...

KATI MEYVE SIKACAĞI

 

KATI MEYVE SIKACAĞI

Son zamanlarda kullanıcıların vazgeçilmez küçük ev aletlerinden biri olan katı meyve ve sebze sıkacağı, farklı özelliklerle üretilir. Tüm mutfaklarda kullanabileceğiniz katı meyve sıkacağı işlerinizi hızlandırma konusunda da sizlere yardım eder. Kullanışlı ve modern tasarımları ile kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran ürünler, farklı donanımlarla tasarlanarak insanların beğenisine sunulur. Ünlü markalar tarafından tasarlanan kaliteli ürünler, teknolojik özellikleriyle dikkat çeker. Fonksiyonel ve ergonomik yapısı sayesinde farklı yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilen meyve sebze sıkacağı, kullanıcıların sağlıklı ve lezzetli içecekler tüketmesini sağlar. Hiçbir vitamin değerini düşürmeden katı meyve ve sebze sıkacaklarını kullanabilirsiniz. Sağlıklı özellikleriyle herkesin tüketmesi gereken farklı sebzelerin sıkılması için kullanılabilecek ürünler öne çıkar. Kaliteli ve modern sebze sıkacağı modellerinin çeşitli özellikleri bulunur. Her mevsim farklı meyve ve sebze türleriyle birlikte çalıştırılabilecek olan ürünler, çeşitli markalar tarafından kaliteli bir şekilde tasarlanır. Her mevsim sizler de tüm meyve ve sebzeleri istediğiniz kıvamda tüketebilirsiniz. Yer kaplamadığı için kullanıcılara avantaj sağlayan ürünler, iş yeri, endüstriyel mutfak ve kafe gibi alanlarda da tercih edilebilir. Şeffaf saklama bölümü ve geniş hacmi ile oldukça kullanışlı olan katı meyve sıkacağı modelleri teknolojik yeniliklerle tasarlanır. Mutfak tezgahlarında rahat bir şekilde kullanılabilecek bıçaksız meyve sebze sıkacağı ürünleri, gelişmiş teknolojisi ile kullanıcıların beğenisini kazanır.

KATI MEYVE SIKACAĞI ÇEŞİTLERİ

Mutfakların kullanışlı ve pratik aletlerinden biri olarak öne çıkan katı meyve sıkacağı modelleri farklı özellikleri gösterir. Bu aletler ile kabuklu veya kabuksuz meyveleri rahat bir şekilde sıkılarak suyunun çıkarılması sağlanır. Çeşitli kokteyl içecekler ve sağlıklı meyve sularının yapılması için teknolojik ürünler kullanılabilir. Sağlıklı içecekler için tercih edilebilecek yavaş sıkım sebze sıkacağı modelleri, fonksiyonel kullanım olanağı sağlar. Kaliteli ve teknolojik olarak tasarlanan ve ünlü markaların tecrübesiyle üretilen kaliteli ürünler, farklı renk ve ebat alternatifleriyle satışa sunulur. Meyve ve sebze sıkılmasına olanak sağlayan ürünlerin üretiminde kullanılan malzemeler farklılık gösterir. Farklı özelliklerdeki ürünler ile özel ürünlerin tasarlanması sağlanır. Son zamanlarda sık sık tercih edilen otomatik ürünler, kolay bir şekilde kullanılabildiği için avantaj sağlar. Birçok marka tarafından üretilen otomatik meyve sıkacağı modelleri ihtiyaçlara uygun boyutlarla tasarlanır. Katı meyve sıkacağı profesyonel özellikleriyle kullanıcıların kısa süreler içinde lezzetli içecekleri ortaya çıkarmasına yardımcı olur. Davetlilerine özel içecekler sunmak isteyen kullanıcılar, uzun yıllar boyunca kullanılabilecek olan kaliteli ürünler arasında seçim yapabilir. Katı meyve sıkacağı modelleri markalara göre değişiklik gösteren farklı özellikler vardır. Geleneksel el aletleri arasında yer alan kollu model sıkacaklar, modern özelliklere uygun olarak tasarlanır. Katı meyve sıkacağı kollu modeller, farklı ebat ve renk seçenekleriyle birlikte kullanıcılara sunulur. Kollu katı meyve sıkacağının yanı sıra otomatik özellikleriyle modern bir kullanım avantajı sağlayan modeller de vardır. Üstün özellikleri ile dikkat çeken taze katı meyve sıkacağı modelleri kısa sürelerde yüksek miktarda sonuç alınmasına yardımcı olur. İş yeri ve ofis gibi farklı işletmelerde kullanılabilecek katı meyve sıkacağı modelleri de kaliteli bir şekilde üretilerek kullanıcılara sunulur. Yoğun kullanıma uygun sanayi tipi meyve sıkacağı modelleri de çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilir. Katı meyve sıkacağı sanayi tipi modelleri, teknolojik olanaklar kullanılarak üretilir. Yoğun olarak kullanılsa bile uzun yıllar boyunca aynı kaliteyle performans sağlayan ürünlerin ebatları farklılık gösterir.

KATI MEYVE SIKACAĞI İLE FARKLI LEZZETLERE ULAŞ

Sebze ve katı meyve sıkacağı modellerinde portakal, elma, greyfurt, havuç ve nar gibi farklı besinlerin suyu kısa süreler içinde çıkarılabilir. Birbirinden farklı meyve ve sebzeyi hiçbir vitamin değerini düşürmeden çok basit bir şekilde en iyi katı meyve sıkacağı ile enfes tatlara ve vitaminlere ulaşabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara yönelik özel olarak tasarlanan meyve sıkacakları, özel çalışma mekanizmaları ile tasarlanır. Özel renk alternatifleri ile birlikte farklı tarzlara hitap eden katı meyve sıkacağı modelleri, pratik bir şekilde kullanılabilir. Dayanıklı özellikleriyle dikkat çeken çelik meyve sıkacağı modelleri, uzun yıllar boyunca kaliteli bir şekilde kullanılabilir. Sağlam ve kullanışlı ürünleri tercih etmek isteyen kullanıcılar için demir katı meyve sıkacağı modelleri de öne çıkar.

KATI MEYVE SIKACAĞI FİYATLARI

Ürün yelpazesinin geniş olduğu kategorilerden biri olarak öne çıkan katı meyve sıkacağı modelleri, çeşitli özelliklere sahiptir. Farklı kategorilerde olduğu gibi bu kategoride de kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturan mutfakyeri.com, farklı ihtiyaçları karşılayabilecek modelleri kullanıcılara sunar.  Mutfak yeri sayfalarından satışa sunulan katı meyve sıkacağı fiyatları çeşitli etkenlere göre farklılık gösterebilir. Ürünleri üreten marka ve modellere göre farklılık gösterebilen fiyatlar, Mutfak yeri tarafından bütçelere uygun olarak belirlenir. Uygun katı meyve sıkacağı fiyatları için Mutfak yeri sayfalarını tercih eden kullanıcılar, kendi ihtiyaçlarına göre farklı ürünleri bulabilir. Ürünlerin fiyatlarının değişmesindeki en önemli etkenlerden biri de marka alternatifleridir. Uzun yıllardır ev aletleri kategorisinde kaliteli ürünler tasarlayan markalar, katı meyve sıkacağı ürünlerini de özel bir şekilde üretir. Otomatik ve modern ürünler, uygun fiyatlarla Mutfak yeri sayfaları üzerinden satışa sunulur. Meyve ve sebze sıkacağı ürünlerinin fiyatının uygun olması, kullanıcıların ekonomik olarak avantaj elde etmesini sağlar. Yüksek performansının yanı sıra uygun fiyatlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanan onlarca farklı ürün arasından seçim yapmak için Mutfak yeri sayfalarını tercih edebilirsiniz.

EN İYİ KATI MEYVE SIKACAĞINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİ

Doğal ve yararlı içecek türlerinin rahat bir şekilde hazırlanması için farklı özellikler ile üretilen katı meyve sıkacağı modelleri kullanılabilir. Sektördeki katı meyve sıkacağı parçaları farklı özelliklerle tasarlanarak kullanıcılara sunulur. Ev veya işyerinde kullanmak için katı meyve sıkacağı almak isteyen kullanıcıların dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Ürünlerin nitelikleri ve kullanım alanları farklılık gösterildiği için farklı modeller ayrıntılı bir şekilde incelenmelidir. Elektrikli özellikleriyle öne çıkan modeller arasında seçim yapacak olan kullanıcıların motor gücüne dikkat etmesi gerekir. Motor gücü yüksek olan modellerden yüksek performans almak mümkündür. Katı meyve sıkacağı seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de kullanım alanı ve sıklığıdır. Ürünleri evinde kullanacak olan kullanıcılar, ergonomik ve pratik özelliklere sahip ürünleri seçebilir. Daha yoğun alanlarda kullanılabilecek olan sanayi tipi meyve sıkacağı ürünleri de alternatifler arasında yer alır. Ürünlerin kullanımı ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak ve kaliteli ürünleri sipariş etmek isteyen kullanıcılar, Mutfak yeri sayfalarını tercih edebilir.

MEYVE SIKMA MAKİNESİ İLE ZORLANMADAN TÜM MEYVELERİ SIVI HALE GETİR

Değişen teknolojiler sayesinde artık mutfaklarda her ürüne ulaşmak oldukça kolay. Tek tuşla istediğiniz meyveyi su haline getirebiliyor ve meyveyi yemek yerine suyunu içebiliyorsunuz. Mutfak oldukça zor bir alan olarak bilinmektedir. Endüstriyel mutfak ekipmanı olarak tercih edilen katı meyve sıkacakları mutfak alanında işlerinizi oldukça kolaylaştırır. Kolaylaşan işleriniz sayesinde başka işlerinize de yorulmadan zaman harcayabilirsiniz. Sizleri mutfak alanında hızlandıracak olan katı meyve sıkacakları sadece profesyonel mutfaklarda değil evinizin küçük mutfaklarında da kullanabilirsiniz. Oldukça işlevsel olan bu endüstriyel mutfak ekipmanı sizleri mutfakta harikalar yaratmaya davet etmektedir. En rahat kullanıma sahip olan katı meyve sıkacakları sizler için sitemizde satışa sunulmuştur.

EKSTRA TEKNOLOJİ İLE KATI MEYVE SIKICAĞI FARKINA EŞLİK ET

Farklı kullanım alanlarına uygun olarak üretilen meyve sıkacağı ürünlerinde üstün teknolojik donanımlar kullanılır. Elektrikli katı meyve sıkacağı alternatiflerinde yüksek motor gücü özellikleri öne çıkar. Kullanım ihtiyacının fazla olduğu alanlarda kullanılabilecek özelliklerde sanayi tipi katı meyve sıkacağı ürünlerinin özellikleri farklılık gösterir. Özel tasarımları ile şık bir dekorasyon oluşmasına katkı sağlayan döküm katı meyve sıkacağı modeller, üst düzey teknolojik olanaklarla üretilerek kullanıcılara sunulur. Yeni tasarımları sayesinde oldukça kullanışlı ve pratik olan ürünler, çevreye zarar vermeyecek malzemelerle üretilir. Sessiz bir şekilde çalıştığı için kullanıcıları rahatsız etmeyen meyve sıkacağı modelleri, keyifli bir kullanım avantajı sağlar.  Mutfak yeri sayfalarında incelenebilecek narenciye sıkacağı tavsiye yorumları ile fikir sahibi olmak mümkündür. Daha önce farklı modelleri kullanmış olan kullanıcılar, deneyimlerini anlatır. Birçok yönüyle öne çıkan modern narenciye sıkacağı alternatiflerini Mutfak yeri sayfalarından inceleyebilirsiniz.

Robotcoupe Katı Meyve Sıkacağı İle Tüm Lezzetlerin Tadını Çıkartın

Robotcoupe Katı Meyve Sıkacağı sayesinde istediğiniz her meyveyi sıvı hale getirerek suyunu lezzetine daha fazla ulaşarak tüketebilirsiniz. Her mutfağa uygun olan Robotcoupe Katı Meyve Sıkacağı sayesinde isterseniz evinizin mutfağında güzel lezzetlere ulaşabilir, isterseniz de profesyonel mutfak için ürünü alıp kullanabilirsiniz.

Robotcoupe Katı Meyve Sıkacağı Hızı ile Sizi Şaşırtsın

Nerede olursa olsun isterseniz dışarıya çıktığınızda bile bir profesyonel mutfak sayesinde sizlere herhangi bir taze sıkılmış meyve suyu gelecek ise bu süre değişebiliyor, müşteri sırası ya da mutfak ekipmanları eksikliği nedeni ile kimi zaman çok sıralar beklemektesiniz. Artık bu devire son verme zamanı sizin sayenizde bitiyor. Evinizin mutfağına Robotcoupe Katı Meyve Sıkacağı alarak öncelikle dışarıya çıkmayacaksınız. Bu dönemde en sağlıklısı da bu iken bu ürün tam size göre. Dışarıya çıkmadığınız için de artı bir süre bekleme işlemi olmayacak, ayrıca Robotcoupe Katı Meyve Sıkacağı hızını kullanınca şaşıracaksınız, çünkü tahmin ettiğiniz süreden daha kıza bir sürede yani saniyeler içinde size bir bardak meyve suyu sunacaktır. Besleme tüpünün eşsiz şekli sayesinde itici güce ihtiyaç duymaksızın düğmeye bastığınız an hızlı ve zahmetsiz bir şekilde büyük miktarlarda mükemmel meyve suyuna sahip olabilirsiniz. Profesyonel mutfak bizi hızımızdan dolayı tercih etmektedir çünkü yoğun ve sürekli kullanım için hızlı ve buna uygun etkili bir performans sağlar. Robotcoupe Katı Meyve Sıkacağı hızı sayesinde 3000 devir/dakika hızda çalışır ve bu sayede meyve sularının oksitlenmesini önler, bu sayede meyve sularınız son derece homojen ve taze bir tada sahip olur. Profesyonel mutfak ekipmanları arasında da genellikle Robotcoupe Katı Meyve Sıkacağı tercih edilmektedir, bunun sebebi ise saatte 120 - 160 litreye kadar meyve suyu üretmesidir. Endüstriyel mutfak firmaları sıklıkla tercih etmektedir çünkü herkes müşterisini memnun etmek ister bu ürün ise 10 - 12 saat süre boyunca aralıksız çalışma imkanı sağlayabilen güçlü ve uzun ömürlü motora sahiptir, tam bir işletmecinin aradığı özelliklere sahiptir.

Robotcoupe Katı Meyve Sıkacağı Haznesi Ve Temizliği Oldukça Kolay

Sizlere iki farklı kullanım seçeneği sunan Robotcoupe Katı Meyve Sıkacağı posalarını sürekli olarak boşaltabilir, bu sayede ekstra dolmaya karşı taşmaları önler. Bir adet boşaltma hunisine sahiptir ve bu boşaltma hunisi sürekli olarak posaların belirli bir noktaya boşalmasını sağlar yani demek istediğimiz nokta temizlikte sizlere zorluk çıkartmaz. Ayrıca birçok küçük parçaya ayrılarak kolay bir şekilde temizlenebilir, isterseniz elinizde bol su ve deterjan ile temizleyebilir isterseniz de bulaşık makinenize atarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Bir diğer husus ise posalar bir hazneye boşaltılır, 7.2 litrelik büyük kapasiteli yarı saydam posa haznesi tarafından muhafaza edilebilir. Saydam olması nedeni ile sizler de takibini sürekli olarak yapabilirsiniz ama bu gibi yöntemlere gerek kalmamaktadır çünkü 7,2 litrelik tezgah geniş kapasiteye sahip posa toplayıcısı sayesinde tezgah üzerine sıçramasını önlemek için tahliye olan bölüme mükemmel bir şekilde uymaktadır.

KATI MEYVE PRESİ SAYESİNDE TÜM AŞAMALAR DAHA HIZLI

Katı meyve presinin geldiği son noktayı sizler de mutfaklarınızda keşfedin. Robotcouple ve Zumex size piyasadaki en gelişmiş katı meyve sıkacağını sunmaktadır. Meyveden çıkarılabilecek suyun en fazlasını çıkarmaya programlanan bu ürünler sağlıklı meyve suyu denince ilk akla gelen tercihler olarak sitemizde yer almaktadır. Güç ve zarafetin birleştiği noktada duran Zumex ve Robotcouple Katı Meyve Presi sizleri eşsiz görüntüsü ile de memnun ediyor. En son nesil motoru ile sıkamayacağı meyve yok. Hız ayarı sistemi ile istediğiniz hıza karar vermek sizin elinizde, istediğiniz ayarda hızını ayarlayabilir istediğiniz şekilde meyvelerinizin sularına ulaşabilirsiniz. Bütün bunları yaparken ultra sessiz çalışması da büyük keyif veriyor. Endüstriyel mutfak alanında sessiz çalışan mutfak ürünleri oldukça çok tercih edilmektedir. Mutfak oldukça gürültülü bir alana sahiptir, sessiz endüstriyel mutfak ekipmanı kullanarak mutfağı biraz da olsa sessiz bir alana dönüştürebilirsiniz. Sessiz alana dönüştürdüğünüz mutfağınızda ekstra konsantre ile harika işler yaratabilirsiniz. Siz farklı işlerle uğraşırken katı meyve sıkacağı en iyi performansı sayesinde istediğiniz meyvelerin suyunu çıkartıyor olacaktır. Geniş iç hacmi ile aynı anda birçok meyveyi sıkabilir. Bu sayede birçok insana aynı anda istedikleri şekilde meyve suları götürebilirsiniz. Genellikle endüstriyel mutfak alanlarında kullanılan katı meyve presi mutfaklarda işleri hızlandırmak adına oldukça kaliteli bir mutfak ekipmanı olarak bilinmektedir. Sebzelerinizi de püre haline getirecek olan katı meyve presi sizlerin mutfakta birçok işinize yarayacaktır. Kaliteli ve ergonomik tasarımı sayesinde gözler katı meyve preslerinin üzerinde. En çok tercih edilmesini sağlayan bir özellik ise düşük enerji tüketimine sahip olmasıdır. Üzerindeki kontrol paneli ile kolay şekilde kullanım imkanı sağlar. Kapağı açıldığı an kullanımı durdurur. Kompakt boyutların sayesinde kendine kolayca yer bulabilir.

J 100 Ultra(56100B)
₺36.800,58 + KDV
₺70.770,34 + KDV
J 80 Ultra(56000B)
₺26.678,61 + KDV
₺51.305,02 + KDV
Multifruit Product information
₺32.729,55 + KDV
₺54.549,24 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR