KitchenAid

1919 yılından bu yana hayatımızın bir parçası olan KitchenAid, ‘Serious About Food’ yani yemeği ciddiye alırız sloganı ile mutfaklarımızın vazgeçilmez ürünlerinden biri haline gelmiştir. İkonik stant mikserlerinden yenilikçi cihazlara, KitchenAid markasının cihazları profesyonel mutfakların gurme şeflerini düşünerek tasarlanmıştır. Büyük ve küçük mutfak gereçleriyle birçok yemek ve mutfağa hitap etmektedir. KitchenAid ürünlerini tasarlarken, her zaman profesyonellerden tavsiye, görüş ve öneri almıştır. Yüksek kaliteli ürün üretimi sayesinde profesyonel başarınızı kanıtlanmış üstün performans ürünlerimizle birlikte en üst seviyeye taşımak üzeresiniz. Ürünlerin tamamı profesyonel şeflerin yardımıyla hazırlanmıştır. İster dünyanın en iyi aşçısı olun, ister ilk kez yemek yapacak biri olun KitchenAid mutfağınızın vazgeçilmez bir yardımcısı olacaktır. 100 yılı aşkın üretim ve araştırma tecrübelerine dayanarak KitchenAid profesyonel sonuçlar almaya ve maksimum hizmet sağlamaya devam etmektedir.

KitchenAid Ürünler

KitchenAid Artisan mikser her profesyonel şefin hayali olan bir üründür. Bu ürün normal bir mikserden daha fazlasını sunar. Eğer nefis yiyecekler pişirmek sizin için vazgeçilmez ise, stant mikserinizin sizin için güvenilir ve dayanıklı olması gereklidir.

KitchenAid kettle, değişken sıcaklık ayarlarından hassas döküme kadar, kafeyi mutfağınıza getirecek harika bir ürün sizlerle.

KitchenAid Fiyatlar

İhtiyacınız olan tüm KitchenAid ürünlerini mutfakyeri.com adresinden sipariş edebilirsiniz. Endüstriyel mutfağa dair tüm ürünleri mutfakyeri.com adresinde bulabilir ve en kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR