Frenox Buzdolabı Serüveni

Frenox Endüstriyel Soğutma Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin geçmişi 1976 yılına kadar izlenebilir. 1976 yılında beyaz ticari buzdolapları üretmeye başladı, ticari soğutucu serüvenine başlandı, ardından endüstriyel buzdolapları üretimine devam etti ve 1993 yılında endüstriyel buzdolapları üretimine geçtik. Frenox buzdolabı, sürekli değişen dünya ortamına uyum sağlamak için 2008 yılında Frenoks'u kurduk. 25 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi modern teknik ekipmanlarla birleştirerek kalite ve üretim açısından her pazarda rekabetçi bir firma oluşturuldu. Frenox buzdolabı, ürünleri en küçük 100 litrelik buzdolabından en büyük 2100 litrelik buzdolabına ve derin dondurucuya kadar çeşitli ürünler sunmaktadır.

Frenox Buzdolabı Fiyatı

Geçmişten günümüze uzanan bir serüvenden oluşan buzdolapları evlerinizin ve mutfaklarınızın temel taşını oluşturmaktadır. Sadece evlerde değil birçok yerde kullanıma uygun buzdolapları üretmeye devam edildi; endüstriyel mutfaklardan, sağlık kurumlarına vb. kuruluşların kullanımına uygun üretilmektedir. Bu serüvende 25 yıllık tecrübeyle size durmak bilmeden son derece kaliteli ve donanımlı Frenox buzdolapları üretmeye devam etmektedir. Frenox buzdolapları fiyatları cebiniz zorlayacak kadar pahalı değillerdir. Bu donanımlı özelliklere sahip Frenox marka buzdolaplarına, ucuz fiyatlarla mutfakyeri.com ‘da sahip olabilirsiniz.

Frenox Dry Age Buzdolabı İle Özel Defrost Sistemi

Frenox buzdolabı, 35/40 Kg/m3 Gazlı Çevre Dostu HCFC Free Poliüretan İzolasyona sahiptir. Frenox Dry Age Buzdolabı -3+5 C 92x55x91 cm, özel kontrol sistemi-dahili nem ve sıcaklık regülasyonu bulunmaktadır. Frenox Dry Age Buzdolabı -3+5 C 70x80x198 cm, akıllı defrost sistemi vardır. Frenox derin dondurucu, defrost sistemi ise; Soğutma teknolojisinde hava soğutucunun soğuk yüzeyinde (t <0 oC) buz ve karların yok edilmesi veya eritilmesi ve biriktirilmesi işlemine verilen isimdir. Frenox Dry Age Buzdolabı, aynı zamanda otomatik defrost sisteme sahiptir. Frenox Dry Age Buzdolabı -3+5 C 140x80x198 cm, LED aydınlatma ve temizlenebilir ve sökülebilir özel conta sistemi vardır. Endüstriyel mutfak ekipmanları, conta sistemi; Contalar sızdırmazlık ve izolasyon için kullanılır. Endüstriyel buzdolabı, sızdırmazlık elemanları deri, mantar keçe, kurşun, plastik, asbest, kâğıt, bina yalıtım malzemeleri ve borulardan yapılmakta ve birçok alanda kullanılmaktadır. Frenox buzdolabı, dış ortam sıcaklığı ise + 32ºC ile %40 Nem oranına sahiptir.

Frenox Pizza Hazırlık Makeup İle Özel Ayarlana Bilir Ayaklar

Frenox Pizza Hazırlık Makeup, temizlemesi kolaydır ve kapı çıkarılıp takılabilmektedir. Frenox Salata Pizza Hazırlık Mermer Tabla Makeup Yüksek Garnitürlük, yüksek kapasiteli saklama bölümlerden ve paslanmaz bir hazırlama tezgahından üretilmiştir. Yatay Buzdolabılar 2 Kapılı, özel olarak ayarlanabilen paslanmaz çelik ayaklarınız sayesinde ürüne kolayca ulaşabilmeniz ve uzanma, eğilme gibi insan vücudunda deformasyona neden olabilecek hareketlerden kaçınmanız için dilediğiniz ölçüye göre ayarlayabilirsiniz. Frenox Salata Pizza Hazırlık Makeup Tezgâha Monte, Çevre dostudur ve çevreye zarar vermeden size daha iyi hizmetler sunabilmektedir. Makeup – salata – pizza hazırlık en yüksek performansı, temizlenmesi kolay özellikleri, tezgah altı paslanmaz çeliği ve özel su buharlaştırma sistemi ile bu ürün size maksimum verim sağlamaktadır. Frenox Salata Pizza Hazırlık Mermer Tabla Makeup Yüksek Garnitürlük, Siz değerli müşterilerimize maksimum kapasite sağlamak için üç aşamalı bir soğutma bölgesi bulunmaktadır.

Frenox Dik Tip Vitrin Dolabı İle Her Türlü Hava Koşullarına Meydan Okuyun

Frenox Dik Tip Vitrin Dolabı +14+16 C- 80x66x187 cm, iç gövde PVC kaplı galvanizle ve ayrıca dış gövde de PVC kaplı galvanizden üretilmektedir. Galvanizleme, 450-455 derecede erimiş çinkoya batırılmış çelik bir kaplamadır. Endüstriyel mutfak ekipmanları; çinko, demir ile güçlü bir bağ oluşturarak üç fazlı bir tabaka oluşturmaktadır. Frenox buzdolabı, bu işlemin gerçekleştirilmesi (özellikle paslanma önleme), her türlü hava koşulunda açık havada çalışabilen metallerin ömrünü uzatabilmektedir. Frenox Dik Tip Vitrin Dolabı -15-25 C - 80x66x187 cm, Otomatik su buharlaştırma (sıcak hava) sistemine sahiptir. 35/40 Kg/m3 gazlı çevre dostu HCFC free poliüretan izolasyon vardır. Tek Kapılı Dik Tip Buzdolapları, poliüretan izolasyon ise bataryada tutulan köpürtücü ajanın düşük ısıl geçirgenliği nedeniyle soğuk hava deposu yalıtımı için en çok tercih edilen malzemedir. En düşük kalınlığa ve en yüksek verime sahip yalıtım malzemesidir. Frenox Dik Tip Vitrin Dolabı +2+10 C- 80x66x187 cm, yüksekliği ayarlanabilir paslanmaz ayaklardan üretilmiştir. Dik Tip Vitrin Dolabı özel, kapı menteşe sistemine ve kapı açıldığında otomatik iç aydınlatma ışığına sahiptir.

Frenox Bar Buzdolabı İle Ergonomik Kullanım

Frenox Bar Buzdolabı 10 25 C Paslanmaz Gövde Cam Kapılı, evinize veya iş yerinize uygun, 35/40 Kg / m3 HCFC poliüretan yalıtım malzemesine sahip çevre dostu bir ekipmandır. Bu yalıtım sayesinde yiyecek, içecek ve diğer ürünleri uzun süre saklayabilirsiniz. Frenox Bar Buzdolabı 2 ve 8 C Paslanmaz Gövde Cam Kapılı, cam kapılı gövdesi sayesinde son derece şık bir görünüme sahiptir. Frenox endüstriyel soğutma, enerji tasarruflu LED aydınlatma mükemmel ve homojen bir aydınlatma sağlayabilir, rahat ve ergonomik kullanım sağlayabilir, böylece gözlerinizi açmadan ürünün içini rahatlıkla görebilirsiniz. Frenox Bar Buzdolabı 10 25 C Paslanmaz Gövde Kapılı, yüksek kaliteli izolasyon malzemesi ile dış ortam sıcaklığından bağımsız olarak ürünü rahatlıkla saklayabilirsiniz. Tezgah altı, özellikle mutfak sıcaklığı yükseldikçe yemeğiniz onunla temas etmeyecektir. Frenox Buzdolabı, doğru hava akışı ile durgun havaya değil, sürekli güncellenen bir sisteme sahiptir. Endüstriyel mutfak ekipmanları sayesinde yiyecekleriniz veya ürünleriniz ne sıcak havaya maruz kalır ne de durgun hava etkileyememektedir. Frenox Bar Buzdolabı 2 ve 8 C Paslanmaz Gövde Kapılı, İç fan soğutması, soğuk havayı tüm alana eşit olarak dağıtır ve her köşe aynı derecede soğutmaya sahip olduğundan, Endüstriyel mutfak ekipmanları dolapta depolanan yiyecek, içecek ve diğer ürünlerin her rafta aynı tazeliği korumasını sağlamaktadır. Frenox Bar Buzdolabı 2 ve 8 C Pvc Gövde Sürme Kapılı, vakumlu çift cam kapı teknolojisini kullanarak ürününüz ideal soğukluğu koruyacaktır Frenox buzdolabı, alüminyum çerçeve ve özel tasarlanmış kapı menteşe sistemi güvenebileceğiniz ürünlerdir.  Frenox Bar Buzdolabı 2 ve 8 C Pvc Gövde Çarpma Paslanmaz Kapılı, özel cam kapıların bir diğer avantajı da endüstriyel buzdolabı menteşesi, temizlenip sökülebilen özel kirlenme önleyici manyetik kapı contaları ile kullanılmaktadır.

Frenox Dik Tip Buzdolabı Monolok Gizli Soğutucu İle Kokular Birbirine Karışmasın

Frenox Dik Tip Buzdolabı Monolok Gizli Soğutucu Cam Kapılı, bu soğutucular yüksek kapasiteli dikey ve iki kapılı olarak üretilmektedir. Endüstriyel buzdolabı, soğutucumuzun bir diğer ayırt edici özelliği ise cam kapak ve cam kapak açıldığında devreye giren aydınlatmadır. Frenox endüstriyel soğutma, dijital kontrol paneli üzerinden kolaylıkla kontrol edilebilir. Ayrıca USB çıkışı ve sıcaklığı, elektrik kesintisi ve kapı alarmları olan bir sıcaklık kaydedici de bulunmaktadır. Frenox Dik Tip Buzdolabı Monolok Gizli Soğutucu iç ve dış gövdeler tamamen paslanmaz çelikten yapılmıştır ve ayrıca ayarlanabilir paslanmaz çelik ayaklara sahiptir. Frenox dikey dolap, paslanmaz çelik kullanılmasının nedeni, ürünlerimizi uzun süre kullanabilmeniz için ürünün kullanım ömrünü uzatmaktır. Tek Kapılı Dik Tip Buzdolapları, monoblok soğutma sistemine sahip bu sistem; tüm soğutma odası uygulamalarında kullanılabilen ambalajlı cihazlardır. Frenox filter, soğutma ve dondurucu bölme şartlarına göre üretilmektedir. Frenox buzdolabı, hermetik, yarı hermetik ve scroll kompresörlü ve hava soğutmalı kondenserleri vardır. Endüstriyel mutfak ekipmanları, tüm sistem koruma işlevlerine sahiptir. Frenox Dik Tip Buzdolabı Cam Kapılı, otomatik su buharlaştırma sistemi ve asla paslanmayan gövdesi ile kir tutmaz ve temizliği çok kolay, sizlere mutfaklarınızda hijyen sağlamaktadır. Frenox soğutma, özel menteşe sistemi sayesinde kapı çok nazikçe ve sessizce açılıp kapanır şekilde tasarlanmıştır. Endüstriyel buzdolabı menteşesi, çıkarılabilir ve temizlenebilir manyetik contalara ve sıcak hava sistemine sahiptir. Frenox Dik Tip Buzdolabı, cihazın içerisinde bulunmakta olan ekstra dayanıklı fanlar yüksek hava akışını sağlayarak buzdolabının içinde herhangi bir koku yaratmadan gıdaların üstüne koku sinmesine izin vermeden soğutabilmektedir.

Frenox Cihaz Altı Buzdolapları İle Uzun Ömürlü Çelik Raflar

Frenox Cihaz Altı Buzdolapları 8 Çekmeceli, 4 bölmenin her biri 2 çekmeceye sahiptir. Hafifçe bastırsanız bile otomatik olarak kapanır ve dış ortamda ısı değişimine izin vermemektedir. Frenox Cihaz Altı Buzdolapları 6 Çekmeceli, rezistanslı otomatik defrost fonksiyonu, buzdolabının sıcaklığını yiyecekleri soğuk tutacak şekilde ayarlayabilir ve belirli bir zaman aralığında evaporatörde biriken buzu eritmek için ısıtıcıyı etkinleştirebilmektedir. Frenox Cihaz Altı Buzdolapları 4 Çekmeceli, ayarlanabilir ayakları sayesinde yüksekliğin istenilen ölçüye çıkarılmasına imkân sağlamaktadır. Endüstriyel buzdolabı menteşesi, özel kapısı, temizlenmesi ve sökülmesi kolay, set altı çok yumuşak açılıp kapanmaya karşı çok hassas manyetik kapak sistemine sahiptir. Frenox Cihaz Altı Buzdolapları, iç raflar plastik kaplamalı, çelik raflardan üretilmektedir. Frenox Cihaz Altı Buzdolapları 4 Kapılı, Poliüretan izolasyona sahip olan ürünümüz, soğutma sisteminin fanlı olmasından dolayı içerisinde bulunan ürünleri asla kurutmaz ve çekmeceli tezgah buzdolapları, termometrenin dijital olması ürün kullanımını ve bilgileri oldukça kolaylaştırmaktadır. Frenox Cihaz Altı Buzdolapları 3 Çekmeceli, Dijital termometre ve termostat sayesinde anlık olarak dolabın soğukluğunu kontrol edebilir ve sıcaklığı hakkında bilgi sahibi olabilmektesiniz. Cihaz altı buzdolapları, dijital kumanda paneli ve özel su buharlaştırma sistemi (sıcak gaz) bulunmaktadır. Frenox Cihaz Altı Buzdolapları 2 Çekmeceli, cihazın içindeki ultra dayanıklı fan, yüksek hava akışı sağlayabilir ve setaltı buzdolapların içinde herhangi bir tuhaf kokuya neden olmadan veya tuhaf kokunun içeri girmesine izin vermeden yiyecekleri soğutabilmektedir.

Frenox Medikal Buzdolapları İle Tıbbi Malzemeleriniz Yapısal Değişiklere Uğramaz

Frenox Medikal Buzdolapları 100 litre -20/-25 laboratuvarlar, hastaneler ve sağlık merkezleri gibi çeşitli tıbbi kurumlarda kullanılabilir ve fanlı soğutma sistemi her zaman güvenli soğutma sağlayabilmektedir. Medikal dolaplar, bu fan sayesinde buzdolabının her köşesi aynı derecede soğutulmaktadır. Frenox soğutma, aşıların ve ilaçların saklanmasına ek olarak, test kitleri gibi teşhis için gerekli olan testleri de saklayabilirsiniz. Endüstriyel buzdolabı, plastik kaplamalı paslanmaz çelik raftan üretilmektedir. Frenox buzdolabı, bu sayede sıcaklık değişimlerinde, sıvı temasında vb. paslanma gibi sorunlarla karşılaşmamaktadır.  Frenox Medikal Buzdolapları 100 litre -2/+8, izolasyon için çevre dostu poliüretan malzemeler kullanılmaktadır. Dijital termometre ve termostatı ile her daim sıcaklığını ve ortamı kontrol edebilirsiniz ayrıca siz müdahale etmeseniz dahi sıcaklık termostat ile sürekli kontrol edilecektir. Medical buzdolabı, bu şekilde ayarladığınız sıcaklık her zaman korunacaktır. Frenox buzdolabı bu nedenle aşılarınız, ilaçlarınız ve kitleriniz hiçbir bozulmaya veya yapısal değişikliğe uğramamaktadır. Frenox Medikal Buzdolapları 400 litre 0/+10, otomatik defrost sistemi sayesinde buzlanma olmamaktadır.  Otomatik defrost (karlanmayı önlemek) ünitesi buharlaşmayı kullanarak çalışmaktadır. Medikal dolaplar, bu sistemde kompresörden çıkan sıcak gaz buzu eritmek için kullanılmaktadır. Eriyen buzlu su toplanarak kompresör yakınına taşınmaktadır.  Frenox Medikal Buzdolapları 400 litre -10/-25, dahili olarak gerekli çevre koşulları sağlanmasına rağmen, sistemi geliştirmenin amacı dış etkenlerle teması en aza indirmektir. Endüstriyel buzdolabı menteşesi, kapı sistemi olarak özel menteşe sistemi kullanılmaktadır. Bu sayede yanlışlıkla açılma veya açık kalma gibi istenmeyen durumların önüne geçilmektedir. Medikal buzdolabı, dijital bir kontrol paneli vardır, böylece sıcaklığı bir düğme ile ayarlayabilirsiniz. Otomatik sıcak hava defrost ve otomatik su buharlaştırma sistemine sahiptir. Frenox buzdolabı Serbest poliüretan izolasyonu ile ilaç, aşı ve kitleri dış etkenlerden koruyabilmektedir. Medical buzdolabı, büyük tıbbi ürünleri yerleştirmek için raf aralıkları da geniş bırakılarak işleri düzenli tutmayı çok kolaylaştırmaktadır. Ürünlerin kurumaması için özel nem koruma sistemine sahip bir şekilde üretilmiştir. Medikal buzdolabı, Usb sıcaklık kaydedici özelliği bulunmaktadır. Sıcaklık değerlerini sürekli olarak kayıt altında tutabilir, aralıklarla analizlerini yapabilme imkânı sunmaktadır. Ayrıca, alarm çıkışı özelliği bulunmaktadır.

Frenox Aşı ve İlaç Dolapları İle Olumsuz Durumlardan Haberdar Olun

Frenox Aşı ve İlaç Dolapları 700 LT -10/-30, geniş kapasitesi nedeniyle ilaçları ve aşıları sorunsuz bir şekilde sınıflandırabilir veya gruplandırabilirsiniz. USB sıcaklık kaydedici işlevi vardır. Sıcaklık değerlerini sürekli kaydedebilir ve düzenli olarak analiz edebilirsiniz. Frenox Aşı ve İlaç Dolapları 700 LT 0/+10, alarm çıkış fonksiyonuna sahiptir. Başka bir deyişle, bir elektrik kesintisi, sıcaklık düşüşü veya diğer olumsuz olaylar durumunda aşı kabini bir alarmla uyarı verebilmektedir. Frenox Aşı ve İlaç Dolapları 1400 LT -10/-30 nem, çoğu ilaç grubu için çok önemli bir faktördür. Frenox aşı dolabı özellikleri otomatik su buharlaştırma sistemine sahip olduğu için sistem sıcak gazla kullanılabilmektedir. Frenox buzdolabı bu gazla çalışan su buharlaştırma sistemi kabin içindeki nemlenmeyi önlemektedir. Frenox Aşı ve İlaç Dolapları 1400 LT -0/+10 Kapı ve menteşeler özel sistemlerdir, hava sızdırmayacak şekilde üretilmişlerdir. Kendi iç denge havasını temizleyebilir olduğu için dışarıdan bir hava girişine gerek görmemektedir. Frenox buzdolabı bu yüzden hava akışını keserek ilaç ve aşılarınız için en güvenli hava ortamını yaratmaktadır. Frenox buzdolabı, çıkarılabilir ve temiz bir manyetik kapı contası kullanılmaktadır. Bu sayede temizlik için istediğiniz zaman kapağı çıkarabilir ve içini temizleyebilme imkânı sağlamaktadır.

Frenox Blast Freezer Chiller İle Etkili Soğutma Yöntemi

Frenox Blast Freezer Chiller 5 Tepsi Kapasitesi, bu cihaz dikey bir yapıya sahip olup, yüksekliği ayaklarla ayarlanabilen ergonomik olarak tasarlanmıştır. Frenox buzdolabı, etkili bir soğutma yöntemi olan ileri teknoloji sayesinde yemeklerinizin tazeliğini ve tadını uzun süre korumaktadır. Frenox Blast Freezer Chiller 7 Tepsi Kapasitesi, otomatik su buharlaştırma sistemine sahiptir ve bu sistem sayesinde tüm yiyeceklerin yüksek nem oranını sağlayarak malzemelerin kalitesini korumaktadır. Frenox Blast Freezer Chiller 10 Tepsi Kapasitesi, Dijital kontrol paneli sayesinde kabin içinde ve hemen hemen tüm işlemlerde kolay sıcaklık kontrolü sağlar. Endüstriyel mutfak ekipmanları, dijital kontrol paneli ayarlarında bulunan işitsel ve görsel fonksiyonlar sayesinde daha rahat kullanım sağlamaktadır. Frenox freezer, ekrandaki tuşlar ve kısayollar vardır, yaz ve kış ayarları otomatik olarak bu tuşlara yüklenmektedir. Endüstriyel buzdolabı, kısacası bir düğmeye dokunarak ideal soğutma işlevlerine hızlı erişim sağlar. Endüstriyel mutfak ekipmanları dijital ekranlar, anlık ve ortalama soğutma sıcaklıklarından arıza uyarılarına kadar erişmek istediğiniz her türlü bilgiyi göstermektedir. Frenox Blast Freezer Chiller 15 Tepsi Kapasitesi, yüksekliği ayarlanabilen ayaklar sayesinde kullanımı daha kolay ve daha rahat hale gelmektedir. Endüstriyel buzdolabı menteşesi, çıkarılabilir ve sökülebilir manyetik kapı contasına sahip olan kabin kapı contası ihtiyaç duyulduğunda kolaylıkla çıkarılabildiğinden aşırı enerji tüketimi, yorulma ve zaman kaybı olmadan temizlik kolaylıkla yapılabilmektedir.