilirsiniz. 730 Wattlık motoru ile dilediğiniz meyve, sebze ve buz gibi ürünleri rahatlıkla ayarlayacağınız programlar ile parçalayabileceksiniz. Paslanmaz çelikten tasarlanmış bıçağı ile rahatlıkla her türlü gıdayı parçalayabilmekte olan Hamilton Beach Quantum HBH950 Bar Blender ile zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayın.

Fırçasız Motor Teknolojisi ile Hamilton Beach Quantum Bar Blender HBH950

Endüstriyel mutfaklar için tasarlanmış Hamilton Beach Quantum HBH950 Bar Blenderın 730 Wattlık motor gücü sayesinde yüksek performans sağlayacaksınız. Yeni nesil fırçasız motor teknolojisi ile diğer bar blenderlarından 2- 2,5 kat daha uzun süre dayanacak olan motoru sayesinde diğer bar blenderlarına oranla daha verimli sonuçlar almanızı sağlar. Verimlilik sağlayacak olan fırçasız motor teknolojisine sahip olması ile motora yüklenmiş ağır yükler yüzünden hızının düşmesini önleyerek, karıştırma sürelerini en aza indirerek yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Hamilton Beach Quantum Bar Blender HBH950, fırçasız motor teknolojisi sayesinde dayanıklı, uzun süreli kullanım ve yüksek performansı ile optimum verimlilik sağlayacaktır.

Hamilton Beach Quantum Bar Blender HBH950’nin 30 Farklı Program Kolaylığı

Fırçasız motor teknolojisi ile hızını düşürmeden karıştırma sağlayan Hamilton Beach Bar Blender Quantum HBH950, 30 farklı program ile tasarlanmıştır. 30 farklı program ile hep aynı lezzeti yakalamanızı sağlayan ve aynı zamanda karıştırma döngüsünü ayarlayabilmeniz sayesinde meyveleri, sebzeleri ve buzları kırarak, karıştırmak daha kolay hale gelmektedir. 30 farklı programdan en çok kullandığınız karıştırma programlarını, dokunmatik ekranda bulunan 5 numaraya ekleyerek, pratiklik sağlayarak işinizi hızlandırarak zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bu 30 programın güncellenebilmesi ve yeni, özel programların yüklenebilmesini sağlamak amacı ile geliştirilmiş olan USB bağlantı noktası mevcuttur. USB girişi sayesinde özel programları yükleyebileceğiniz ve önceden yüklenmiş olan 30 farklı programı güncelleyebilmeniz için tasarlanmıştır. Tek dokunuş ile karıştırma kolaylığı sağlayabileceğiniz programları bünyesinde bulunduran Hamilton Beach Quantum HBH950 Bar Blender, sistemine 11 dil önceden yüklenmiş şekilde tasarlanmıştır. İhtiyacınız doğrultusunda dokunmatik ekrandan dil seçimini sağlayarak, ayarlama yapabilirsiniz.

Ses Önleyici Kapaklı Hamilton Beach Bar Blender Quantum HBH950’nin Polikarbon Haznesi

Hamilton Beach Bar Blenderı Quantum HBH950’nin sahip olduğu polikarbon haznesini dışarıdan kapatan, ses önleyici kapağı sayesinde müşterilerinizi rahatsız etmeden dilediğiniz içeceği hazırlayabilmenizi sağlar. Sessiz karıştırma sağlayan ses önleyici kapağı 21 inç / 53 cm yüksekliğe kadar açılabilmektedir. Bu sayede size alanda sağlayabilecek olan Quantum HBH950 bar blenderının her zaman sessizlik içerisinde çalışabilmesini sağlamak amacı ile Quiet Shield kapağının kaldırılması ile karıştırma işlemi durmakta ve sessizlik korunmaktadır. Ses önleyici kapağın iç kısmında polikarbon yapıya sahip istiflenebilir kap bulunmaktadır. Kırılmaya dayanıklı olan polikarbon hazne, kullanımdan ve dikkatsizlikten oluşabilecek, kırılma, çizilme ve yıpranma gibi sorunların oluşmasını önleyebilecek şekilde tasarlanmıştır. 2 litrelik ölçekli haznesi ile ölçülü şekilde dilediğiniz oranda gıdayı doldurabileceğiniz gibi tasarlanmış olan Hamilton Beach Quantum HBH950 Bar Blenderı, daha uzun ömürlü olması için, gıdaya uygun malzemeler kullanılmıştır. Tezgahınızda fazla yer kaplamayacak, sessizliği ve dayanıklılığı ile dikkat çeken Quantum hbh950 bar blenderını, yoğun restoranlar, açık mutfaklar, barlar, kafeler ve profesyonel mutfaklar için smoothie, frappe, milkshake ve frozen gibi içecekleri daha kolay ve fazla şekilde yapmanız için tasarlanmıştır. Aynı zamanda hazne yapısı ve ses önleyici kapağı sayesinde kolayca temizliği de sağlanabilmektedir.

Dalga Aksiyon Sistemine Sahip Hamilton Beach Bar Blender Quantum HBH950 ile Homojen Sonuçlar

Güçlü motoru, paslanmaz keskin bıçağı ve Wave- Action sistemi ile diğer bar blenderlarından ayrılmaktadır. Dalga aksiyon sistemi sayesinde ürünlerin bıçağa çekilerek, duvarlar etrafında dolanmadan ürünleri parçalayarak, mükemmel sonuç alınması sağlar. Benzersiz bir hazne yapısına ve bıçak keskinliğine sahip olması sayesinde dalga aksiyon sistemi optimum verimlilik sağlanmasına yardımcı olur. Dalga aksiyon sistemi ile diğer bar blenderlarından ayrılan Hamilton Beach Quantum HBH950 Bar Blenderı ile pürüzsüz sonuçlar elde edebileceksiniz.

Hamilton Beach Bar Blender Quantum HBH950’nin Dalga Etkili Keskin Bıçağı

Paslanmaz çelikten üretilmiş olması sayesinde yıllarca kullanım sağlama garantisi veren keskin bıçağa sahip Hamilton Beach Quantum Bar Blender HBH950, dalga aksiyon sistemine sahip olması sebebi ile bıçak yapısı da ürünleri zorla kendine çekerek buzların veya herhangi bir gıdanın parçasının kalmasını önler. Diğer bar blenderlarından ayıran bir özelliği daha mevcut olan Hamilton Beach Bar Blender Quantum HBH950 keskin bıçağı sağa sola şeklinde değil, malzemeleri kendine çekebilmek amaçlı yukarı aşağı şeklinde hareket sağlamaktadır. Paslanmaz yapıya sahip keskin bıçağın aşağı yukarı hareket etmesi sayesinde dalga aksiyon sistemi yani Wave- Action sistemi etkili olmakla beraber eşit karıştırma sağlar.

Dokunmatik Ekran Teknolojisine Sahip Hamilton Beach Quantum HBH950 Bar Blender ile Tek Dokunuşta Kontrolü Sağlayın

Farklı teknolojileri ve 30 farklı programı bünyesinde bulundurarak gelişmiş bar blenderı olan Hamilton Beach Bar Blender Quantum HBH950, dokunmatik yüzeye sahip olması ile de dikkatleri çekmektedir. Semboller ve sayılar ile düzenlenmiş dijital dokunmatik ekranı ile tek tuşla program ayarlanabilmektedir. Kapasitif dokunmatik tuşlar sayesinde, karıştırma döngülerini ve hızını değiştirebilirsiniz. Dokunmatik ekranı aynı zamanda verilerin kontrolünün de sağlanmasını kolaylaştırmaktadır. Verilerin kontrollerini sezgisel hale getiren bu teknoloji ile Hamilton Beach Bar Blender Quantum HBH950 sayesinde bünyesine yüklenmiş olan on bir dilin seçimine ve değiştirilmesine kadar olan bütün işlemlerin gerçekleştirilmesine de olanak sağlamaktadır. Bünyesine eklenmiş 30 programın ve USB bağlantı girişi sayesinde özel olarak yükleyebileceğiniz programların, dokunmatik ekranda bulunan 5 sayıya atanmasını sağlayarak, tek tuş ile karıştırma işlemini başlatıp, sona erdirebilirsiniz.

Hamilton Beach Bar Blender Quantum HBH950 Mutfağınızın Güvenliği Sağlar

Profesyonel mutfaklarda kullanıma uygun olan Hamilton Beach Quantum HBH950 Bar Blender, dokunmatik ekranı ile sıcaklık ayarını göstererek sorun olduğu anda uyarı vermektedir. Yanlış kullanımlarda sorun oluşması durumunda, motorun aşırı ısınması halinde de kullanıcıyı uyarır ve müdahale edilmesini sağlar. Tüm metal tahrik kaplini, güç kaynağında üretilen dönme hareketini sağlayan ve dönme olayını cihaza aktarmasını sağlan alettir. Tüm metal tahrik kaplini, sürekli aynı işlemi gerçekleştirdiğinden dolayı motorda bazı sıkıntılar çıkmakta ve motor fazla ısınmaktadır. Motorun sıcaklığının düşürülmesini sağlayan ve normal sıcaklığına döndürerek, karıştırma işleminin devam etmesini sağlayan tüm metal tahrik kaplini, soğutma döngüsüne sahiptir. Bu özellikleri sayesinde dikkatsizlikten, yanlış kullanımdan ve fazla kullanım sonucunda motorun ısınmasından kaynaklanan sorunlara karşı mutfağınızın güvenliğini korumak için tasarlanmış özelliklere sahiptir.

HAMİLTON BEACH BAR BLENDER QUANTUM HBH950 GENEL ÖZELLİKLERİ

 • 30 Farklı Program
 • USB Bağlantı Noktası ile Güncelleme ve Yeni Özel Program Yükleme Avantajı
 • Dokunmatik Ekran
 • Kapasitif Dokunmatik Tuşlar
 • On Bir Dil Seçeneği
 • Fırçasız Motor Teknolojisi 
 • Ses Önleyici Kapak
 • Polikarbon Hazne Yapısı
 • Paslanmaz Keskin Bıçak
 • Dalga Aksiyon Sistemi
 • Güvenlik için Dayanıklı Tüm Metal Tahrik Kaplini
 • Kolay Temizlik

HAMİLTON BEACH BAR BLENDER QUANTUM HBH950 FİYATI

Endüstriyel mutfaklarda kullanımına uygun olan enerji ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak birçok özelliğe sahip Hamilton Beach Bar Blender Quantum HBH950 ile mutfağınızda lezzetli içecek ve muhteşem soslar hazırlayabilirsiniz. Bütçenizi zora sokmayarak, diğer bar blenderlarından daha yüksek performans sağlayarak verimliliği arttıracak olan Hamilton Beach Bar Blender Quantum HBH950 fiyatı, size özel indirimler ile, istediğiniz karta taksit imkanı ile mutfakyeri.com‘da! Aynı gün kargo imkanı ile 24 saat içerisinde deneme imkanı sağlayan mutfakyeri.com güvencesi ile mutfağınızı şenlendirin.

HAMİLTON BEACH BAR BLENDER QUANTUM HBH950 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 • Ürün Kodu: HBH950 CE QUANTUM
 • Genişlik: 216 mm
 • Derinlik: 285.6 mm
 • Yükseklik: 445 mm
 • Ağırlık: 11,1 kg
 • Hertz: 50- 60 Hertz
 • Voltaj: 220- 240 Volt
 • Motor: 730 Watt
 • Ünite: 1 adet 64 oz.
 • Kapasite: 2 litre
 • Malzeme: Plastik
 •  
 •  

 

Filtreleme
Bar Blender
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR