ZUMEX MINEX
₺78.213,17 + KDV
₺130.355,28 + KDV
Zumex Versatile Pro
₺174.495,60 + KDV
₺290.826,00 + KDV
Essential Pro Product informatio
₺127.289,38 + KDV
₺212.148,96 + KDV
Multifruit Product information
₺61.035,41 + KDV
₺101.725,68 + KDV
1

Zumex Portakal Sıkma Makineleri

Meyveler günlük hayatta en çok tüketilen vitamin deposu besinlerdir. Meyve sıkma makineleriyle beraber günlük ihtiyacınız olan vitamini meyve sularından da rahatlıkla alabilirsiniz. Profesyonel mutfaklar meyve suyu yapma işlemini zamandan tasarruf etmek için fonksiyonel meyve sıkacakları ile yapmaktadır. Zumex portakal sıkma makineleri oteller, kafeler, restoranlar, barlar, meyve suyu büfeleri gibi endüstriyel mutfaklarda kullanılan sanayi tipi mutfak ekipmanlarından olup yalnızca portakal değil, portakal haricinde mandalina, greyfurt, limon gibi meyvelerinde suyunu optimum şekilde sıkmaktadır. Zumex portakal sıkma makineleri ile profesyonel mutfaklarda ihtiyaç duyduğunuz oranda taze meyve sularını kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Zumex meyve suyu sıkma makinası sanayi tipi bir mutfak ekipmanı olduğundan atık stok kapasiteleri oldukça fazladır. Bu geniş kapasiteleri ile mutfaklarda meyve suyu eksikliği yaşamazsınız.

Zumex Portakal Sıkma Makine Modelleri

Endüstriyel mutfaklarda kolayca meyvelerinizin suyunu sıkmak için taze meyve suyu makinalarına ihtiyaç duyarsınız. Zumex portakal sıkma makine modelleri yoğun mutfaklar için ideal bir profesyonel mutfak aletidir. Zumex portakal sıkma makineleri yüksek işlevsellikleriyle ve kullanım kolaylığı ile size yeni deneyimler için fırsat sunmaktadır. Zumex meyve sıkacakları, elektronik akıllı dokunmatik ekranları ve dil desteği sayesinde oldukça kullanımı kolay olan kullanıcı dostu ekipmanlardır. Zumex portakal sıkma makineleri ile portakal sularınızı artık çok daha lezzetli şekilde hazırlayabilmek oldukça kolaylaşmaktadır. İçerisinde bulunun çarklar sayesinde portakallarınızın suyunun en iyi şekilde çıkartılması ve sunulması için dizayn edilen bu ürün portakalları sıkabileceği maksimum seviyede sıkarak sizi sağlıklı meyve sularıyla buluşturmaktadır. Ayrıca Zumex portakal sıkma makineleri kolay temizlenmesi sayesinde meyve sularınızı hijyenik ve sağlık riski taşımadan hazırlamaktadır. Büyük perakende kuruluşları ve endüstriyel mutfaklar için Zumex Portakal Sıkma Makinesi 38 Por Dak oldukça ideal bir sanayi tipi mutfak aletidir. Bu portakal sıkma makinesi dakikada 38 portakal sıkabilme ve 52 kg’a kadar atık stok kapasitesi ile donatılmıştır. Ayrıca 85 mm çapındaki büyük meyveleri bile sıkmakta zorlanmamaktadır. Zumex portakal sıkma makine modellerini Mutfakyeri.com’dan inceleyebilirsiniz.

Zumex Portakal Sıkma Makine Fiyatları

Endüstriyel mutfaklarda ihtiyaç duyulan portakal sıkma makineleri işlevselliği yüksek ve uzun ömürlü sanayi tipi mutfak aletleri olmalıdır. Portakal sıkma makinası fiyatları kullanılan malzemeye, fonksiyonlarına ve ürün çıkarma kapasitelerine göre farklılıklar göstermektedir. Zumex portakal sıkma makine modelleri üretiminde kullanılan kaliteli paslanmaz çelik sayesinde oldukça uzun ömürlü profesyonel kullanım sağlayan endüstriyel mutfak ekipmanlarıdır. Zumex portakal sıkma makineleri ürün çıkarma kapasitesine ve bazı fonksiyonlarına göre farklılık gösterdiği için mutfağınızın ihtiyaçlarına en çok uyan modeli rahatlıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz. Bu meyve suyu sıkma makinaları ile mutfaklarınızda sağlıklı, lezzetli ve taze meyve sularına kolayca ulaşabilirsiniz. Zumex portakal sıkma makine fiyatları piyasadaki diğer muadil ürünler ile fiyat performans olarak karşılaştırıldığında oldukça uygun fiyatlı ürünlerdir. Sitemizden meyve suyu sıkma makine modellerini ve Zumex portakal sıkma makinalarını detaylıca inceleyebilirsiniz. Eğer profesyonel mutfaklarınız için aradığınız ergonomik boyutuyla fazla yer kaplamayan ve ihtiyaç duyduğunuz oranda lezzetli meyve sularına ulaştıran bir cihazsa Zumex portakal sıkma makine modellerine en ucuz fiyatlarla Mutfakyeri.com’dan ulaşabilirsiniz. Ayrıca avantajlı kargo ile aynı günde ürününüzü ücretsiz şekilde deneyimleme şansını yakalayabilirsiniz.

Zumex Multifruit Pro Katı Meyve Presi İle Bütün Meyvelerin Suyunu Çıkarmak Mümkün

Katı meyve sıkacağı ile istediğiniz bütün meyveleri sıkmanız mümkündür. Zumex Multifruit Pro Katı Meyve Presi endüstriyel mutfaklara piyasadaki en gelişmiş meyve sıkacağını sunup, güçlü motoru ile istediğiniz her meyveyi sıkabileceğinin garantisini vermektedir. En son nesil motoru sayesinde hem meyveleri kolaylıkla sıkabilir hem de ultra sessiz çalışması ile mutfaklarda daha konforlu bir alan oluşturmaktadır. Geniş haznesi ile aynı anda birçok meyvenin sıkma işlemini hızlıca yapmaktadır. Zumex katı meyve presi sadece meyvelerinizin değil sebzelerinizin de sıkma işlemini zorlanmadan yapabilmektedir. Kullanıcı dostu olan Zumex kontrol paneli ile tek bir tuşla çalıştırılabilir olduğundan kolay bir kullanıma sahiptir. Ayrıca düşük enerji tüketimi ile işletme giderlerini oldukça azaltmaktadır. Zumex multifruit pro katı meyve presi sağlam yapısı ile mutfaklarınızda size uzun süre eşlik ederken şık ve modern tasarımı ile mutfaklarınızın en sevilen ürünü olacaktır. Ergonomik yapısı ve altında bulunan titreme engelleyici sistemi sayesinde fazla yer kaplamadan sabit şekilde meyve sıkma işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Meyve sıkma aşamasında kapağı açıldığı an durmaya programlanmıştır ve asla sıkma işleminden sonra damlatma yapmamaktadır. Her açıdan sizi düşünerek tasarlanmış Zumex multifruit pro katı meyve presi parçaları rahatlıkla sökülüp takılabildiği için temizlik aşamasında da sizi yormamaktadır.

Zumex Speed Pro Portakal Sıkma Makineleri Dakikada 40 Narenciye Sıkabilir

Zumex Speed Pro Portakal Sıkma Makineleri çok yüksek meyve suyu talepleri için dizayn edilmiş olup dakikada 40 narenciyeye kadar sıkabilmektedir. Speed Pro’nun bir diğer önemli özelliği ise şeffaf tasarımı sayesinde müşterileriniz meyve sularınızın üretimini görmektedir ve bu iştah açıcı görüntü ile meyve suyu isteklerini artırmaktadır. Zumex Speed Pro Portakal Sıkma Makinesi 32 Por Dak  pratik ve sanayi tipi narenciye sıkacağı olup dahili besleyicisi 20 kg narenciye yükleyebilme avantajı sayesinde makine sizden bağımsız bir şekilde de kolaylıkla çalışabilmektedir. Zumex Speed Pro Self Service Portakal Sıkma Makinesi 38 Por Dak  birçok dil desteği ve elektronik ekranı ile kullanıcı dostu olduğunda kullanımı kolaylıkla yapılmaktadır. Zumex Speed Pro Self Service Podium Portakal Sıkma Makinesi 38 Por Dak sahip olduğu portatif tekerlekler sayesinde istediğiniz yere kolaylık taşıyabilirsiniz. Zumex Speed Pro oteller, kafeteryalar ve restoranların self servis alanlarının masalarına kolaylıkla uyum sağlar ve hızlı bir meyve suyu servisi sunar.

Zumex Versatile Pro Portakal Sıkma Makineleri Çarkları Sayesinde Portakalları Optimum Şekilde Sıkın

Zumex Versatile Pro lezzetli portakal sularını çarkları sayesinde pratik ve optimum düzeyde sıkması için dizayn edilmiştir. Portakalları en hassas ve düzgün bir biçimde sıkar. Profesyonel kullanımlar için uygun olup temizliği de oldukça kolaydır.  Zumex Versatile Pro Portakal Sıkma Makinesi 22 Por Dak modeli dakikada 22 portakal sıkabilmesiyle birlikte dokunmatik paneli ile dilediğiniz sayıda portakal suyunu en fazla dakikalar içinde sıkmaktadır. Ayrıca önde bulan düğmesi ile sıkılan portakal suyundan dilediğiniz oranda doldurma imkanını sağlamaktadır. Zumex Versatile Pro Podium Portakal Sıkma Makinesi 22 Por Dak  modeli 380 W motor gücüyle 65-81 mm arasındaki meyvelerinizi çarkları ile en kusursuz şekilde sıkmaktadır. Zumex Versatile Pro modelleri şık dizaynları ve modern görüntüleri ile işletmenize oldukça yakışacak ve günlük çalışma ihtiyaçlarını kolaylıkla giderecektir.

Zumex Portakal Sıkma Makineleri Ergonomik Boyutlarıyla Yer Kaplamaz

Endüstriyel mutfaklar için ihtiyacınız olan ergonomik bir portakal sıkma makinesi ise Zumex ile aradığınızı bulabilirsiniz. Zumex Minex Portakal Sıkma Makinesi 13 Por Dak 36,5x36x72 cm boyutlarıyla mutfaklarınızda her yere kolayca yerleşebilirken boyutlarına rağmen dakikada 13 portakal sıkabilmektedir. Kompakt tasarımı sayesinde tezgah üstünde kolayca konumlandırabilir ve 19,5 kg ağırlığı ile rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Zumex Essential Pro Portakal Sıkma Makinesi 14 Por Dak 47x55x85 cm boyutlarıyla dakikada 14 portakal kapasitesine sahiptir ve self-servis çalışma özelliğiyle tasarlanmıştır. Zumex Soul Portakal Sıkma Makinesi 12 Por Dak modelinin çapı 65 ila 80 mm arasında olup ergonomik boyutları ile mutfağınız daha az yer kaplama avantajının yanı sıra optimum performansla çalışması için dizayn edilmiştir. Zumex Soul push&juice özelliği ile bir düğmeye basarak sadece 15 saniyede taze meyve suyunuzu hazırlayabilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR